تزریق ژل و چربی به لب،مزایا و هزینه – لیفت و کشیدن پوست

حتی اگر این نوع درمان های زیبایی شامل جراحی یا حتی عوارض نباشد، نیاز به آمادگی بیماران برای انجام این عمل دارد. برای برطرف کردن این مشکل باید تزریق ژل افزایش یابد یا این که ژل تزریق شده تخلیه شود. این روزها با پیشرفت علم پزشکی و بیشتر شدن تجربه بسیاری از پزشکان متخصص زیبایی به ویژه در ایران، انجام عملها و اقدامات زیبایی، به راحتی رنگ کردن موهای سر است! جالب است بدانید برخی از بیماران اصلاً چنین خطوطی را ندارند و به پزشک مراجعه میکنند تا اقدامات لازم را برای بهبود ظاهر لب آنها انجام دهد. اگر به مواد تشکیل دهنده ژل حساسیت دارید یا اختلالات عصبی دارید، تزریق لب برای شما گزینه مناسبی نیست. ژل های دائمی چون از مواد پلیمر یا پلاستیک تشکیل شده اند و بین ۲ الی ۱۰ سال طول عمر دارند، اما چون از جنس پوست نمی باشند، به وسیله پوست جذب نمی شوند و برای مدت طولانی در محل باقی می مانند بنابراین بسیار مضر هستند و ممکن است عوارض جدی ایجاد نمایند. عدم تقارن لبها و وجود توده در لب بعد از تزریق طبیعی بوده و طی یک یا دو هفته از بین می رود. بعد از مدتی این ماده با مواد طبیعی که در ساختار پوست وجود دارد ادغام میشود و بافت پوست ترمیم شده و بهبود پیدا میکند.

اما ممکن است برخی افراد به مواد موجود در ژل حساسیت داشته باشند که باید قبل از تزریق تست انجام دهند. همچنین مقدار ژل تزریقی و قرار گرفتن مواد در محل های مذکور باید دقیق باشد. جلسات پیگیری معمولاً کوتاهتر و ارزانتر است زیرا به مقدار کمتری از پرکننده احتیاج دارند. در حالی که پرکننده های مؤثر لب شامل یک روش غیر جراحی هستند ، ممکن است هنوز منجر به کبودی ملایم ، تورم ، حساسیت و قرمزی در اطراف محل تزریق شود. به همین خاطر امروزه از روشهای درمان زیبایی برای برجسته و قلوهای کردن لبها و کاهش خطوط و چین و چروکهای ایجاد شده در نواحی اطراف دهان استفاده میشود. 2 چه افرادی متقاضی مناسبی برای تزریق ژل لب روسی هستند؟ اگر به این روش علاقهمند هستید اما جوانب مثبت و منفی آن و یا آنچه را که باید قبل و بعد از درمان تزریق ژل لب انتظار داشته باشید را نمی­دانید، مطلب زیر را از دست ندهید. ژل لب به عنوان نوعی از پرکننده های پوستی طبقه بندی می شود.

بخش دردناک آن مربوط به زمانی است که پزشک سرنگ را داخل پوستتان میچرخاند، و به نوعی آن را جابه جا می کند اما ممکن است این حس از نظر مراجعانی که قبلا تجربه بوتاکس یا چیزهای مشابه با آن را داشته اند خیلی عجیب نباشد. پزشک به شما کمک میکند تا تصمیم بگیرید کدام محصول برای نتایج مورد نظر شما بهترین است. اگر تصمیم به تقویت موقت لب گرفتید ، یک قرار ملاقات نگهداری را فراموش نکنید. این روش بعدها توسط پزشکان مختلفی تکامل تکامل یافت تا به نقطه اوج کنونی رسید. بیمارانی که قرار است تحت عمل تزریق ژل پوستی قرار گیرند، باید از داروهای رقیق کننده خون ، الکل، آسپرین یا ایبوپروفن و روغن ماهی چند روز یا حتی چند هفته قبل از درمان خودداری کنند تا از خطر عوارض جانبی احتمالی جلوگیری شود. هیدروکسی آپاتیت کلسیم – تقویت لب طولانی مدت (تا 18 ماه) را ارائه می دهد، اما از آنجا که با یک بافت ضخیم مشخص می شود، معمولاً فقط برای بیمارانی که به دنبال نتایج شدیدتری هستند مناسب است.

به طور میانگین مدت زمان ماندگاری تزریق فیلر لب مدل باربی حدود ۶ ماه تا ۱ سال است. PLLA (Poly-L-lactic acid) – در حدود دو سال دوام دارد و به عنوان تزریق پرکننده نیمه دائمی در نظر گرفته می شود ، اما بندرت به لب تزریق می شود. بسته به نوع برند ژلی که انتخاب میکنید، نتایج تزریق میتواند از شش ماه تا یک سال دوام داشته باشد. طول مدت دوام و ماندگاری این ژلها در حدود 3 تا 4 ماه است. تزریق ژل لب حدود ۱۰ تا ۱۵ دقیقه طول می کشد. طول عمر درمان می­تواند به عواملی همچون سن بیمار ، متابولیسم، ژنتیک، انتخاب جراح پلاستیک، استفاده از روش جراحی پلاستیک، برند ژل لب و غلظت بستگی داشته باشد. به وسیله پوست جذب می شوند عوارض چندانی ندارند و بهترین انتخاب می باشد. برای اطمینان از بهترین روش مناسب یک قرار مشاوره با پزشک متخصص زیبایی داشته باشید و آنچه را که می خواهید بعد از عمل بدست آورید توصیف کنید تا جراح بتواند بهترین ژل لب و روش تزریق را برای شما انتخاب کند.