تزریق ژل لب ❤️ مزایا + معایت و هزینه

در روز تزریق، انتظار چه مواردی را باید داشته باشم؟ چه کسانی می توانند از تزریق ژل لب استفاده کنند ؟ لازم به ذکر است که استفاده از مواد، ژل با فیلر مرغوب و با کیفیت برای تزریق ژل لب، سبب پایداری حجم لب ها میشود به طوری که لب های شما بین 6 تا 9 ماه به حالتی خوش فرم و زیبا درمیآیند. صرفنظر از نوع عمل جراحی، هیدراتاسیون (نوشیدن آب به میزان کافی) قبل و بعد از عمل جراحی برای بهبودی بیخطر ، بسیار مهم است. دکتر ادیبی توصیه و دستورالعملهای لازم را قبل از عمل در اختیار شما قرار میدهد، بهتمامی سؤالات احتمالی شما پاسخ میدهد، سابقه پزشکی شما را بررسی کرده و شما را تحت معاینه دقیق فیزیکی قرار میدهد. هنگامیکه دکتر ادیبی اهداف شما را کاملاً متوجه شدند، ممکن است روشهای تکمیلی و یا جایگزین را به شما توصیه نمایند. مهم است که در طول مشاوره کاملاً صادق باشید. در اکثر موارد فرایند تزریق کمتر از یک ساعت به پایان خواهد رسید، سپس ایشان دستورالعملهای لازم را به شما خواهد داد و شما قادر خواهید بود مطب را ترک نمایید. اما قبل از این کار، پزشک برای احساس درد کمتر به سراغ بیحسی موضعی لبها میرود.

از مهمترین مواردی که در تعیین قیمت و هزینه نهایی ژل تأثیر گذار هستند می توان به برند مورد استفاده و شرکت سازنده، میزان ژل مورد نیاز برای روند درمانی، و نوع ژل نظیر موقت، دائمی و یا نیمه دائمی اشاره داشت. از ژلهای تزریقی میتوان استفاده کرد تا ظاهر شما جوان و زیباتر گردد، لبهای شما برجسته و زیباتر خواهند شد، این روش بهویژه برای زنانی که بهطور طبیعی لبهای نازکی دارند و یا در اثر گذشت زمان لبهایشان نازک شده است، مناسب میباشد. اغلب اثر ژلهای تزریقی موقتی هستند، بنابراین شما میتوانید بر اساس تمایل خود به اصلاح آنها بپردازید. نه تنها قشر جوان بلکه افراد مسنی که بر اثر افزایش سن حجم لب های خود را از دست داده اند، می توانند با تزریق ژل به لب ها زیبایی خود را مجددا به دست آورند. در مدل ژل لب روسی، تنها بر روی حجیم سازی لب های بالایی تمرکز دارد و سایر قسمت های لب به میزان کمتری حجیم می شوند. لب فوقانی متشکل از دو قسمت لب قرمز و لب سفید می باشد که از طریق حاشیه لب از هم جدا شده اند. باید بدانید که در زمان خوابیدن باید به هر نحوی که شده از وارد کردن فشار به محل تزریق خود داری نمایید.

۷. در آغاز روش، ابتدا احساس سفتی و فشار می کنید و سپس پس از تزریق می سوزد و تیر می کشد. ما در کلینیک های درمانی خود از بهترین ژل های موجود در بازار استفاده می کنیم. پس حتما باید توجه داشته باشید که به یک کلینیک معتبر و شناخته شده برای تزریق کردن ژل به لب مراجعه نمایید. قرمزشدن پوست برای هر بیمار متفاوت میباشد اما حدود 12 تا 24 ساعت این قرمزی ها ازبین خواهد رفت . دقت کنید که مواد موجود در ژل های دائمی کمی برای بدن خطرناک هستند و عوارض تزریق ژل لب افزایش پیدا می کند و نیاز است که موقعیت بدن و سلامت بدن سنجیده شود اما ژل های موقت دارای ماده ای به نام هیالورونیک اسید بوده که هیچ خطری برای بدن ایجاد نمی کنند و خاصیت نیمه دائمی دارند و معمولاً رضایت بالایی را به خود اختصاص داده اند. برای اینکه در نواحی تزریق، کبودی و خونمردگی دیده نشود توصیه میشود تا چند روز بعد از انجام فعالیتهای ورزشی و بدنی دوری کنید.

دکتر ادیبی شرایط شما را در خصوص بزرگ کردن لبهایتان بررسی میکنند. لبها به عنوان عضوی از چهره به مرور زمان تغییراتی را پیدا میکنند. اگر زیبایی چهره برای شما اهمیت دارد و به دنبال راهکارهایی برای بیشتر کردن زیبایی ظاهری خود هستید، حتما بارها در مورد تزریق ژل به لب شنیدهاید. حداقل شش هفته قبل از تزریق، برای ترمیم بهتر زخم، سیگار کشیدن را متوقف کنید. واکنش آلرژیک بسیار نادر است: از آنجایی که پرکننده های اسید هیالورونیک از موادی شبیه به آنچه در بدن انسان وجود دارد ساخته شده است، بعید است که باعث واکنش آلرژیک شوند. به طور معمول ژلهایی که ماندگاری بالایی دارند بین ۲ تا ۳ سال میتوانند در ناحیه تزریق شده باقی بمانند. 6. در صورتی که سابقه تبخال زدن دارید به پزشک خود اطلاع دهید تا داروی ضد تبخال به شما تجویز کند. همچنین دکتر ادیبی عکسهای قبل و بعد از تزریق را در موارد مشابه به شما نشان خواهند داد، و به هرگونه سؤال احتمالی شما پاسخ خواهند گفت، درنتیجه شما میتوانید، آگاهانه و بهصورت هدفمند بهترین تصمیم را بگیرید.