تزریق ژل لب کاملا طبیعی در بهترین مرکز تهران – کلینیک خانه سفید

در این روش لب بالا و پایین از نظر اندازه باهم متناسب میشود و لبها فرمی کاملا طبیعی و زیبا را به خود می گیرد. بعضی از بیماران ممکن است کمان cupid کمی داشته است، یا در برخی بیماران میانسال، ممکن است ممکن است در زمان جوانی لبهای زیبا و خوش فرمی داشته باشند و لبهای آنها زیبا باشند، اما به خاطر بالا رفتن سن، لب بالای آنها شکل و زیبایی خود را از دست داده و چروک شده است. ژل لب روسی به افزایش و زیبایی حجم لبها کمک میکنند و مانند دیگر روشهای تزریقی ژل لب لبهای اردکی شکل را برای فرد ایجاد نمیکند، این روش از تزریق ژل یک روش کاربردی است که ظاهری طبیعی و زیبا را برای فرد به ارمغان میآورد. پزشک متخصص در این روش می تواند میزان حجم لب را به دلخواه خود کنترل کند تا بتواند به نتیجه دلخواه برسد. حتما پیش از انجام از کسانی که نزد این متخصصین تزریق انجام دادهاند تحقیق کنید و مطمئن شوید که از نتیجه کارهای قبلی متخصص زیبایی راضی بودهاید. قبل از اینکه برای داشتن لب های بزرگ و چروک اقدام کنید، مطمئن شوید که تمام حقایق را می دانید.

تزریق ژل ،بلافاصله حجم از دست رفته به پوست بازمی گردد.تزریق ژل های پر کننده اسید هیالورونیک محصولاتی هستند که برای جوانسازی و شادابی پوست استفاده می شوند و باعث کاهش یا حذف چین و چروک صورت و پوست و بالا بردن افتادگی ناشی از زخم ها ،بزرگ شدن حجم لب ها ،برجسته شدن گونه ها و جایگزینی مقدار بافت نرم از دست رفته می شود . به دلیل آن که مواد تشکیل دهنده ژل دقیقا همانند موادی است که در پوست لب یافت میشود. همچنین باید بگوییم به خاطر برجسته شدن و کشیدگی زیاد لبها در این مدل، تزریق ژل لب با روش روسی به افرادی که لبهای بزرگ یا چشمهای ریزی دارند توصیه نمیشوند و بهتر است این افراد مدلهای دیگری را برای تزریق فیلر لبهای خود انتخاب کنند و حتما قبل از این کار با متخصصهای زیبایی و پوست و مو مشورت کنند. نتایج این روش به مدت یک سال تا 18 ماه ماندگاری دارد و لازم است پس از گذشت هر 6 یا نه ماه، برای ترمیم اقدام کنید. اکثر پرکننده های لب بسته به حرکات مکرر لب شش تا نه ماه باقی می مانند و البته پرکننده های جدیدتری هم وجود دارند که تا یک سال ماندگاری دارند.

بهترین ژل تزریقی صورت که مصرف آن امروزه مورد استفاده قرار می گیرد و معمولا طرفداران زیادی هم دارد ژل های هیالورونیک اسید می باشد. برای انجام تزریق ژل لب با این متد حتما به یک کلینیک تخصصی زیبایی که متخصصین با سابقه و باتجربه در آن مشغول به فعالیت هستند، مراجعه کنید. برای اطلاع از هزینه تزریق ژل لب روسی، میتوانید ابتدا به یک فرد متخصص مراجعه نمایید و سپس با آگاهی کامل نسبت به هزینه، اقدام به انجام این عمل زیبایی نمایید. تزریق ژل لب در کرج کاربردهای بسیاری دارد که بانوان جهت زیبایی خود به بهترین مرکز تزریق ژل کرج مراجعه و عمل تزریق ژل را انجام میدهند. عمل افزایش حجم لب، برای چه افرادی مناسب است؟ هر چه یک کلینیک یا مرکز تزریق شناخته شده تر و معتبرتر باشد هزینه تزریق ژل لب هم بیشتر میشود. برای تزریق ژل لب ابتدا باید توسط ماده بیحسی لیدوکائین لبها بیحسی موضعی شود و اگر به این ماده حساسیت دارید میتوانید از پزشک بخواهید از ماده بیحسکننده دیگری برای لبهای شما استفاده کند؛ البته مراکزی وجود دارد که کار تزریق ژل را بدون بیحسی انجام میدهد که در این صورت تزریق بسیار دردناک خواهد شد. تا زمانی که بیحسی از بین نرفته است از خوردن و آشامیدن پرهیز کنید؛ زیرا لبهای شما حسی ندارند و ممکن است در هنگام غذا خوردن لبهای شما دچار گازگرفتگی شده و به لب آسیب برساند.

هر دو روش تزریق ژل و چربی هنگام انجام توسط پزشک ماهر و متخصص و رعایت اصول فنی و کاربرد صحیح با کمترین میزان عوارض همراه است. این روش به طور تخمینی یک ساعت زمان میبرد که احتمالا این زمان در دیگر روشهای تزریق ژل دو برابر این مقدار باشد، علت این اتفاق نیز تزریقات کوچک و قطرهای در حاشیههای دور لب است که احتیاج به تمرکز و زمان بیش تری دارد. برای آن دسته از افرادی که هیچ موقع کمان لب طبیعی را نداشته اند و میخواهند این کار را انجام دهند، این فرایند این روش کمی سخت است و ممکن است برای گرفتن نتیجه مورد نظر باید چند جلسه تزریق فیلر احتیاج خواهید داشت. اگر یک روش زیبایی نتایج قابل توجهی نشان ندهد، استفاده از آن هیچ فایده ای ندارد. به همین دلیل نمیتوان یک قیمت مشخص و واحدی را برای آن بیان کرد. به بیان دیگر اگر چین و چروکهای خفیفی روی صورت باشد یا صورت و لب به میزان ژل کمی نیاز داشته باشد، هزینه نهایی به مراتب نسبت به افرادی که نیاز به ژل بیشتری دارند، کمتر خواهد بود.