تزریق ژل لب کاملا طبیعی در بهترین مرکز تهران – کلینیک خانه سفید

لب هایتان را به مدت 4 ساعت بعد از درمان ماساژ ندهید. البته با رعایت نکات مراقبتی مخصوص و استفاده از ژلهایی با برندهای معتبر موجود در بازار، میتوان این مدت زمان را به حدود ۲ سال نیز رساند. با این حال راهکارهایی نیز وجود دارد که با دنبال کردن آنها میتوان طول عمر ژل تزریق شده به لب را افزایش داد. یک سرنگ به اندازهای ژل دارد که بتوانیم لبها را پر کنیم و شکل آنها از حالت طبیعی خارج نشود. 6- پس از تزریق ژل لب ممکن است نقاطی از لبها گلوله گلوله شود که این امر با گذشت چند روز به طور معمول رفع میگردد. همچنین بهتر است دو هفته قبل از انجام تزریق ژل پس از هماهنگی با پزشک معالجتان، از مصرف آسپرین و سایر داروهای رقیقکننده خون و ضد التهاب شامل مسکنهای غیر استروئیدی خودداری نمایید. مورد بعدی رعایت نکات قبل و بعد از تزریق ژل لب مانند خودداری از مصرف سیگار و مراقبت از پوست لب در برابر آفتاب و گرما است. 3- اگر سیگاری هستید؛ بهتر است به مدت دو هفته پیش از تزریق از کشیدن سیگار خودداری نمایید. 1- اگر میخواهید تزریق ژل لب انجام دهید؛ حتما به مراکز مجاز مراجعه نمایید و این کار را به پزشکان مجرب و ماهر بسپارید.

اگر دوست دارید برای مراسم های مهم از جمله چشن عروسی ، تولد یا مهمانی خاصی ، لب های خود را با تزریق ژل فرم دهی کنید بهتر است چند هفته قبل این کار را انجام دهید . از مزایای این روش این است که چهره تغییر زیادی نمیکند و فقط لبها شکل بهتری به خود میگیرند. هر روش زیبایی مزایای مختص خود را دارد، تزریق ژل لب نیز دارای مزایایی است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم. پزشک می تواند در اطراف لب ها با تزریق به لثه (مانند دندانپزشکی) آن ناحیه را بی حس کند که سوزن بی حسی بسیار نازک است و آن را احساس نمی کنید. تزریق ژل لب در مردان نیز به هدف ازبینبردن چینوچروکهای اطراف لب یا شکلدادن به لبها مورداستفاده قرار میگیرد. این ژل نیز مانند دیگر موارد گفتهشده، حاوی اسید هیالورونیک است. پر کننده های اسید هیالورونیک انواع متعددی چون Restylane، Juvederm، Belotero Balance، HylaForm، Elevess و Prevelle Silk دارند. افرادی که به تزریق ژل تمایل دارند معمولاً ترجیح میدهند که لبهای آنها به حالت طبیعی به نظر برسد.

پس از دو تا سه هفته فرم واقعی لبهای خود را میبینید و قطعاً آن روز خوشحالتر و شادابتر به نظر میرسید؛ زیرا هم لبهای شما فرم پیدا کرده و هم خود شما از نتیجه رضایت خواهید داشت. بهطورکلی تزریق ژل و عمل جراحی بینی با هم تداخلی ندارند و افراد به انتخاب خود ممکن است هر دو را همزمان بخواهند. همزمان با این موفقیت در امتحان اعزام به خارج رشته تغذیه شرکت کردم و در این امتحان نیز موفق به کسب بورس خارج کشور شدم. آقایان نیز میتوانند در صورت تمایل در مورد چگونگی تزریق ژل در لبهایشان با دکتر پوست مشورت کنند. ماندگاری تزریق ژل به لب به چند عامل مهم و تاثیرگذار می تواند بستگی داشته باشد که در این بخش در مورد آن صحبت می کنیم. همچنین باید بدانید که استفاده از ژلها فقط به میزان حجم دهی بستگی ندارد. بهترین روش برای کاهش میزان چین و چروک صورت استفاده از موادی است که به صورت طبیعی در ساختار پوست وجود دارند. قیمت انواع ژلها بسته به برند آنها متفاوت است و بهطور میانگین برای میزان یک سیسی از آن حدود سه میلیون و چهارصد هزارتومان تا پنچ میلیون و پانصد هزار تومان باید هزینه کرد.

البته باتوجهبه نوسانات قیمت داروها، هزینه موارد مصرفی مثل سرنگها و غیره، این قیمت تقریبی بوده و بهتر است قبل از مراجعه به مراکز درمانی از قیمت روز مطلع شوید. هزینه تزریق ژل چقدر است؟ در حال حاضر مدلهای مختلفی برای تزریق ژل لب وجود دارد که کاندیدهای انجام آن میتوانند با توجه به سلیقه و فرم صورت خود مناسبترین آن را انتخاب و انجام دهند. این تکنولوژی باعث میشود که ژل بعد از کشیده شدن عضلات و اندام محلی که تزریق به آن انجام میشود، بهتر بتواند به حالت عادی و شکل طبیعی خود بازگردد. تئوسینال گروهی از پرکنندههای اسید هیالورونیکی است که از یک تکنولوژی به نام RHA یا هیالورونیک اسیدِ انعطافپذیر استفاده میکند. تزریق فیلر (تزریق ژل)هایی بر پایهی هیالورونیک اسید برای کاهش ظاهر خطوط، چین و چروک، و ایجاد ساختار و حجم مناسب در صورت (گونه، لبها و گودی زیر چشم) استفاده می شود. کانتورینگ و یا زاویه سازی صورت روشی است که برای بهبود ظاهر و شکل خط فک طراحی شده است. بیشتر به هدف بهبود شکل چانه، گونه و همچنین زاویهدار کردن فک و گونه مورداستفاده قرار میگیرد. هدف از این نوع درمان افزایش نقطه اوج لبها برای بهبود ظرافت و زیبایی آنهاست. با این حال برای رسیدن به فرم ایدهآل خود باید ظرافت و دقت لازم در کار توسط یک شخص کاربلد رعایت گردد.