تزریق ژل لب کاملا طبیعی در بهترین مرکز تهران – کلینیک خانه سفید

بله نتایج تزریق ژل میتواند کاملاً نچرال یا طبیعی باشد. برای تزریق چربی هزینهها کاملاً متفاوت است زیرا نیاز به روش پیچیدهتری است. ولی مهمترین نکتهای که باید به آن توجه کنیم مشورت با پزشکی با تجربه است که بهترین نتیجه را برای ما در پی داشته باشد. وضعیت لبها و میزان برجسته شدن لب از عوامل تعیین کننده است که این مسئله بعد از مشورت با پزشک روشن میشود. البته که نوع ژل تزریقی و میزان تزریق باید با مشورت با پزشک صورت گیرد تا از انجام آن نتیجهی خوبی بگیرید. اما بسته به شرایط بیمار و ناحیه ای که ژل باید به آن تزریق شود احتمالا شرایط بی حسی نیز تغییر پیدا میکند. تزریق را می توان به روش رو به جلو(پیش گرد) انجام داد به گونه ای که نواری از فیلر در طول ورمیلیون ایجاد گردد. بطور جایگزین می توان فیلر را به دو شکل رو به عقب (پس گرد) نیز تزریق کرد. بسته به ناحیه، انژکتور آرایشی شما ممکن است کرم بیحسکننده را به ناحیه مورد درمان بمالد. این که فیلرهای لب تا چه مدت تاثیر و حجم خود را حفظ کنند به طور دقیق قابل پیش بینی نیست زیرا به ویژگی های متابولیسمی بدن فرد نیز وابسته است.

مدت زمان همچنین به عوامل بسیاری مانند نوع پوست، وضعیت پوست، سبک زندگی و سن بستگی دارد. همچنین امکان تزریق این ژل در عمق بیشتر هم وجود دارد که باعث رفع چروکهای عمیقتر میشود. تزریق ژل در این ناحیه علاوه بر زیباتر کردن لب به برجسته شدن و لیفت لب نیز کمک خواهد کرد و خطوط لب را طبیعی تر نشان خواهد داد. همانطور که در سایت drkimplasticsurgery اشاره شده، بیشتر ژلهای مجاز و باکیفیتی که در بازار وجود دارند، به صورت میانگین بین ۱۲ تا ۱۸ ماه ماندگاری خواهند داشت. نوع ژلی که برای تزریق استفاده میشود: ژلهای موقت بین ۶ تا ۹ ماه، ژلهای نیمه دائمی در حدود ۱ تا ۲ سال و همچنین ژلهای دائمی نیز مدت ماندگاری نسبتا طولانی تری نسبت به بقیه انواع ژل دارند. میزان حجم دهی به لب: هرچه میزان حجم دهی بیشتر باشد و مقدار بیشتری از ژل تزریق شود، مدت ماندگاری افزایش میابد و نیاز به ترمیم کمتری دارد. شرایط پوست و میزان متابولیسم بدن: هرچه بدن از متابولیسم بیشتری برخوردار باشد ژل سریعتر جذب میشود و در نهایت از مدت ماندگاری آن کاسته میشود. به طور کلی همگی ما میخواهیم که ظاهری زیبا و آراسته داشته باشیم و همچنین اجزای صورت ما در هماهنگی کامل با هم باشند، به همین علت به انجام روشهای زیباییهای بر روی صورت و بدن خود دست میزنیم تا به آنچه که خواهان آن هستیم هرچه زودتر دست یابیم.

ماندگاری تزریق ژل به لب چقدر است؟ هم چنین بهتر است دست ها را دور نگه دارید و تا 2 هفته از فشار زیاد روی ناحیه خودداری کنید تا محصول به اندازه کافی ته نشین شود. شما باید به محض اتمام درمان متوجه بهبودی در ظاهر خود شوید. تصمیم گیری در این خصوص را به عهده پزشک بگذارید تا نتیجه نهایی برای شما مطلوب و خوشایند باشد. از دیگر فواید دریافت ژل لب ، می توان به این مورد اشاره کرد،که هرگاه متقاضی بعد از تزریق فیلر بر لب از حجیم کردن لب های خود به هر دلیلی پشیمان شد و خواست لبان خود را به حالت اول بازگرداند ،تزریق فیلر این امکان را به او می دهد که فیلر را بدون هیچ مشکلی تخلیه کند . لب های اغراق شده اغلب در اثر پر کردن بیش از حد لب ها بدون توجه به زیر واحدهای زیبایی آن رخ می دهد.

آیا تزریق ژل به لب ها درد دارد؟ دکتر پوست باتجربه، تزریق ها را آهسته انجام می دهد و سوزن رااز نقطه ای که قبلا از آن تزریق صورت گرفته و بی حس شده است وارد می کند. ماندگاری تزریق ژل چقدر است؟ هزینه تزریق ژل چقدر است؟ در مطب دکتر زمانی نیا هدف ما ارائه درمانهای تقویت کننده لب است که طبیعی به نظر میرسند و از لبهایی که برای صورت غیرطبیعی یا نامتقارن به نظر میرسند، با وضوح و شخصیت اجتناب میکنند. شرکتهای مختلف ژلهایی با فرمولاسیونهای مختلف تولید میکنند. شستشوی منظم دهان با نمک پس از درمان لب برای تمیز نگه داشتن دهان و کمک به بهبودی توصیه می شود. به طور معمول، درمان پرکننده لب حدود 30 تا 45 دقیقه طول می کشد و اکثر بیماران می توانند بلافاصله پس از عمل به روال عادی روزانه خود ادامه دهند. ولی به طور کلی ژلهای موقت میتوانند گزینهی بهتری برای شما باشند، زیرا در صورت هرگونه مشکل، عدم تقارن و همچنین خسته شدن از فرم لب میتوانید لبهای خود را به حالت اولیه بازگردانید. اعمال هرگونه فشاری به لب های تزریق شده ممکن است باعث تورم و کبودی شود. یکی از روشهای برجسته کردن لب که این روزها باب شده است، تزریق ژل به داخل بافت لب است که میتواند لبهایی برجسته و زیبا را برای شما در پی داشته باشد.