تزریق ژل لب کاملا طبیعی در بهترین مرکز تهران – کلینیک خانه سفید

پس از آن، دکتر لب های شما را ماساژ داده و به مدت ۱۰ دقیقه یخ روی آن قرار داده و سپس به کارهای روزمره تان برسید. تزریق ژل لب حدودا ۲۰ دقیقه طول می شد . استفاده از کمپرس سرد بر روی ناحیه درمان ، می تواند برای فروکش کردن عوارض بعد از درمان ، مفید باشد. همانطور که می دانید به طور کلی ژل ها به دو دسته موقت و دائم تقسیم می شوند، و پیشنهاد ما به مراجعه کنندگان این است که برای تزریق ژل به لب از ژل های موقت استفاده کنند که اگر احیانا از نتیجه کار راضی نبودند به راحتی بتوانند آن را از ناحیه موردنظر خارج کنند. در مراکز معتبر بعضی از پزشکان با تجربه در این مورد آموزش هایی هم دارند که به اشتراک می گذارند. به همین دلیل بهتر است که قبل از انجام تزریق، سرعت خون رسانی را کم کرده تا کبودی احتمالی را کم کنید. تزریق چربی به دلیل ماندگاری بیشتر طرفداران زیادی دارد ولی برای تزریق به لب مناسب نیست. تزریق فیلر (تزریق ژل)هایی بر پایهی هیالورونیک اسید برای کاهش ظاهر خطوط، چین و چروک، و ایجاد ساختار و حجم مناسب در صورت (گونه، لبها و گودی زیر چشم) استفاده می شود.

از همه مهمتر اینکه ژل لب باید در لایه مناسب تزریق شود. 5- اقداماتی که پس از تزریق ژل لب باید انجام دهید؛ استفاده از کمپرس سرد، پرهیز از تحت فشار قرار گرفتن لبها، پرهیز از خوراکی های سفت که نیاز به جویدن زیاد دارند و عدم مصرف غذاهای داغ و تند است. خط خنده یکی از چین و چروک هایی است که به مرور زمان در بسیاری از افراد صرف نظر از سنی که دارند ایجاد میشود. البته در حال حاضر برای این عمل زیبایی و جوانسازی از انواع پرکننده ها(فیلرها) با ساختار متنوعی استفاده میگردد. ما یک مرکز معتبر تزریق ژل لب در تهران هستیم، دلیل این ادعا سالها تجربه در حوزه سلامت و زیبایی است و مهم تر از آن نظرات مثب مشتریان ما در این حوزه. اگرچه ژل لب هیالورونیک اسید ایمن و بی خطر در نظر گرفته میشود، چند دلیل برای به تعویق انداختن تزریق وجود دارد.

نکته جالب در مورد پرکننده های اسید هیالورونیک این است که آنزیمی وجود دارد که می تواند برای حل این محصول به منطقه مورد نظر تزریق شود. ۳ – شما می توانید تزریق ژل را مرحله به مرحله انجام دهید . حجیم کردن لب ها توسط بهترین دکتر تزریق فیلر در تهران، موجب می شود که لب های شما بین 6 تا 9 ماه به خوش فرم ترین حالت ممکن درآیند. کمپرس سرد ممکن است بلافاصله پس از درمان برای کاهش تورم استفاده شود. این کار به کمتر شدن سطح کبودی و تورم کمک می کند. پس از بر طرف شدن تورم شما احساس کاملا عادی مثل گذشته خواید داشت. درصورتی که پزشک تخصص کافی برای این عمل را نداشته باشد، تزریق لب ممکن است خطرات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد، پس در این زمینه به هرکلینیک و پزشکی نمی توان به راحتی اعتماد کرد. در بهترین شرایط ممکن است یک سال هم ماندگاری داشته باشد. پزشکان با تجربه اغلب سالها در این زمینه فعالیت داشته اند .

شما می توانید جهت استعلام هزینه تزریق ژل لب و دریافت مشاوره لازم در این زمینه از طریق لینک زیر با متخصصین کلینیک زیبایی در تهران ارتباط برقرار نمایید. اگر شما هم به دلیل رژیم های لاغری چربی زیر چشم خود را از دست داده اید و از ظاهر کنونی زیر چشمتان رضایت ندارید، می توانید عمل تزریق ژل زیر چشم را امتحان کنید. به مدت ۱ روز بعد از درمان از ورزش کردن، مصرف الكل، سیگار و قلیان خودداری كنید (اگر کبودی و خونریزی زیادی داشتید بهتر است تا بهبودی ناحیه ی تزریق صبر کنید). بعد از انجام تزریق ژل لب شما باید یکسری مراقبتها را در نظر بگیرید از جمله اینکه به ناحیه تزریق شده زیاد دست نزنید و فشار وارد نکنید. اگر بعد از تزریق ژل لب مقداری ورم در اطراف صورت خود مشاهده کردید زیاد نگران نشوید چون که این امر طبیعی بوده، و یک مسئله بسیار مهم دیگر این که خانم ها باید توجه داشته باشند که تا 24 ساعت از رژ لب استفاده نکنند. انجام چنین تزریق های زیبایی اگر به صورت بی رویه و در حجم زیاد انجام شود، چهره ی فرد را از حالت طبیعی خارج می کند. اگر از نحوه ظاهری ژل تزریق شده ناراضی هستید، در بیشتر موارد نگران نباشید.