تزریق ژل لب کاملا طبیعی در بهترین مرکز تهران – کلینیک خانه سفید

هدف از انجام روش تزریق ژل افزایش حجم صورت و نواحی مختلف آن مانند لب ها و گونه ها، کاهش خط خنده و اخم و از بین بردن چین و چروک های صورت و غیره می باشد. یکی از مهم ترین مزیت های اسید هیالورونیک این است که به جذب بیشتر آب کمک میکنه که این مسئله باعث کاهش سیاهی زیر چشم می شود. 10- تا یک هفته بعد از تزریق ژل لب کبودی و درد طبیعی می باشد. خود تزریقها مانند یک نیشگون گرفتن خفیف احساس میشوند، و ممکن است هنگام تزریق محصول، فشار خفیفی یا احساس سوزش داشته باشید. 2- تا 2 هفته بعد از تزریق ژل لب از ماساژ لب خودداری کنید مگر توسط خود دکتر. منم برای جلسه اول یک سی سی تزریق ژل لب انجام دادم و بعد از یک هفته که نتیجه رو دیدم خیلی خوب بود ولی بازم دوست داشتم که حجم بیشتری داشته باشه به خاطره همین بعد از یک ماه مجدد برای تزریق یک سی سی ژل دیگر مراجعه کردم. در این روش شما 4 نوع ژل در دسترس دارید که هر یک میزان ماندگاری متفاوتی دارد.

انواع مختلفی از فیلرهای حجم دهنده وجود دارند که میتوانند در لبها و اطراف دهان شما تزریق شوند. در مراکز معتبر بعضی از پزشکان با تجربه در این مورد آموزش هایی هم دارند که به اشتراک می گذارند. به عنوان مثال ، Juvdderm Voluma XC برای اضافه کردن حجم گونه ها به عنوان تزریق ژل گونه استفاده می شود، که به طور طبیعی با گذشت زمان صاف می شوند. من یک سی سی برای تزریق ژل لبم استفاده کردم و این برای کسی که اولین بار تزریق ژل لب انجام میده کم هست البته دکتر به من گفتن که از 2 سی سی ژل استفاده کنم ولی برای جلسه اول یک سی سی استفاده بشه و اگر بازم دوست داشتم که حجمش بیشتر بشه جلسه بعد هم یک سی سی تزریق ژل لب داشته باشم . تزریق این نوع ژل ها باعث تحریک بافت سازی میشوند و ماندگاریشون از یک تا پنج سال هست. در حالیکه لب بالا و پایین نسبت به هم بعنوان خواهر در نظر گرفته می شوند نیمه راست و چپ هر کدام از لب ها بعنوان دو قلو نسبت به یکدیگر تصور می شوند و وجود تقارن در این دو نیمه بسیار مهم و اساسی می باشد.

۷. در آغاز روش، ابتدا احساس سفتی و فشار می کنید و سپس پس از تزریق می سوزد و تیر می کشد. عدم تناسب لب بالا و لب پایین: در برخی موارد لب بالا بیش از اندازه حجیم بوده و لب پایین کم حجم باشد و بالعکس که این مشکل با تزریق ژل قابل رفع می باشد. بعضی افراد بعد از جراحی پلاستیک خطوط فکشان بد فرم میشه و از ژل برای بازسازی این ناحیه استفاده می کنند .و همینطور زمانی که ما پا به سن میذاریم ساختار و نظم خط آرواره ما از بین میره که این مشکل رو میشه با تزریق ژل برطرف کرد. 4- تا 24 ساعت بعد از تزریق از رژلب استفاده نکنید. 7- تا 24 ساعت بعد از تزریق ژل لب از سیگار و قلیون استفاده نکنید. تقارن خط فک : اگر خط فک صورت شما تقارن نداره میتونید با استفاده از تزریق ژل این تقارن رو در صورت به وجود بیارید. زمانی که شما بخواهید مدت زمان ماندگاری ژل لب ها بیشتر باشد می توانید از ژل های دائمی یا نیمه دائم استفاده نمایید اما به یاد داشته باشید که این ژل ها ماندگاری بیشتری دارند. اگر در این رابطه نیاز به اطلاعات بیشتری دارید، میتوانید از فیلم این عمل جوانسازی استفاده کنید که به وفور در کانالهای آپارات و یوتیوب وجود دارد استفاده کنید.

ژل های غیر دائمی مدت زمان کمتری درون لب ها باقی می مانند و نیاز است که تمدید شوند. زیباتر کردن خط فک : بعضی از افراد نیاز به حجم بیشتری در جلوی فک خود در چانه دارن و برخی از بیماران نیاز به حجم بیشتر در گوشه فک خود دقیقاً زیر گوش دارند و بعضی نیز فقط نیاز به مرتب کردن خط فک با توجه به فک پایین شان با تزریق در شیار پیش فکی دارند. 11- در صورتی که بعد از تزریق ژل لب درد شدیدی احساس شد و رنگ پریده شد بلافاصله با پزشک خود تماس بگیرید. ماندگاری در هر فرد متفاوت است و باید ببینیم که در مورد شما به چه صورته. آیا تزریق ژل لب برای شما مناسب است؟ مدل قلوه ای برای افرادی که صورت گردی دارند مناسب است. رفع چین های برجسته ای که در اثر از بین رفتن لایه های چربی صورت به وجود اومدند و باعث شدن که پوست افتاده بشه . برخی مواد مانند ژل آلیاکسین، مواد تشکیل دهنده آن به گونه ای ست که تا 9 ماه باقی می ماند.