تزریق ژل لب کاملا طبیعی در بهترین مرکز تهران – کلینیک خانه سفید

تزریق ژل و آرایش دائمی لبها را میتوان بدون نیاز به بستری شدن و یا آمادگی خاصی در مطب پزشک انجام داد. گاهی ممکن است ژل لب حالت گلولهگلوله شود و مانند نقاط گرد روی لبها ظاهر شود. در مواردی تزریق ژل در آرایشگاه ها و مکان های غیر مجاز توسط افرادی غیرحرفه ای و با استفاده از ژل های بی کیفیت انجام می شود. با افزایش مقدار ژل مورد نیاز برای رسیدن به مدل مد نظر، هزینه تزریق ژل بیشتر می شود. بر اساس مدل مد نظر فرد متقاضی و فرم لب های او، مقدار متفاوتی ژل برای تزریق نیاز است. یکی دیگر از عوامل موثر بر هزینه تزریق ژل، مقدار ژل مورد نیاز برای رسیدن به حجم مطلوب است. هزینه تزریق ژل در کلینیک های مختلف متفاوت است، اما برند ژل و مقدار ژل تزریقی عوامل اصلی تعیین کننده هزینه نهایی تزریق ژل هستند. افراد باید قبل از انتخاب کلینیک در این زمینه تحقیقات کافی داشته باشند. یکی از موضوعات مهم قبل از اقدام به تزریق ژل لب، تصمیم گیری در رابطه با مدل لب مد نظر است. پزشک و متقاضی تزریق قبل از انجام درمان در رابطه با تکنیک ها و مدل های مختلف و نتیجه مد نظر او با یکدیگر صحبت می کنند.

همچنین در این جلسه شما و پزشک در رابطه با مدل تزریق مد نظر خود صحبت می کنید. در صورتی که قصد تزریق ژل را دارید، مطالعه این مقاله برای شما مفید خواهد بود. یکی از مسائل مهم برای متقاضیان استفاده از جراحی های زیبایی از جمله تزریق ژل لب، هزینه درمان است. تجربه پزشک در حیطه تزریق بسیار مهم است. مهارت و تجربه پزشک نیز عاملی تاثیرگذار در هزینه تزریق ژل لب است. برای این منظور در تزریق ژل لب روسی، تمرکز بر فرمدهی و ارتفاع دادن به ناحیه V شکل دهان (Cupid bow) است. بنابراین، برای حفظ ظاهر باید سالی یک یا دو بار تزریق خود را تکرار کنید. هنگامی که لب خود را به حجم دلخواه خود رساندید، بیشتر مشتریها میتوانند آن حجم را با تقریباً نیمی از مقدار فیلری که قبلا تزریق کردهاند، در سال بعد حفظ کنند. در چنین شرایطی علاوه بر اینکه مقدار مواد بیشتری استفاده می شود، پزشک نیز وقت بیشتری برای تزریق صرف می کند. جالب است بدانید که فرد پس از تزریق ژل نیازی به استراحت ندارد و تنها کافی است به توصیه های پزشک خود در مرکز تزریق ژل عمل کند. تکنیک قلبی، تکنیک عروسک روسی، مدل ژل لب عروسکی، تکنیک کلاسیک و مدل قلوه ای، برخی از مدل های تزریق ژل لب هستند.

این نکته را فراموش نکنیم که هزینه بالاتر خدمات زیبایی در برخی کلینیک ها، لزوما به معنای کیفیت بالاتر خدمات در آن ها نیست. مراجعه به سایت کلینیک های مختلف، پرس و جو از افرادی که تجربه تزریق در کلینیک مورد نظر را داشته اند، مطالعه رزومه کاری پزشکان و مشاهده عکس مراجعین قبلی در انتخاب کلینیک درمانی بسیار کمک کننده است. همچنین کسانی که قصد انجام چنین کاری را دارند میتوانند از پزشک خود بخواهند تزریق ژل را در چندین مرحله انجام دهد تا تغییر ناگهانی در چهره احساس نشود. انتظار معقولانه ای از پزشک خود داشته باشید؛ به طوریکه فرم لب از حالت طبیعی خارج نشود و فرم لب متناسب با سایر اجزای صورت باشد. ژل های معتبر و استاندارد که با استفاده از تکنولوژی ریز ذرات ساخته شده اند، بسیار طبیعی و فرم پذیر هستند. در شیوه درمانی مزوتراپی جهت رفع غبغب، پزشک به کمک سوزن های بسیار ریز و مخصوص، چند تزریق ساده براي از بین بردن ناحیه های موضعی کوچک چربی انجام ميدهد. تزریق ژل و یا فیلرها یکی از روش هایی است که برای از بین بردن چین و چروک و جوانسازی پوست صورت و یا سایر قسمتهای بدن استفاده میگردد. تزریق ژل به خصوص فیلرهای هیالورونیک اسید، برای حجم دهی لب ها استفاده می شوند.

خوشبختانه برای حل این مسئله میتوان از تزریق ژل در لب استفاده کرد که نیاز به مهارت و تخصص زیادی دارد. خوابیدن بر روی محل تزریق می تواند فشار بسیار زیادی را به فیلر های تزریق شده وارد نماید و همین موضوع می تواند کیفیت filler injection را کاهش داده و باعث شود تا به کلی نتایج نیاز به انجام مجدد عمل زیبایی تزریق ژل داشته باشد. وجود تناسب بین لب بالا و پایین از شرطهای زیبایی لب است این نسبت، نسبت طلایی نامیده میشود. در سراسر صورت، نسبت های PHI مختلفی وجود دارد که انژکتور شما به دنبال آن خواهد بود. ۶. تزریق ژل لب اگر به درستی انجام شود، ظاهری زیبا و در عین حال طبیعی را برای شما به ارمغان می آورد . سپس در مورد BeautiPHIcation با شما صحبت خواهد کرد. زمانی که ژل تزریقی کیفیت خوبی نداشته باشد در ناحیه ی مورد نظر، گرانوله می شود و بافت یکدست و همواری را ایجاد نمی کند. بیشتر بیماران ادعا می کنند ضربه به بازو درد بیشتری را تا تزریق ژل لب ایجاد می کند.