تزریق ژل و چربی به لب،مزایا و هزینه – لیفت و کشیدن پوست

برای کسانی که با به سن گذاشته اند و طراوت لب های خود را از دست داده اند و میخواهد لب هایشان با کمی تغیر حالت طبیعی داشته باشد و احساس جوانی و شادابی را دوباره به صورت خود انتغال دهند گزینه مناسبی است. برای دو تا چهار هفته بعد از عمل ، معمولاً احساس تورم ، بی حسی ، کبودی ، سفتی و یا تنش در ناحیه صورت و گردن وجود دارد. در این مدل تزریق به ناحیه وسط لب پایین صورت میگیرد. از این روش برای تخلیه کیست هایی که حاوی مواد مایع و یا نیمه جامد هستند نیز استفاده می شود. حتی ممکن است پوست لب ها هم نیاز به ترمیم پیدا کند که می توان آن را با پوست نواحی اطراف جایگزین کرد. رعایت یکسری نکات مراقبتی قبل و بعد از تزریق ژل به لب، اجباری است چرا که تزریق ژل نیز نوعی عمل زیبایی به حساب آمده و انجام مراقبتهای لازم قبل و بعد آن میتواند در نتیجه کار و البته کاهش عوارض جانبی احتمالی تاثیر زیادی داشته باشد. البته همیشه هم تزریق ژل لب برای تغییرات وسواسی نیست و در بسیاری موارد خانم هایی هستند که دارای لب های کوچک و به نوعی خطی هستند.

تزریق ژل لب از جمله عمل های زیبایی می باشد که امروزه همه گیر شده، چراکه خیلی از افراد لب های بزرگ و برجسته را نسبت به لب های کوچک ترجیح می دهند. در دنیای امروز با توجه به تغییر رویکردها و دیدگاهها نسبت به زندگی، روابط اجتماعی و همچنین حساسیت بیش از اندازه به ظواهر، بسیاری افراد تمایل به جوانسازی پوست، تغییر اجزای چهره و تبدیل کردن شکل و فرم آنها به آن چیزی که در ذهن خود دارند تمایل نشان میدهند. البته برخی از این راه ها ممکن است نسبت به بقیه تهاجم کمتری داشته باشند. توصیه ما به شما این است که از دکتر رضا وقردوست برای این عمل مشورت بگیرید تا از نتیجهی آن رضایت زیادی را داشته باشید. با افزایش سن، استعمال دخانیات، داشتن رژیم غذایی نادرست و غیره در پوست برخی از افراد چین و چروک هایی ظاهر می گردد که موجب پیر به نظر رسیدن چهره آن ها و در نهایت ناراحتی شان می شود. داشتن توقعات معقول و منطقی و غیره.

پاسخ این سوال مثبت از زیرا هیالورونیک اسید یک محصول موقت است و در صورتی که شما به هر دلیلی از نتیجه به دست آمده رضایت نداشته باشید میتوانید از تزریق مجدد ژل و تمدید نتایج به دست آمده اجتناب کنید. برای ژل های هیالورونیک اسید که غلظت ناچیزی دارند، می توان از روش تخلیه ژل لب با سوزن استفاده نمود. تورم ،سوزش وقرمزی درناحیه ای که سوزن تزریق شده است. مطمئن شوید که شرایط لازم برای تزریق ژل را دارید. برای این کار شناخت دقیق و کافی پزشک از ساختار لب بسیار مهم میباشد. این اثرات به طور معمول طی دو یا سه روز برطرف میشوند. به طور معمول از ژل و فیلرها برای کاهش اثرات پیری مانند چین و چروک استفاده میگردد. البته رفتارهای مخاطره آمیز مثل استفاده مداوم از آفتاب، سولاریوم و دخانیات سبب از بین رفتن اثرات هیالونیک اسید خواهد بود. محصولات مبتنی بر هیالورونیک اسید دارای ضخامت و سطح چسبندگی متفاوت بوده و از این نظر امکان استفاده از آنها برای کاربردهای گوناگون وجود دارد. این افراد گزینههای مناسبی برای استفاده از ژل در اصلاح ظاهر لب ها و چهره میباشند. این مواد در زمان تزریق، بیشتر در بافت اطراف لب ها نفوذ داده میشوند تا به این شکل، تغییر سایز و اصلاحات لازم انجام شود.

در خصوص تغییر سایز و اندازۀ لب ها به خصوصی در بانوان هم این موضوع به شدت وجود دارد که برای این امر از تزریق ژل لب استفاده می شود. اسید هیالورونیک به عنوان ژل تزریقی نیز شناخته می شود. در این نوع تزریق مقادیر کمی از ژل اسید هیالورونیک در امتداد خط لب، انجام می شود. این مطلب توسط دکتر الهام کفایی جهت ارائه اطلاعات به خوانندگان و متقاضیان تزریق ژل تهیه شده است. گاهی ممکن است قبل از تزریق ژل به لب، جهت ایجاد تناسبات در صورت ، تزریق ژل به چانه نیز انجام شود. بر اساس نتایج سونوگرافی پزشک متوجه می شود که آیا باید ژل لب را از طریق دهان خارج کند و یا از راه پوست. ژل از طریق سوزن بسیار نازکی تزریق می شود بنابراین بیمار درد را حس نمی کند. قابلیت کاربرد سوزن های تخلیه کننده، به نوع و غلظت ژل های تزریق شده بستگی دارد. برای تزریق آنزیم از سوزن های مخصوص استفاده می شود. مثلا با تزریق چربی می توان، تورفتگی های ایجاد شده را رفع کرد. کلاژن – نتیجهی موقتی دارد و همچنین بی خطر است، اما در مقایسه با پرکننده های لب هیدروکسی آپاتیت ماندگاری محدودتری دارد. مثلاً ژلهای هیالورونیک اسیدی بین ۶ تا ۹ ماه ماندگاری دارند.