تزریق ژل هزینه، قیمت ، کاربردها و عوارض

ماندگاری تزریق ژل لب مدل عروسکی به طور معمولی بین 6 تا 9 ماه میباشد. دستگاه الیت دارای یکی از پیچیدهترین سیستم های عملکردی می باشد که توانسته است با قدرت و ظرافت تمام به از بین بردن موهای زائد بپردازد. این پدیده از جمله عوارض شایعی است که اگر متخصص زیبایی، تجربه و تخصص بالایی داشته باشد احتمال بروز این عارضه هم بسیار کم میشود. اما اگر قرار به افزایش حجم کلی لب باشد باید نوع دیگری از ژل تزریق شود که شاید مقداری تورم به همراه داشته باشد. تزریق ژل برای خط خنده یکی از روش هایی است که برای افزایش زیبایی بسیاری از افراد، چه مردان و چه زنان انجام میدهند. یکی از رایج ترین سوالاتی که زنان از ما دارند این است که آیا تزریق ژل لب درد داره یا نه! استفاده از دستگاه الیت پلاس دارای کاربرد و مزایای زیادی است که هر کدام باعث شده اند افراد مختلف به استفاده از این دستگاه جذب شوند.

مسلما هر چه تعداد جلسات تزریق بیشتر شود قیمت خدمات تزریق هم بیشتر خواهد شد. از این رو هر چه ناحیه مورد تزریق دقت و وقت زیادی را از پزشک ببرد، هزینه تزریق ژل لب هم بیشتر خواهد شد. هر دو لب بالا و پایین به یک اندازه حجیم می شوند. از این رو تزریق ژل لب گزینه ایدهآلی برای فرمدهی و زیباتر کردن لبها محسوب میشود. خیر، حداقل تا 24 ساعت پس از تزریق ورزش کردن امکانپذیر نیست. 2. به مدت 24 تا 48 ساعت پس از انجام تزریق لب، از انجام ورزش های شدید خودداری کنید. مدت زمان تزریق ژل لب در این روش چیزی در حدود نیم ساعت تا 45 دقیقه طول میکشد. هیچگونه محدودیتی در خصوص خوردن بعد از تزریق ژل لب وجود ندارد. با تزریق فیلر به زیر چشم میتوانید فرآیند تولید کلاژن را تسریع کرده و بعد از مدتی نزدیک به ۲ هفته شاهد از بین رفتن گودی و تیرگی زیر چشمتان باشید. داروهایی که پزشک برایتان تجویز کرده است را به طور کامل و مرتب مصرف کنید.

اسید هیالورونیک به تامین رطوبت کمک کرده و رطوبت را در لب ها به دام می اندازد. در مدل قلبی تزریق بیشتر در ناحیه V شکل لب بالایی انجام میشود. این روش تزریق ژل لب باعث میشود لبها حالت طبیعی داشته باشند و به شکل مصنوعی دیده نشوند. برخی از افراد که پروتز لب عروسکی را می پسندند در نواحی دیگر چهره خود هم تزریقاتی با این مدل انجام دادهاند و چهره خود را به شکل عروسکی تبدیل کردهاند. برخی از مواقع مشاهده شده است که ژل پس از تزریق از محل خودش جابجا شده و یا به دور خود در حال چرخش است. جالب است بدانید که فرد پس از تزریق ژل نیازی به استراحت ندارد و تنها کافی است به توصیه های پزشک خود در مرکز تزریق ژل عمل کند. جابجا شدن ژل و حالت کیست گرفتن به خود ظاهر نامطلوبی را برای فرد ایجاد میکند. در پیوند چربی از سلولهای چربی بدن خود فرد استفاده میشود. در بسیاری از موارد، این کار موجب تنگ شدن واژن نیز شده علاوه بر اینکه چین و چروک و افتادگیهای این ناحیه را از بین میبرد.همچین میتوانید همزمان با تزریق فیلر به ناحیه بیکینی از دیگر روش های زیبایی واژن مانند جوانسازی واژن با عمل لابیاپلاستی یا روشن کردن ناحیه بیکینی با لیزر استفاده نمایید.

روند درمانی تزریق ژل نیازمند بررسی موارد زیادی است که از مهمترین آن ها می توان به انتخاب بهترین مارک ژل لب اشاره داشت که از اهمیت بسیاری برخوردار است. کمترین میزان ماندگاری این ژل مربوط به ژل الانسه S است و بیشترین میزان مربوط به ژل سری E است که می توان تا ۲ سال بر روی ماندگاری آن حساب کرد. به صورت نمونه می توان دستگاه ND Yag با طول موج هزار و شصت و چهار را بهترین و البته کم خطر ترین دستگاه دانست. تزریق ژل لب برای حجم دهی و تصحیح غیر قزینگی لب که معمولا در بسیاری از افراد انجام می شود. تعیین قیمت تزریق ژل لب به عوامل متعددی بستگی دارد که توضیح آن را دادیم. این میزان را متخصص زیبایی با توجه به فرم لبها و خواسته شما از نتیجه تزریق تعیین میکند. پس از جلسه مشاوره با پزشک و تشخیص فرم لبها و انتخاب مدل تزریق ژل لب، در مرحله نخست باید لبها کاملا بیحس شوند. برای تشخیص نحوه تخلیه ژل لب باید نوع ژل مشخص شود. نکته ای که جالب است بدانید این است که در تکنیک روسی برخلاف سایر تکنیک ها مدل تزریق ژل به لب بطور عمودی و از قسمت بالای لب انجام می شود.