تزریق ژل لب و قیمت انواع برندها و عوارض ژل لب – مجله سلامت دکترتو

اما به نکته ایی باید توجه داشت،آن هم این است که بعد از تزریق،لب نیاز به کمی مراقبت دارد و استفاده از کمپرس یخ بهترین روش برای مراقبت از لب است تا اینکه لب دچار خون مردگی نشود و تقاضا میشود متقاضیان بعد از تزریق ژل بر لبان خود،تا 24 ساعت بعد از تزریق، از قرار گرفتن در جاهای خیلی گرم اجتناب کنند و به هیچ وجع از مشروبات الکی و ورزش های سنگین استفاده نکنند تا لب دچار التهاب و خونمردگی نشود. نام برد، همچنین متاسفانه در کشور انواع ژل های تقلبی و چینی که تزریق و استفاده از آنها بسیار خطرناک میباشد نیز وجود دارد که متقاضیان تزریق ژل باید به این نکته دقت کنند و برای تزریق ژل به مراکز نامعتبر و بدون مجوز مراجعه ننمایند. در لول بعدی ژل ها که نسبت به ژل های نام برده درجه دو نامیده میشوند میتوان از ژل های ریوانس، هایومکس، رئوفیل و ال جی و … به عنوان معتبرترین برندهای حال حاضر در دنیا و کشور نام برد که ژل های درجه یک جهانی میباشند.

پر کننده ها و حجم دهنده های پوستی قادر هستند، نواحی خاصی از صورت که بر اثر بالا رفتن سن بافت چربی آنها از بین رفته و یا کلاژن در حال کم شدن است را به خوبی ترمیم نمایند. بهترین راه حجیم کردن لب ها،تزریق با ژل است .ابتدا لب را با بی حسی موضعی بی حس میکنند تا مراجع هیچ دردی را از طریق تزریق شدن احساس نکند و بعد ازآن، محل مورد نظر را از طریق محلولات ضد میکروبی و یا الکل تمیز میکنند تا به وسیله ی سرنگ مخصوص که سوزن بسیار ظریفی دارد مواد مورد نیاز را با دقت بسیار بالا و در زاویه ی درست و مشخص شده ی لب، تزریق کنند. ✅ دو روز قبل از تزریق، از پمادهای موضعی مانند ترتینوئین، رتینول، رتینوئید، اسید گلیکولیک یا هرگونه محصول ضدپیری استفاده نکنید. تزریق از طریق ژل نیازی به استراحت بعد از آن ندارد و مراجع بعد ار تزریق میتواند به کار های روزانه و شخصی خود برسد و نتیجه ی تزریق هم در همان ساعات اولیه بعد از تزریق قابل مشاهده می باشد که لب ها خوش فرم تر و حجیم تر نسبت به قبل شده اند اما نتیجه ی اصلی بعد از یک الی دو هفته نمایان خواهد شد .

کبودی جزئی بعد از تزریق این روش نیز طی مدت 1 الی7 روز کاملا از بین خواهد رفت و جای هیچگونه نگرانی نمیباشد. بعد ازتزریق ژل ممکن است لب،کمی کبود شود که اصلا جای نگرانی نیست زیرا بر خلاف دیگر روش ها اثر بسیار کمی دارد و در 1 تا 7 روز کاملا از بین خواهد رفت . برای شستن صورت بعد از تزریق ژل لب ابتدا به مدت چهار ساعت صبر کنید و تا گذشت زمان چهار ساعت به هیچ عنوان صورت خود را شستشو ندهید. 4. تزریق چربی نسبت به روش تزریق با ژل، دورهی نقاهت طولانیتر و دردناکتری دارد، تا جایی که این مدت بهجای چند ساعت یا چند روز تا چند هفته طول خواهد کشید. پس از تزریق ژل، لبها کمی حساستر، متورم تر و قرمز تر می شوند، که اینها از جمله عوارض تزریق ژل لب طبیعی میباشد و به طور طبیعی پس ازگذشت چند روز کاملا رفع خواهند شد.

معمولا نشانه هایی که آن ها را با عنوان علائم عفونت لب میشناسیم یک الی دو روز بعد از انجام عمل پدیدار میشوند و این امکان وجود دارد که یک الی دو هفته طول بکشند. تزریق از روش ژل تا 6 ماه کاملا تضمینی و خوشفرم میباشد و بعد از آن توصیه میشود ترمیم شود تا دوباره با مواد ژل ،لب تازگی و طراوت خود را احیا بخشد و فرد دوباره به نتیجه دلخواه در لب خود برسد.تزریق از طریق ژل کنترل خوبی برای متخصص تزریق دارد که به خوبی و به اندازه میتواند مواد را مصرف و مهار کند،و همچنین مراجع کننده با تزریق ژل لب حالت طبیعی را در لب خود حس میکند و هیچگونه احساس سنگینی بر لب های خود ندارد و حجم اضافی را بر خود حمل نمیکند و موجب آزار وی نمی باشد. بروز تورم و کبودی بعد از تزریق ژل امر طبیعی بوده و فرد برای کاهش آن می تواند از کمپرس یخ استفاده کند.