تزریق ژل لب

مقدار درد در زمان تزریق ژل بسیار ناچیز می باشد. گزینه های بسیار متنوعی از فیلرهای لب وجود دارد که برای رونده بزرگ کردن لب مورد استفاده قرار می گیرد. مزیت فیلرهای پوستی این است که گزینه بهتری را برای بزرگ کردن لب ها در اختیار بیماران قرار می دهد. اگر تزریق در لب به درستی صورت نگیرد ممکن است لب های افراد بیش از حد بزرگ شده یا بدشکل شوند. قیمت تزریق ژل بسته به نوع ژل، میزان تزریق، ناحیه درمان و متغیر خواهد بود. چه کسانی داوطلب ایده آل برای تزریق ژل به لب هستند؟ از آنجایی که فیلرهای پوستی دائمی نمی باشند، بیمار می تواند بدون نیاز به قرار گرفتن تحت جراحی، تغییرات ایجاد شده را دوباره به حالت اول بازگرداند. گزینه های تزریق ژل به لب موقتی وجود دارند که در جلسه اول تزریق توصیه می شوند. در ۲۴ ساعت اول بعد از تزریق گرمای شدید ، ورزش های سنگین و مصرف نوشیدنی های الکلی ممنوع می باشد تا از بروز تورم ، خون مردگی و التهاب بیشتر جلوگیری شود.

از قرار گرفتن بیش از حد در معرض آفتابو یا گرمای شدید و مصرف مشروبات الکلی پرهیز کنید. از انجام ورزش های شدید و قرار گرفتن در معرض نور خورشید و گرما به مدت 2 تا 3 روز پس از درمان تقویت لب خودداری کنید. اگر تصمیم به تزریق ژل به لب را دارید و پزشک مناسب برای انجام روند را یافته اید، حتماً از مصرف داروی مسکن، ویتامین E و روغن ماهی به مدت 10 روز قبل از روند، خودداری کنید. تزریق ژل به لب روشی است که با انجام آن می توان برخی از مشکلات موجود در لب ها رفع نمود. قسمتی که می بایست تزریق پر کننده در آن قسمت انجام پذیرد مشخص می شود. افراد باید قبل از انجام این روش در انتخاب پزشک خود بسیار دقت کرده و زمان لازم را صرف کنند. این روش بر خلاف روش های جراحی ریکاوری بسیار زمان کمی دارد، عوارضی مانند عفونت و چسبناک شدن ناشی از عمل را ندارد و میتوان بنا به نیاز مراجعه کننده نتایج حاصله را تغییر داد، بر خلاف جراحی که بازگشت نتایج، نیاز به جراحی مجدد دارد، در متود تزریق ژل از بین بردن نتایج و بازگشت به حالت اولیه تنها نیازمند چندین ماه است، بدون هیچ عارضه خاص می باشد.

حجم دهنده های پوستی به مراجعه کننده تزریق میگردد و بلافاصله پس از آن از بسته یخ بر روی محل تزریق استفاده می شود. در صورت بروز نکروز لب، باید درمان بلافاصله متوقف شده، ناحیه، ماساژ داده شده و لب ها گرم شوند. فیلرهای هیالورونیک اسید (HA) برای خلق بلافاصله لب های برجسته و پر طراحی شده اند ولی در واقع دستیابی به نتیجه پیش بینی شده به 3 تا 4 روز زمان نیاز دارد. البته ممکن است لبها تا چند روز ورم خفیفی داشته باشند. فیلرهای لب کلاژن روش امتحان شده و تائید شده ای می باشد که در چند جلسه درمان، نتیجه ماندگارتری را به دست می دهد. در صورت نیاز می توان از مواد بی حسی موضعی برای مراجعه کننده استفاده کرد، هر چند استفاده از این مواد برای همه بیماران ضروری نیست. تزریق فیلر بین نیم ساعت تا یک ساعت به طول می انجامد ، پیش از تزریق زمانی برای تاثیر داروی بی حسی نیز اختصاص داده می شود .همچنین برای رسیدن به نتیجه ای که بیماران می خواهند به یک سرنگ Juvederm نیاز دارند ، اگرچه شرایط و فرم لب نیز در این امر تاثیر گذار است اما بسیاری از مراجعان می دانند که در این روش درد زیادی احساس نمیکنند .

اگر بعد از تزریق ژل لب مقداری ورم در اطراف صورت خود مشاهده کردید زیاد نگران نشوید چون که این امر طبیعی بوده، و یک مسئله بسیار مهم دیگر این که خانم ها باید توجه داشته باشند که تا 24 ساعت از رژ لب استفاده نکنند. متخصصین می گویند این یک عارضه ی بسیار نادر است، اما می تواند رخ دهد. ماده ای به نام اسید هیالورونیک یا HA برای جوانی پوست در بدن ترشح می شود. قبل از تزریق ژل به لب از مصرف داروهای ضد انعقاد خون، ویتامین E، امگا3، مسکن هایی مانند ناپروکسن، آسپرین و ژلوفن پرهیز کنید. تزریق ژل لب ، یکی از پرطرفدارترین روندهای زیبایی امروزی ، برای داشتن لب هایی پر و برجسته تر می باشد. افراد نباید انتظار داشته باشند که پس از یک جلسه درمانی با لب هایی برجسته از کلینیک خارج شوند. در کلینیک رویای طلایی یک برنامه درمانی مدون و اصولی در اختیار شما قرار داده خواهد شد که در آن روش پر کننده های پوستی به منظور پیشرفت و ترمیم ظاهر صورت و یا درمان جای عمل مورد نظر بیمار تعیین میگردد. تزریق انواع ژلها به لب روی سیستم ایمنی تاثیر منفی نمیگذارد و از این نظر ژلها سرطان زا نیست.