تزریق ژل لب کاملا طبیعی در بهترین مرکز تهران – کلینیک خانه سفید

البته میتوانید ژلهای دائم یا نیمه دائم تزریق بکنید که بدیهی است ماندگاری طولانی مدتی دارند. ژل های لب عموما بین ۶ تا ۸ ماه دوام دارند . مثلاً در برخی از کلینیک ها از سوزن های بزرگ استفاده می شود و کمبود امکانات سبب بروز حس ناخوشایند و درد در شخص می شود. از پراستفادهترین و معروفترین پر کننده هایی که در این دوران برای افزایش حجم و زیبایی لبها استفاده میشود محصولات حاوی مواد مشابه اسید هیالورونیک هستند و به آنها در اصطلاح ژل لب گفته میشود. در صورتی که پوست دچار تورم شود احتمالاً با خشکی همراه است و این موضوع باعث می شود که لایه بالایی پوست نیز خشک شود. چرا که افزایش تپش قلب و گردش خون میتواند منجر به شدید شدن تورم و کبودیها بشود. از آنجایی که در ابتدا مقداری تورم وجود داشته و شکل لب ها را اندکی تغییر می دهد، باید قبل از ارزیابی نتایج فرصت کاهش تورم و سازگاری با حجم جدید را به لب ها داد. برای کسب نتایج بهینه، بیماران باید با لب های خود به ملایمت رفتار کرده و از بوسیدن، لمس کردن یا ماساژ دادن لب ها خودداری کنند.

اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی است که در بدن ما نیز یافت می شود و تزریق آن به بافت لب ها نتایج مطلوبی را بر افزایش حجم لب سبب می شود. ژل هیالورونیک اسید برای عمل برجسته کردن لب ها در افراد جوان توصیه می شود؛ زیرا در افرادی که سن کمتری دارند و جوان هستند هیالورونیک اسید طبیعی موجود در بدن باعث می گردد جذب آب بیشتری در بدن اتفاق بیفتد و لب ها برجسته تر شوند. استفاده از مواد غذایی که بافت سختی دارند نیاز به جویدن بیشتر و شدیدتر هستند و این موضوع باعث می شود که لب نیز درگیر شود و مشکلات زیادی ایجاد کند. علت آن این است که مواد جدیدی که استفاده میشوند ایمنی بیشتری دارند. این ورم موقتی است و نگران آن نباشید می توانید از ایبوپروفن استفاده کنید تا کبودی لب از بین برود و همینطور از کیسه یخ استفاده نمایید تا ورم ایجاد شده سریعتر از بین برود. اما بهطورکلی بعد از تزریق ژل شما میتوانید انتظار ورمکردن و یا کبودی لبها را داشته باشید. برای کسب آگاهی پیرامون بهترین برندها میتوانید از دکتر پوست نیز مشورت بگیرید.

همچنین اجتناب از مصرف الکل چند روز قبل از تزریق ژل لب نیز ایده خوبی می باشد. ژل یا فیلر جهت شکل دهی به نواحی مختلف صورت و همچنین لیفت صورت به کار می رود. تزریق ژل لب در صورت انجام به دست یک فرد بی تجربه، می تواند خطرات زیادی را به همراه داشته باشد. تزریقات می تواند در مناطق مختلفی از لب انجام شود تا ویژگی های شما را در آن ناحیه تقویت کند به فرم لب های شما منحصر به فرد شود. با این حال در این مدت فرد از فرم جدید لب های خود رضایت خواهد داشت. البته هزینه آن از فیلرهای دیگر بیشتر است اما نرخ موفقیت آن بالاتر بوده و یک راه حل عالی، طبیعی و دائمی است. بهترین راه اطمینان از مهارت پزشک دیدن نتیجه در افرادی است که قبلا به وی مراجعه کرده اند. این عمل جوانسازی روی بینی یکی از عملهایی است که این روزها توجه بسیاری را به خود جلب کرده است چرا که بدون نیاز به تیغ جراحی میتوان ظاهری که مورد نظرتان است را به بینی داد البته به شرط آنکه پزشک به خوبی با ساختار بینی شما و آنچه که شما مد نظر دارید آشنایی داشته باشد و بداند که تزریق را به کدام ناحیه باید انجام دهد.

قبل از روند ، پزشک کرم بی حسی را بر روی لب های شما استعمال کرده و مقدار اندکی از بی حسی موضعی را در ناحیه لب ، تزریق می کند. از کرم ضد آفتاب به صورت روزانه استفاده کنید. هیالورونیک اسید یک نوع ژل موقت است که برای بهبود ظاهر لب مورد استفاده قرار میگیرد. بهتر است که غذا بسیار سرد یا بسیار داغ نباشد چون ممکن است لب خود را بسوزانید و یا لب را گاز بگیرید. در روش آخر نیز متخصصین پوست با جراحی بسیار کوچکی در لبها اسید هیالورونیک تزریقشده را خارج میکنند. 2. به طور کلی ماندگاری این روش بسته به نوع برداشت و تزریق انجام شده، طولانی مدت محسوب می شود و تنها به یک بار تزریق نیاز دارد. به طور کلی می توان این گونه نتیجه گرفت که برای افزایش حجم لب، تزریق ژل گزینه ی به مراتب مناسب تری از سایر روش ها به خصوص تزریق چربی است. بهترین ژل تزریقی صورت که مصرف آن امروزه مورد استفاده قرار می گیرد و معمولا طرفداران زیادی هم دارد ژل های هیالورونیک اسید می باشد.