تزریق ژل لب کاملا طبیعی در بهترین مرکز تهران – کلینیک خانه سفید

هیالورونیک اسید یکی از موادی ست که ردر پوست ما وجود دارد و می تواند تا هزار برابر خودش آب جذب کند. تزریق موادی مانند هیالورونیک اسید باید تحت نظر این متخصصین صورت بگیرد. به خاطر داشته باشید که پس از تزریق حتما مقدار زیادی آب به صورت روزانه مصرف نموده و به دستورالعملهای پزشک خود را عمل کنید. خیر، حداقل تا 24 ساعت پس از تزریق ورزش کردن امکانپذیر نیست. اگر شما لب های ضخیم تر را بپسندید، می توانید از ژل بیشتر استفاده کنید. برخی از کلینیک ها هزینه های خیلی کمتری می گیرند اما با توجه به اینکه عوامل تاثیر گذار بر هزینه تزریق ژل لب، برند و نوع ژل می باشد، در صورتی که قیمت ها تفاوت بسیاری زیادی داشته باشد باید به آن شک کنید. به هیچ عنوان بدلیل هزینه کم تزریق ژل لب به مراکز نامعتبر مراجعه نکنید زیرا ممکن است در این مراکز از مواد بی کیفیت به دلیل مقرون به صرفه بودن استفاده شود که در این حالت می تواند عوارض جبران ناپذیر و غیر قابل برگشتی را به همراه آورد.

در حالی که ژلها ماندگاری بیشتری داشته ولی معمولا عوارض جانبی بیشتری دارند چرا که دقیقا با بافت بدن همخوانی ندارند. هر یک از عوارض جانبی گفته شده در بالا با رعایت مراقبتهای بعد از تزریق ژل سریعا برطرف خواهند شد. ژل های نیمه دائمی به مدت دوسال ماندگاری داشته و ژل های دائمی نیز بیش از دو سال دوام دارند. متابولیسم بدن شما و شرایط فیزیولوژیک پوست نیز تعیین کننده است. ممکن است شما این عمل زیبایی را در مکان هایی مانند، آرایشگاه ها، کلینیک زیبایی، مطب پزشک، خانه همسایه و یا مکان های دیگری دیده باشید و یا نزدیکانتان آن را انجام داده باشند. در تصاویر زیر برخی از نمونه کارهای تزریق فیلر لب که در کلینیک زیبایی گلدن رویال با بهترین ژل لب برای مراجعه کنندگان عزیز انجام شده را مشاهده می کنید. ماندگاری ژل لب بین 6 تا 9 ماه می باشد و بعد از اتمام این زمان مجدد باید برای تزریق ژل به کلینیک مراجعه کنید. با توجه به کیفیت مواد و متفاوت بودن قیمت ژل ها نمی توان قیمت دقیقی را برای تزریق ژل لب تعیین کرد.

این مطلب تنها برای راهنمایی شما نوشته شده است و قصد ندارد برای شما تصمیم گیری کند. تزریق ژل به لب ها می تواند فرم و شکل ظاهری لب شما را به شدت تغییر دهد. بسته به فرم و شکل اولیه لب و سلیقه مراجعین، میزان مورد نیاز میتواند متفاوت باشد ولی معمولاً برای یک تزریق طبیعی و نچرال حدود یک سیسی ژل مورد نیاز است و برای تزریقاتی که فرد خواستار حجم بیشتر باشد تا ۲ سیسی ژل میتوان تزریق کرد. بعد از تزریق ژل لب، چون خونرسانی در آن زیاد است، احتمال خون مردگی وجود دارد که برای جلوگیری از آن، چند روز قبل از اینکه تزریق ژل را انجام دهید باید از کمپرس یخ استفاده کنید و داروهایی مثل ویتامین ای، ضد انعقاد خون، امگا 3 و مسکنهایی مثل ناپروکسن، آسپرین، ژلوفن، دی پیریدامول را مصرف نکنید. برای انجام این کار میتوانید از کیسه های یخ استفاده کنید که البته بعد از انجام تزریق باز هم باید انجام شود. برای تزریق این نوع ژلها فقط متخصصان پوست و مو و جراحان پلاستیک صلاحیت دارند و تزریق این ژلها توسط پزشکان عمومی، دندانپزشکان و حتی متخصصان بیهوشی به صلاح مراجع نیست؛ زیرا در بسیاری از موارد اگر عارضهی کمخطر و کوچکی هم در اثر تزریق ژل رخ دهد، متخصصان پوست و مو بهتر میتوانند آن را برطرف نمایند.

ژل های هیالورونیک اسیدی بین 6 تا 9 ماه ماندگاری دارند. بعد از تزریق ژل لب از انجام ورزش های سنگین بپرهیزید و در گرمای شدید قرار نگیرید. در هر یک از این موارد باید میزان مصرف ژل و هزینهی بیمار را در نظر بگیریم. بهطورکلی تزریق ژل و عمل جراحی بینی با هم تداخلی ندارند و افراد به انتخاب خود ممکن است هر دو را همزمان بخواهند. معمولا بعد از تزریق ژل لب نیاز به مراقبت خاصی نیست و فرد می تواند بالافاصله کارهای روزانه خود را از سر بگیرد اما باید توجه نمایید که از دستکاری لب ها خودداری نمایید. 2. محل تزریق را به هیچ عنوان دستکاری نکرده و تحت فشار قرار ندهید. نکته مهم : اگر تا یک هفته بعد از نخستین تزریق نتیجه زیبایی حاصل نشد 3 هفته بعد، تزریق مجدد قابل انجام است، حواستان باشد که تا 3 هفته هیچ ماساژی روی صورت انجام نشود.