تزریق ژل لب

2- میزان حجمدهی: هر چقدر حجمدهی به لب بیشتر باشد ، ترمیم هم دیرتر اتفاق میوفته. بله، ژل لب می تواند راهی موثر برای ترمیم بافت از دست رفته یا پوشاندن اسکارهای قدیمی بر روی یا اطراف لب ها باشد. پزشک با تجربهای را که دید هنری نسبت به این کار دارد انتخاب کنید که نسبتها، شکلها و روندهای ایدهآل لب را درک کند و با او همکاری کنید تا طرح مناسبی را برای شما بسازد. کسانی که به انجام تزریق ژل به لب هایشان علاقه بسیاری دارند و یا حتی یک بار در طول عمر خود یکبار آن را امتحان کرده اند حتما با انواع مدل های متنوع آن آشنا هستند. تزریق ژل لب یا فیلر لب به عنوان یکی از روش های تقویت زیبایی و حجم لب است، افراد بسیاری در دنیا از این روش تزریق ژل لب برای زیبایی لب خود استفاده می کنند. در نوشتاری که در پیش رو دارید بسیاری از معیارهایی که باید در هنگام انتخاب دکتر برای تزریق ژل لب لحاظ کنید را در اختیارتان قرار می دهیم تا در هنگام گزینش دچار سردرگمی و اشتباه نشوید. از سونا، اتاق بخار، یوگای داغ و حتی دوش آب گرم به مدت حداقل ۴۸ ساعت دوری کنید و تا زمانی که متوجه شدید تورم به میزان قابل توجهی کاهش یافته است، از آب ولرم برای شستشوی صورت خود استفاده کنید.

البته لب ها پس از تزریق معمولا تورم دارند و برای رسیدن به فرم ایده آل یک تا دو هفته زمان لازم است. لازم به ذکر است که فرمولاسیون ژل در شرکت های مختلف متفاوت هست ، برخی ژل ها برای لب مناسبه و برخی دیگه برای نواحی دیگر صورت که این رو خود دکتر براتون توضیح خواهند داد. آیا ژل لب را برای نواحی دیگر صورت نیز میتوان استفاده کرد؟ دکتر با توجه به فرم صورت ،پیشنهاد خودشو به مراجعه کننده ارائه میده و همچنین میزان تزریق ژل لب مورد نیاز برای رسیدن لب به فرم دلخواه مراجعه کننده را نیز اعلام می کنند. ولی باز هم همچی به بدن شما برمیگرده بعضی پوست ها 4 تا 6 ماه بیشتر ژل رو نگه نمیدارن و همش جذب میشه و بعضی دیگه حتی تا 2 سال هم ماندگاری داشته.در مورد قیمت تزریق ژل لب ها هم باید حتما با کلینیک تماس بگیرید که قیمت رو خدمتتون اعلام کنن ولی در کل قیمت ژل ژوییدرم بیشتر از رووفیل پلاس و قیمت رووفیل پلاس بیشتر از رووفیل اولترا هست.

حتی برای دفعات اول بهتر است که نصف سرنگ را تزریق کنیم و سپس برای تزریق نصف دیگر سرنگ، یک یا دو هفته بعد به کلینیک مراجعه کنید. من از ژل ژوییدرم استفاده کردم چون که خیلی پوستم حساسه و نسبت به خیلی چیزا واکنش نشون میده حتی هر کرم ضد آفتابی رو نمیتونم استفاده کنم ، ولی با مطالب خیلی زیادی که راجع به ژل ژوییدرم خوندم (که تو این مقاله هم راجع بهش بهتون میگم) و معروفیت و محبوبیت این ژل باعث شد که مطمئن بشم کاملا با پوستم سازگاره وهیچ اتفاق بدی نمیوفته . تزریق ژل لب به جهت حجم دهی و فر م دهی انجام می پذیرد و چنانچه این پروسه تحت نظر یک متخصص با تجربه صورت گیرد ، نتیجه رضایت بخشی را حاصل می کند. پزشک متخصص در این روش می تواند میزان حجم لب را به دلخواه خود کنترل کند تا بتواند به نتیجه دلخواه برسد.

امکان کنترل حجم لبها. یکی از مزایای خوب این کار این است که در افرادی که بافت و حجم لب آنها زیاد نیست استفاده از این روش به حجم دهی مناسب آنها کمک زیادی می شود. تزریق ژل لب، امروزه یکی از محبوب­ترین روشهای زیبایی است که اگر توسط پزشک متخصص زیبایی انجام شود و متناسب با فرم صورت باشد میتواند تغییرات چشمگیری در صورت فرد ایجاد کند و نه تنها برای اصلاح علائم پیری بلکه برای هر سنی مناسب است. در صورتی که شما تزریق ژل لب را در یک کلینیک معتبر و تحت نظر یک پزشک متخصص انجام دهید انجام این کار عوارض چندانی برای شما نخواهد داشت. ۱۱- شما نیاز نیست که کل لب های خود را تغییر فرم دهید . ۱۰ – شما نباید در روز تزریق ژل ، تمرین ورزشی کنید چون ضربان قلب و به طبع فشار خون شما بالا خواهد رفت . لازم دونستم که با نوشتن این مقاله به خیلی از سوالای شما عزیزان پاسخ بدم .