تزریق ژل هزینه، قیمت ، کاربردها و عوارض

ژل لب پرفکتا از محصولات ایمن و استاندارد در این زمینه است. برندها و انواع مختلفی از ژل در دنیا مورد استفاده قرار میگیرند که در واقع میتوان بهترین انها را بر پایه اسید هیالورونیک دانست که از ژل های الینا آلمانی ( ALAYNA )، رستیلن فرانسوی ( Restylane )، پرفکتا فرانسوی ( Perfectha )، الانسه سوییس ( Ellanse ) ژوبیدرم فرانسوی ( Juvederm ) و … البته در کلینیک رویای طلایی در کنار اتکا به تخصص پزشک برای انتخاب نوع ژل و میزان مورد نیاز آن از دستگاه آنالیز پیشرفته صورت استفاده میگردد که به پزشک کمک میکند تا بهترین و درسترین تصمیم را برای بیمار بگیرد، البته در مواردی نیز با بررسی و تحلیل نتیجه اسکن پزشک ممکن است به این نتیجه برسد که برای جوانسازی صورت بیمار از روش دیگری مانند تزریق چربی یا لیفت با نخ یا حتی دستگاه های جوانسازی مانند اسکارلت استفاده نماید. تزریق ژل به لب : داشتن توازن و هماهنگی بین اجزای مختلف صورت و بی نقص بودن هر یک از آن ها موجب زیبایی افراد می شود، یکی از اجزای مهم و تاثیر گذار در زیبایی و جوانسازی چهره لب ها هستند، چنانچه این جز مهم دارای ایراد بوده یا با دیگر اجزای صورت تناسب نداشته باشد، موجب نازیبایی و در نتیجه ناراحتی افراد خواهد شد.

مقدار تزریق ژل به صورت، به میزان نیاز فرد از درمان و پس از بررسی کامل شکل صورت برای طبیعی بودن نتیجه توسط متخصص پوست مشخص می شود. با برترین برند های ژل توسط متخصص پوست با تجربه صورت می گیرد. این پر کننده حاوی کلاژن بوده و تنها برای قسمت های ضخیم تر پوست استفاده میشود مانند تزریق ژل به صورت جهت از بین بردن خط لبخند. نور خورشید و حرکت مدوام پوست و عضلات از جمله (نگاه کردن، لبخند زدن، جویدن) دلیل فرسودگی بافت های پوست میباشند. حجم دهنده های پوستی که به بیمار تجویز می شود حاوی مواد بی حس کننده موضعی بوده که فرآیند تزریق ژل در گونه و لب را بسیار راحت تر می نماید. تورم و کبودی ناشی از تزریق چربی مدت زمان بیشتری در محل تزریق باقی میماند و پس از 3 تا 7 روز از بین رفته و بیمار میتواند به راحتی در انظار عمومی ظاهر شود. در کلینیک رویای طلایی یک برنامه درمانی مدون و اصولی در اختیار شما قرار داده خواهد شد که در آن روش پر کننده های پوستی به منظور پیشرفت و ترمیم ظاهر صورت و یا درمان جای عمل مورد نظر بیمار تعیین میگردد.

ژل اسید هیالورونیک: اسید هیالورونیک نیز همچون کلاژن ماده ای طبیعی می باشد که قادر است به منظور حجم دهی و پر کردن بافت های مختلف از جمله صورت مورد استفاده باشد. هرکسی که می خواهد ظاهر لب های خود را تقویت و تغییر دهد. هزینه تزریق ژل لب به نوع ژل و میزان آن قابل تغییر می باشد. امروزه ژل های هیالورونیک اسید توسط برند های مختلفی تولید شده است که تقریباً دارای ترکیبات مشابهی هستند و تنها تفاوت آن ها چگالی و طول عمر آن هاست. در دنیای پیشرفته امروز انواع زیادی از حجم دهنده های صورت به منظور تزریق ژل به بخش های مختلف صورت وجود دارند که هر کدام از آنها استفاده منحصر به فردی چون کاهش چین و چروک پوست یا حجم دهنده دارند. با افزایش سن، حساسیت پوست ما به چین ها بیشتر شده و پوست به سمت پایین متمایل می شود. در زمانی که چروک نازولبیال یا همان خط خنده بوجود آید، و خطوط طبیعی صورت از میان بروند، قطر لبها نازک شوند و دو سمت انتهایی لب ها دچار افتادگی شود، بدون شک صورت شادابی و جوانی خود را از دست می دهد. تزریق ژل : ژل های پر کننده صورت از موادی چون کلاژن، اسید هیالورونیک و ﻫﯿﺪﺭﻭﮐﺴﯽ ﺁﭘﺎﺗﯿﺖ کلسیم تشکیل شده اند که تاثیر بسزایی در جوان سازی و شادابی پوست دارند و منجر به کاهش یا از بین رفتن چروک و چین های صورت و پوست آن، رفع اثر جوش صورت، ترمیم افتادگی و اثر زخم ها، تزریق ژل برای پروتز لب ها، برآمده نمودن گونه ها و بازسازی بافت نرم از دست رفته می شوند.

ﻫﯿﺪﺭﻭﮐﺴﯽ ﺁﭘﺎﺗﯿﺖ کلسیم: حجم دهنده و پرکننده ای به مراتب وزن بالاتری نسبت به اسید هیالورونیک دارد و در سطح عمیق تری از پوست مورد استفاده قرار میگیرد. در حقیقت این مولکول ژل مانند از موارد مورد استفاده در بسیاری از محصولات زیبایی می باشد. کلینیک زیبایی گلدن رویال برای تزریق ژل لب از با کیفیت ترین برندهای ژل استفاده می کند تا احتمال بروز عوارض تزریق فیلر لب را به حداقل برساند. اگر به نگاهی به چندین دهه قبل در ایران بیندازیم، پی می بریم که چگونه استانداردهای زیبایی در طول زمان تغییر پیدا کرده اند. اگر تصمیم به تزریق ژل به لب را دارید و پزشک مناسب برای انجام روند را یافته اید، حتماً از مصرف داروی مسکن، ویتامین E و روغن ماهی به مدت 10 روز قبل از روند، خودداری کنید. پس اگر دوست دارید ژل مدت زمان بیشتری در بدن شما باقی بماند، بهتر است از پزشک خود بخواهید تا برند و نوع مناسبی را انتخاب کند.