تزریق ژل و چربی به لب،مزایا و هزینه – لیفت و کشیدن پوست

یکی از پرطرفدار ترین مدل های تزریق ژل لب مدل سه دکمه ای است. مواد اولیه فعال در فیلرها باعث هیدراته شدن لب ها و نرم شدن خطوط عمودی اطراف لب ها نیز می شوند. ژل های هیالورونیک اسید موجب جذب آب به میزان زیاد در اطراف خود شده و به همین علت موجب افزایش حجم بیشتری نسبت به دیگر ژل های موجود می شوند، همین امر باعث می شود که برای تصحیح فرورفتگی ها به حجم کمتری از ژل های هیالورونیک اسید نیاز باشد. برای فرم دهی لب ها باید به مواردی همچون سایز اولیه لب ها، ابعاد صورت، میمیک و دینامیک لب ها دقت کرد. تزریق هیالورونیک اسید باعث برجسته سازی و فرم دهی لب های افراد جوان می شود. بهترین نوع ژل که با بدن افراد در تناسب می باشد هیالورونیک اسید است که ما از این ژل برای تزریق استفاده می نماییم. چه میزان ژل برای تزریق مورد نیاز است؟ در هنگام تزریق به نواحی دو طرف لب، باید به مرکز آن نیز دقت کرد.

افراد باید قبل از انجام این روش در انتخاب پزشک خود بسیار دقت کرده و زمان لازم را صرف کنند. درجه دقت بکار گیری ژل در لب آنقدر بالاست که نتیجه حاصل از آن به هیچ عنوان قابل مقایسه با ایمپلنت های سیلیکون نمی باشد. ارتقاء صورت گرفته در لب بسیار ظریف بوده و آنچنان طبیعی بنظر می رسد که نظر بیمار را کاملاً تامین می کند. چند تصویر نمونه لب از آن چه مورد نظرتان است را تهیه و به پزشک نشان دهید. شما می توانید جهت انجام ژل لب و اطمینان از روش صحیح و استفاده از مواد استاندارد، به کلینیک خانه سفید مراجعه نمایید. فیلرهای لب کلاژن روش امتحان شده و تائید شده ای می باشد که در چند جلسه درمان، نتیجه ماندگارتری را به دست می دهد. بیمار به این نکته توجه داشته باشد که تا 24 ساعت از زدن رژ لب خودداری کند. در گذشته پرکنندههای کلاژنی به طور رایج استفاده میشدند، اما امروزه بیشتر پرکنندهها و فیلرها بر پایهی اسید هیالورونیک می باشند، به دلیل آن که اسید هیالورونیک می تواند با میزان جذب بالای آب در مرطوب کردن، هیدراته کردن و شادابی پوست نقش بسزایی ایفا کند و در خیلی موارد با جذب بالای آب سبب بازشدن چین و چروکهای پوستی شود.

برای انجام این روش جوانسازی پوست پزشک ابتدا اقدام به بی حس کردن موضع و سپس تمیز کردن آن به وسیله محلول ضد میکروبی یا الکلی می کند. چرا کلینیک صدف انتخابی مناسب برای تزریق ژل به لب است؟ پس از مدتی فرم و حجم لب ها برای زیباجو تکراری نمی شود. کیفیت خدمات در کلینیک نیل صرفا در سابقه درخشان و نتایج خیره کننده خلاصه نمیشود؛ بلکه ما برای جلب رضایت مشتری قیمت تزریق ژل لب را تا حد قابل توجهی کاهش دادیم تا برای رسیدن به جذابیت مد نظر، دغدغه زیادی نداشته باشید. متخصصین ما با توجه به تجربه چندین ساله و دانش بهروز، نه تنها در رقم زدن بهترین نتیجه حاصله، بلکه در تمامی مدت زمان لازم برای رسیدن به نتیجه ایدهآل همراه شما هستند تا بدون هیچ دغدغهای به هدف نهایی خود، یعنی جذابیت برسید. تزریق ژل به خصوص فیلرهای هیالورونیک اسید، برای حجم دهی لب ها استفاده می شوند. در تزریق ژل لب مدل صدفی برخلاف حالت کمانی تمرکز روی لب پایین است و حجم دهی لب پایین به شکل دو قطره اشک در مرکز لب اضافه میشود. ۱۸. توصیه نهایی ما به شما اینکه حتما از مارک های معتبر تزریق ژل لب برای تزریق خود استفاده کنید و نزد یک فرد مجرب بروید.

توصیه میکنیم به تزریق ژل به عنوان یک عمل زیبایی که خطرات جدی و مهمی دارد نگاه کنید. پیشنهاد می دهیم جهت ماندگاری بیشتر از برندی استفاده کنید که مختص برجستگی لب ها باشد. بر اساس استانداردهای زیبایی، لب ها باید برجسته باشند، حجم لب پایینی بیشتر از لب بالایی بوده و کمی جلوتر از آن قرار داشته باشد. مزیت فیلرهای پوستی این است که گزینه بهتری را برای بزرگ کردن لب ها در اختیار بیماران قرار می دهد. چه کسانی داوطلب ایده آل برای تزریق ژل به لب هستند؟ تزریق ژل لب گزینه مناسب تری است یا لیفت لب؟ حجیم نمودن لب ها: برخی از افراد دارای لب های کم حجم می باشند که ممکن است دلیل آن عوامل ارثی و وراثتی بوده یا لب ها در اثر افزایش و کهولت سن حجم خود را از دست داده و نازک شده باشند. در کنار حرفه، هنر نیز بسیار مهم است؛ به خصوص در مورد عضو مهم صورت که لب می باشد. با ادامه پیشرفت علوم پزشکی و زیبایی، گزینه ها نیز بهبود یافته و روندهای راحت تری با نتایج طبیعی تر را بدست می دهند. سپس با استفاده از سرنگ ها و سوزن های مخصوص میزان دقیق ژل را در لایه ای مناسب از لب ها و با زاویه ای درست در آن ها تزریق می نماید.