تزریق ژل لب کاملا طبیعی در بهترین مرکز تهران – کلینیک خانه سفید

کیفیت ژل مورد استفاده بسیار حائز اهمیت است در صورتی که توسط پزشک متخصص از کیفیت و مواد اولیه مناسبی استفاده شود و در هنگام تزریق پزشک دقت بالایی داشته باشد و ژل در دوز مناسبی تزریق شود، تزریق ژل عوارضی را به همراه نمی آورد اما در صورتی که این موارد رعایت نشود و از کیفیت و مواد نامناسبی استفاده شود تزریق ژل لب می تواند عوارضی را به همراه آورد. میزان ژل تزریق شده: هرچه ژل بیشتر به لب تزریق شده باشد، فرم لب حجیم تر شده و ماندگاری بیشتری خواهد داشت. تزریق ژل لب موجب بهبودی شکل و فرم ظاهری لب ها می شود و با تغییر طرح کلی لب ها موجب زیبایی چهره فرد می شود. در هفته های اول بعد از تزریق ژل لب وجود توده یا نامتقارنی یک امر طبیعی است اما در صورتی که این نامتقارنی به مدت طولانی بروی لب ها مشاهده شد حتما به پزشک خود اطلاع دهید در این حالت باید ترمیم به منظور رفع نامتقارنی ها صورت گیرد. با وجود اینکه تصمیم نهایی به خودتان بستگی دارد، اما بهتر است که با استفاده از نظر پزشک متخصص تصمیم بگیرید که کدام روش برای شما بهتر است.

برخی از کلینیک ها هزینه های خیلی کمتری می گیرند اما با توجه به اینکه عوامل تاثیر گذار بر هزینه تزریق ژل لب، برند و نوع ژل می باشد، در صورتی که قیمت ها تفاوت بسیاری زیادی داشته باشد باید به آن شک کنید. برای تزریق این نوع ژلها فقط متخصصان پوست و مو و جراحان پلاستیک صلاحیت دارند و تزریق این ژلها توسط پزشکان عمومی، دندانپزشکان و حتی متخصصان بیهوشی به صلاح مراجع نیست؛ زیرا در بسیاری از موارد اگر عارضهی کمخطر و کوچکی هم در اثر تزریق ژل رخ دهد، متخصصان پوست و مو بهتر میتوانند آن را برطرف نمایند. البته این نوع ظاهر به نحوه تزریق نیز بستگی دارد که چطور بهنظر برسد. نتایج این ژل هم طبیعی و ظریف است. بعد از تزریق ژل لب، چون خونرسانی در آن زیاد است، احتمال خون مردگی وجود دارد که برای جلوگیری از آن، چند روز قبل از اینکه تزریق ژل را انجام دهید باید از کمپرس یخ استفاده کنید و داروهایی مثل ویتامین ای، ضد انعقاد خون، امگا 3 و مسکنهایی مثل ناپروکسن، آسپرین، ژلوفن، دی پیریدامول را مصرف نکنید. همچنین توصیه می شود که برای 24 ساعت اول، از خوردن غذاهای سفت که نیاز به جویدن زیاد دارند، خودداری کنید.

برای بررسی دقیقتر میزان ماندگاری و تزریق مجدد بهتر است با متخصص پوست مشورت کنید. ژلهای هیالورونیک اسیدی ساختاری مشابه با یکدیگر دارند ولی از نظر قوام و غلظت متفاوت هستند. ژلهای دائمی مدت بسیار طولانیتری دوام میآورند. ژل های موجود دو نوع هستند که دائمی و غیر دائمی شناخته می شوند. تزریق ژل لب یکی از سادهترین و آسانترین تکنیکهای زیبایی سرپایی به شمار میآید. لب یکی از بخش های صورت است که در همان نگاه اول در معرض دید قرار گرفته می شود. اما در هر صورت ژل هیالورونیک اسید از همه بهتر است. به همین دلیل افرادی که از اندازه و برجستگی لب های خود رضایت ندارند می توانند از روش تزریق ژل لب استفاده نمایند. این روش دائمی است و برای بازگرداندن حجم از دست رفته استفاده میشود؛ نه لزوماً برای از بین بردن چروک. این امر ممکن است به دلیل مشاوره بد برخی از مراکز و یا زرنگی برخی دیگر باشد که اولویت برای آن ها تنها کسب درآمد است. قبل از استفاده از تزریق ، به خوبی آبرسانی کنید تا اطمینان حاصل کنید که پوست در سالم ترین حالت ممکن است.

یکی از محبوب ترین نوع تزریق ها تزریق فیلر گونه به حساب میآید که در سنین جوانی موجب جوان تر و شاداب تر شدن چهره میشود و در سنین بالاتر علائم پیری که شامل چین و چروک و افتادگی گونه هاست را به طور کامل رفع میکند. هرگز هر نوع فیلر یا سیلیکون مایع را برای کانتورینگ بدن تزریق نکنید. اما تمامی روشهای زیبایی دارای عوارض مخصوص به خود هستند که تزریق ژل یا فیلر یکی از همین روشهای زیبایی است. به جرات خواهیم گفت که تزریق ژل به لب هرگز فرایند دردناکی نخواهد بود. این بدان معناست که شما هرگز نباید پرکننده پستان ، پرکننده لب یا دگر مواد پرکننده را برای فاصله انداختن بین عضلات خود تهیه کنید. معمولا پس از تزریق تورم نیز به وجود میآید که ناشی از تزریق و یا نتیجه ورود ژل و پرکننده به لب میباشد. قبل از تزریق باید لب معاینه شود تا اگر اختلال عملکردی وجود دارد مورد توجه قرار گیرد. در نهایت هم با استفاده از سرنگ و سوزنهای مخصوص با دقت به زاویه آنها میزان مورد نیاز ژل به یکی از لایههای پوست تزریق میشود.