تزریق ژل هزینه، قیمت ، کاربردها و عوارض

لیزرها گرمای زیادی تولید میکنند و باعث میشوند مواد پرکننده یا ژل لب سریع تر از حالت معمول تجزیه شده و جذب بدن شوند. بلترو نوع Balance یا متعادل و نوع Basic یا پایه پرکنندههای اسید هیالورونیکی هستند که به حالت یک ژل نرم و چسبناک تولید میشوند. در مدل ژل لب فانتزی، لب های بالا و پایین هر دو، بیش از حالت طبیعی، حجیم می شوند و از فرم طبیعی و عادی خود خارج می شوند. پس از تزریق شخص حس طبیعی بودن را در لبهای خود دارد و حالت مصنوعی و سنگینی را حس نمیکند. بعد از تزریق لب های خود را ماساژ ندهید. به طور کلی این روش عوارض جانبی خاصی ندارد ولی ممکن است تا چند روز در ناحیه لب خود تورم داشته باشید و یا با کبودی رو به رو شوید ولی با رعایت موارد زیر میتوانید روند بهبودی خود را تا حد زیادی تسریع کنید. ✔ ایجاد خارش: یکی دیگر از عوارض تزریق ژل لب ایجاد خارش در اطراف لب میباشد که ممکن است این خارش به علت حساسیت دارویی باشد، بهطورکلی در صورت تب کردن و یا به وجود آمدن عوارض فوق سریعاً پزشک خود را در جریان بگذارید تا شمارا راهنمایی نماید.

ولی حتما به این مسئله توجه کنید که تزریق ژل کاری تخصصی بوده و باید توسط پزشک متخصص انجام شود، پس با پرداخت هزینهی پایینتر آن را انجام ندهید و سلامت خود را به خطر نیاندازید. ظرف یک الی دو روز بعد از انجام تزریق ژل به لب، از انجام فعالیتهای ورزشی سنگین خودداری کنید. انتظار حداقل چند روز یا ترجیحا دو هفته ایده آل است. از مصرف آسپرین، داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی و دوزهای زیاد مکملهای ویتامین E به مدت یک هفته پس از درمان خودداری کنید. بعد از تزریق ژل، بافت لب به خوبی فرم دلخواه شما را به خود میگیرد. ما در این بخش سعی کردیم که تمامی سوالاتی که ممکن است برای شما به وجود آید را پاسخ دهیم و به شما برای انجام این تزریق کمک کنیم. در برخی از افراد خطوط بالا و پایین لب مشخص نیست و این مسئله در افراد مسن که به علت روند پیری و بالا رفتن سن حجم و شکل طبیعی لب خود را از دست داده اند بیشتر به چشم میآید. این روزها تعداد مراجعانی که قبلا تزریق ژل لب انجام داده وناراضی هستند زیاد شده است.

پس از بیحسی بهوسیله الکل تمامی قسمتهای لب ضدعفونی میشود و سپس به مقدار موردنیاز ژل به لب تزریق میشود و در پایان چندتکه یخ بر روی لب قرار میگیرد تا درد و ورم آن کاهش یابد و یک گاز استریل بر روی لب قرار داده میشود تا میکروب به لب نفوذ نکند و تمامی این مراحل 15 تا 20 دقیقه طول میکشد. ✔ 7 تا 10 روز پس از تزریق از رفتن به حمام بسیار گرم و سونا خودداری نمایید. اگر بعد از تزریق ژل لب مقداری ورم در اطراف صورت خود مشاهده کردید زیاد نگران نشوید چون که این امر طبیعی بوده، و یک مسئله بسیار مهم دیگر این که خانم ها باید توجه داشته باشند که تا 24 ساعت از رژ لب استفاده نکنند. تزریق ژل محدود به سن خاصی نیست و میتوانند همه از آن استفاده کنند ولی بهتر است قبل از اقدام به این عمل پزشک را از بیماریهای پیش زمینهای خود مطلع سازید. کدام تزریق ژل لب برای شما مناسب است؟ اگرچه، پزشک شما ممکن است ناحیه تحت درمان را به آرامی ماساژ دهد تا هر گونه برآمدگی به وجود آمده برطرف شود. برای اثرپذیری بیشتر تزریق مجدد و اینکه کسی متوجه تغییر مداوم در چهره شما نشود، توصیه می کنیم وقتی هنوز بین 25 تا 30 درصد از حجم ژل قبلی بر روی لب شما باقی مانده است، از پزشک خود بخواهید دوباره تزریق ژل را برای شما انجام دهد.

لبها یکی از نمایانترین اجزای صورت هستند که تاثیر زیادی روی زیبایی چهره فرد میگذارند. همچنین انتخاب پزشک و نوع برند ژل میتواند به شما در پایین آوردن احتمال عوارض جانبی تا حد زیادی کمک کند. توصیه ما به شما این است که از دکتر رضا وقردوست برای این عمل مشورت بگیرید تا از نتیجهی آن رضایت زیادی را داشته باشید. همراه ما باشید تا با هر آنچه که نیاز است قبل ار اقدام به کار در مورد تزریق ژل لب و فواید آن بدانید بیشتر آشنا شوید. برخی از ژل ها داخل خود دارای ترکیب بی حسی هستند که باعث کاهش درد در ناحیه تزریق می شود. تناسب این مدل با سایر اجزای صورت دارای اهمیت است. در مقایسه با مدل قلبی باید بگوییم لب های روسی حجم کمتری دارند و طبیعی تر هستند. همچنین در این جلسه شما و پزشک در رابطه با مدل تزریق مد نظر خود صحبت می کنید.