تزریق ژل لب ❤️ مزایا + معایت و هزینه

این ژلها عمدتا اسید هیالورونیک ساخته شده اند و از چربی به عنوان پرکننده لب استفاده نمیشود. تزریق ژل لب بهتر است یا چربی؟ افرادی که سیگار می کشند و یا داروهای خاصی استفاده می کنند معمولاً دچار درد در زمان تزریق هستند. به طور کلی احساس درد در هر فردی متفاوت با دیگری است و علاوه بر آن باید بدانید که لبها بسیار حساس هستند و بدون بیحس کننده، در هنگام تزریق احساس فشار زیادی در لبها به وجود میآید. افرادی که پیش از این از حجم دهنده استفاده کردهاند، باید دو هفته پیش از تزریق با روشهای پیشنهاد شده توسط پزشک، مواد تزریق شده پیشین را حذف کنند. در این شرایط پزشک میتواند از آنزیمهای پاک کنندهی طبیعی استفاده کرده و آنها را تزریق کند تا این حجم دهی معکوس شود. قطعا همه افراد به طور یکسان از این زیبایی به طور ژنتیکی و خدادادی بهره مند نیستند.

از سونا، اتاق بخار، یوگای داغ و حتی دوش آب گرم به مدت حداقل ۴۸ ساعت دوری کنید و تا زمانی که متوجه شدید تورم به میزان قابل توجهی کاهش یافته است، از آب ولرم برای شستشوی صورت خود استفاده کنید. فیلر به طور کلی با جذب آب در بدن عمل میکند و فشار تغییر یافته بر پوست و سایر بافت های شما میتواند نتایج نامطلوبی را در پی داشته باشد. به طور کلی، مصرف مایعات و به ویژه آب به روند طبیعی بهبودی بدن پس از تزریق پر کننده یا ژل کمک میکند. بنابراین بهتر است قبل از مصرف هرگونه داروی شیمیایی یا گیاهی با مشاور یا پزشک خود مشورت کنید. گاهی برای حصول نتیجه بهتر میتوان تزریق را در دو مرحله و به فاصله یک ماه انجام داد. موارد دیگری نظیر تخصص فرد تزریق کننده و کلینیک درمانی نیز بر روی هزینه نهایی تأثیر گذار هستند ولی این تفاوت نباید به مقدار زیادی باشد. معمولاً پزشکان از داروی بی حس کننده استفاده نمیکنند زیرا باعث تورم لب میشود و نامتقارن بودن ظاهر لب پس از تزریق را به دنبال خواهد داشت. ۱۷. هر کسی که سابقه ی تاول تبخالی داشته باشد باید دو هفته قبل از این روش از داروهای پیشگیری کننده استفاده کند.

اما باید دقت شود که این مدت زمان از چند دقیقه تجاوز ننماید. این مدل بسیار باشکوه بوده و یکی از پرطرفدار ترین نوع تزریق ژل لب است که برعکس انواع تزریق ها مثل عروسکی، روسی و… تزریق ژل لب در انواع متفاوتی انجام میشود که انتخاب میان آن ها بستگی به سلیقه و علایق هر فرد دارد. شما میتوانید هر شش ماه یکبار تزریق ژل لب را تکرار کنید. به طور کلی زمانی که تزریق به ناحیه مورد نظر انجام میشود، کمی تورم، قرمزی و حساسیت و کبودی بعد از تزریق ژل طبیعی است البته اگر تنها برای چند روز به طول انجامد. هنگامی که در گوگل جستجو میکنید، ممکن است متوجه شوید که کیسههای چای سیاه، پمادهای گیاهی، روغن نارگیل، روغن درخت چای و ژل آلوئه ورا به عنوان داروهای طبیعی برای تورم پس از تزریق پرکننده لب مورد بحث قرار گرفته است. بهتر است حداقل ۴۸ ساعت پس از تزریق از سوار شدن به هواپیما خودداری کنید.

از غذاهای حاوی سدیم بالا خودداری کنید زیرا ممکن است تورم را بدتر کنند. بهتر است تا دو هفته پس از تزریق لب از انجام کارهای معمول دندانپزشکی نیز خودداری کنید. ۵ – پس از تزریق ژل صبور باشد تا ورم آن از بین برود. به خاطر داشته باشید که اگر هنوز حجم بیشتری میخواهید، میتوانید بعداً دوباره ژل بیشتری تزریق کنید، اما حذف محصول پس از تزریق بسته به نوع فیلر سخت و گاهی غیرممکن است. این روش تزریق ژل لب باعث میشود لبها حالت طبیعی داشته باشند و به شکل مصنوعی دیده نشوند. البته در صورتی که بخواهید این تاثیر زودتر از بین برود میتوانید به پزشک خود مراجعه کرده و وی با تزریق آنزیم هیالورونیداز ژل تزریقی را تخلیه کرده تا اثر آن از بین برود. به بیمارانی که برای اولین بار عمل تزریق فیلر انجام میدهند به طور معمول استفاده از پرکننده موقت اسید هیالورونیک توصیه می شود، زیرا مهم است که بیماران قبل از انجام یک عمل با اثرات بسیار طولانی مدت ، نتایج خود را دوست داشته باشند. پزشک قبل از شروع تزریق ژل با شما در خصوص هدف از درمان، نتایجی که به دست میآید، نکات حائز اهمیت و مراقبتهای قبل از درمان صحبت میکند سپس سابقه پزشکی شما و داروهایی که مصرف میکنید را ارزیابی خواهد کرد تا بتواند عوارض احتمالی آنها را بررسی کند.