تزریق ژل لب کاملا طبیعی در بهترین مرکز تهران – کلینیک خانه سفید

بله ، آما بهتر است این نکات را رعایت کنید: در روز اول سعی کنید غذاهای میل کنید که راحتار خورده و جویده میشوند. تا 1 روز بعد از برجستگی لب ها بیماران نباید به استخر و سونا بروند. به طور متوسط ، پرکنندهها میتوانند بین شش تا نه ماه دوام داشته باشند. تزریق چربی بیخطر و با ماندگاری زیاد است (بیشتر از متوسط زمان ماندگاری ژلها) و شکل و ظاهری بسیار طبیعی را به همراه دارد. اما مانند هر فرایند زیبایی دیگر، خطرات زیادی وجود دارد. همان بیحس کنندهای که در دندان پزشکی کاربرد زیادی دارد. ممکن است کبودی حدود یک هفته و تورم نیز تا دو هفته ماندگار باشد اما در نهایت ارزش نتایج حاصله از این روش را دارد. اگرچه ژل لب هیالورونیک اسید ایمن و بی خطر در نظر گرفته میشود، چند دلیل برای به تعویق انداختن تزریق وجود دارد. تزریق ژل لب به طور کلی بی خطر است. در نهایت متخصص زیبایی برای برجستهتر شدن لبها مقداری ژل را به قسمت گوشتی هر دو لب تزریق میکند. در غیر این صورت باید به متخصص مراجعه کنید. تزریق چربی نسبت به استفاده از تزریق ژل در لب کمتر متداول است اما میتواند برای افرادی که به دنبال نتایجی بسیار طبیعی و صاف برای برجسته کردن لبهای خود هستند، بسیار مناسب باشد.

این باعث میشود که کمتر لبهای خود را پاک کنید و ناحیه تزریق را دست بزنید. بوسیدن تفاوت محسوسی ندارد – اما لمس آنها نسبت به لبهای طبیعی کاملاً محکمتر است که واقعاً عجیب است. شما پس از مراجعه به مطب زیبایی ندای سلامت تهران، ابتدا طی یک جلسه مشاوره ای با دکتر تزریق ژل لب، با فرایند کلی عملیات، شیوه انجام، اقدامات لازم قبل و بعد از تزریق و عوارض احتمالی آن اشنا خواهید شد. در جلسه مشاوره درباره محصول پر کننده لب و همچنین شکل لب دلخواه خود با پزشکتان صحبت میکنید. با اینکه برخی بیماران ممکن است تنها با یک تزریق نتیجهی دائمی بدست آورند، اما بیشتر بیماران نیاز به دو یا سه جلسه دارند تا به نتیجهی مورد نظر دست پیدا کنند. استفاده از مواد غذایی که بافت سختی دارند نیاز به جویدن بیشتر و شدیدتر هستند و این موضوع باعث می شود که لب نیز درگیر شود و مشکلات زیادی ایجاد کند. برجستهسازی لب معمولاً بهصورت عمل سرپایی انجام میشود و شما نیاز به بستری شدن نخواهید داشت. تزریق ژل لب یک پروسه سرپایی است، تورم اولیه آن اغلب 24 تا 48 ساعت طول می کشد .

الکل می تواند باعث بروز التهاب شده و احتمال کبودی و بدتر شدن وضعیت تورم را افزایش دهد. شما جهت کاهش کبودی می توانید از پماد های موضعی استفاده کنید. شما می توانید با مشورت پزشک و تصمیم گیری در مورد مدل های تزریق ژل برای لب، یک مدل را انتخاب کنید و به نتیجه دلخواه برسید. جالب است بدانید که اگر پس از گذشت این مدت تمایل داشته باشید می توانید لب های خود را ترمیم کنید یا حتی مدل آن ها را تغییر دهید. حتی اگر قرار باشد مقدار مناسب سیلیکون تزریق شود ، بدن این تزرق را با التهاب پاسخ میدهد، که میتواند حالت لبها را برای همیشه خراب کند. نوشیدنی های داغ و سرد- این نوشیدنی ها باعث تاول زدن یا حتی سوختگی لب ها به دلیل بالا بودن سطح حساسیت آنها بعد از تزریق ژل لب می شود. تزریق ژل میتواند به افزایش حجم و نیز کاهش چین و چروکها و بهبود حالت افتادگی دهان کمک کند.

فیلر (ژل) با ذرات سازنده ی بزرگتر دارای قدرت بازسازی مناسب تری برای گونه ها، فک و بینی است، در حالی که اندازه ذرات تشکیل دهنده فیلر (ژل) کوچکتر است، برای پرداختن به خطوط ریز و بازسازی در ناحیه لب و زیر چشم بهتر عمل می کند. آیا پر کنندههای لب ممکن است لب های شما را خراب کند؟ آیا تزریق ژل بر روی لبخند شما تاثیر میگذارد؟ اما با افزایش حجم لبها بر اثر تحریک، گاهی اوقات ممکن است کمی کمتر دوام بیاورد. 3. نتایج حاصل از این روش به طور متوسطی ماندگار است، اما نتایج دائمی نبوده و ممکن است هر چند ماه یکبار نیاز به تزریق مجدد داشته باشد. بله ، اگر اکثر مواد پرکننده مستقیماً به داخل پرانتزهای اطراف دهان شما تزریق شود، شکل لبخند شما تغییر میکند. به بیمارانی که برای اولین بار عمل تزریق فیلر انجام میدهند به طور معمول استفاده از پرکننده موقت اسید هیالورونیک توصیه می شود، زیرا مهم است که بیماران قبل از انجام یک عمل با اثرات بسیار طولانی مدت ، نتایج خود را دوست داشته باشند. مقداری از چربی توسط بدن هضم میشود و اغلب پیش از اینکه نتایج دائمی شوند در یک ناحیه چندین بار تزریق انجام میگیرد.