تزریق ژل هزینه، قیمت ، کاربردها و عوارض

اول این که بیشتر ژلهای هیالورونیک اسیدی حاوی داروی بیحس کننده موضعی لیدوکائین هستند. به جز این میتوانیم از داروهای بیحس کننده موضعی استفاده کنیم که به شکل محلول یا کرم هستند. احتمال دارد بعد از تزریق ژل برخی از واکنش های موقتی مانند قرمزی،درد و یا تورم دیده شودکه معمولا در طی یک هفته اول بعد از تزریق از بین خواهند رفت.برای تسریع بهبود این علائم می توانید از کیسه یخ استفاده نمایید. پزشکان حد متوسط ۶ ماه را برای ماندگاری آن در نظر گرفته اند که البته این میزان ماندگاری در برخی از افراد کمتر و در برخی دیگر بیشتر دیده می شود. برای انجام این کار میتوانید از کیسه های یخ استفاده کنید که البته بعد از انجام تزریق باز هم باید انجام شود. 6. بهترین انتخاب برای افزایش حجم لب استفاده از ژل های هیالورونیک اسید می باشد البته مارک ژل و کیفیت برند آن هم بسیار مهم است. قبل از هرچیزی باید بدانید که مدت زمان ماندگاری تمامی ژل ها(از نوع مرغوب) زیر 8 ماه می باشد و حتی با انجام تمامی مراقبت هایی جهت افزایش ماندگاری آن بیشتر از یک ماه بالا نمی رود.

بر اساس مطالعات انجام شده و اصول زیبایی شناسی ، لب بالا باید حدود 20 درصد عقبتر و کوچکتر از لب پایین باشد. تزریق ژل به لب با هدف بزرگ و حجیم کردن لب ها انجام می شود. زیرا در این مدل لب ها فرم غیر عادی و غیر طبیعی به خود نمی گیرند و بیش از اندازه حجیم نمی شوند. لازم است این نکته مهم را بدانید که عمل تزریق ژل به لب ها در لیست عمل های غیر جراحی حساس قرار دارد که اگر توسط پزشک متخصص با دقت و مهارت کافی انجام نشود قطعا عوارض و خطرات جبران ناپذیر بسیاری به دنبال دارد. لذا اگر از این ماده برای لب استفاده کنیم، نتیجه نهایی شکلی غیر طبیعی خواهد بود. استفاده برای حل مشکلاتی نظیر کک و مک و همچنین لکه هایی که بر اثر بالا رفتن سن یا کهولت در پوست افراد ظاهر می شود. پزشک برای ازبین رفتن این حالت هابه شما ماساژدادن لب را آموزش میدهد . تنها کافی است تا از افرادی که قبلاً به انجام روند درمانی تزریق ژل پرداخته اند مشاوره بگیرید تا به شما بهترین کلینیک های درمانی برای اینکار را معرفی کنند تا دیگر جای نگرانی در رابطه با عوارض و مشکلات این درمان وجود نداشته باشد.

یکی از نگرانی هایی که افراد متقاضی این کار، در ذهن خود دارند، چگونگی فرآیند تزریق ژل لب است؛ در طول تزریق ژل لب چه اتفاقی می افتد و چگونه ژل را به لب تزریق می کنند. اصلا جای هیچ گونه نگرانی نیست زیرا این ماده به طور طبیعی در بدن نیز یافت می شود. خوشبختانه هیچ گونه عارضه یا خطری در مورد تزریق ژل به لب ها از سوی پزشکان متخصص در حوزه پوست و زیبایی جوانسازی گزارش نشده است. اکثر کسانی که تزریق به روش فانتزی را انتخاب می کنند، سایر اعضای صورتشان مانند گونه و چانه را نیز به فرم فانتزی در می آورند. نه تنها قشر جوان بلکه افراد مسنی که بر اثر افزایش سن حجم لب های خود را از دست داده اند، می توانند با تزریق ژل به لب ها زیبایی خود را مجددا به دست آورند. به طور طبیعی زمانی که سن رو به افزایش است، هیالورونیک اسید طبیعی موجود در بدن توانایی اتصال خود با آب را از دست می دهد و در نتیجه جذب آب کمتری در بدن اتفاق می افتد و لبها فرم طبیعی خود را از دست می دهند. تزریق فیلر طبیعی ترین ظاهر را برای افراد ایجاد می کند و در فرم دهی صورت نقش بسزایی دارد.، همه افراد هم به دنبال راهی برای طبیعی نشان دادن زیبایی های خود می باشند به از همین رو تزریق فیلر را برای لبان خود انتخاب می کنند.

به صورت کلی باید گفت که استفاده از چربی برای تزریق به لب مناسب نیست، علت این موضوع نیز مشخص است چرا که تزریق چربی در بیشتر مواقع برای جبران مشکلاتی نظیر فرو رفتگی صورت و یا حجم دهی استفاده می شود. قطعاً بعد از تزریق، خونرسانی در لب شما افزایش مییابد و چند روز قبل از انجام ژل لب باید از کمپرس یخ استفاده کنید و داروهایی مانند ویتامین D و داروهای ضد انعقاد خون و… وقتی از داروهای بلوک کننده عصبی استفاده میکنیم، شکل حرکت کردن لبها تغییر میکند و تا چند ساعت معلوم نمیشود که لبتان به چه شکلی در آمده است. شستن لب بعد از تزریق با آب سرد در ساعات اولیه باعث جمع شدن و یا گلوله شدن لبها میشود . همچنین استفاده از آب گرم برای شستشو صورت بعد از تزریق ژل باعث تغییر در در ساختار ژل و یا پارگی لب ها میشود. باید به متخصص و کلینیک تخصصی حرفه ای مراجعه کنید تا روند تزریق ژل به صورت دوباره و از سر انجام گیرد که به طبع نیز دارای هزینه خواهد بود. ۱۲. برای تزریق ژل لب ها، فقط باید پیش پزشک با تجربه رفت.