تزریق ژل لب و قیمت انواع برندها و عوارض ژل لب – مجله سلامت دکترتو

دلایل بسیاری میتواند داشته باشد، از غیر بهداشتی بودن مواد و وسایل تا عدم رعایت توصیه های بعد از تزریق یا حتی استفاده از ژل غیر استاندارد یا تاریخ مصرف گذشته. به طور کلی، پرکننده های تزریقی حداکثر ۶ ماه تا یک سال دوام میآورند. در هفته های اول بعد از تزریق ژل لب وجود توده یا نامتقارنی یک امر طبیعی است اما در صورتی که این نامتقارنی به مدت طولانی بروی لب ها مشاهده شد حتما به پزشک خود اطلاع دهید در این حالت باید ترمیم به منظور رفع نامتقارنی ها صورت گیرد. افراد میتوانند از داروهای مسکن برای کاهش درد استفاده کنند، اما بهتر است نوع مسکن مصرفی را با پزشک خود چک کنند. اما پزشک با تجربه ی بالایی که در این زمینه دارد بهتر می تواند شما را راهنمایی کند. اما کلینیک صدف، با بیش از ده سال سابقه، یکی از بهترین گزینههای پیش روی شما است. همه این محصولات به طور یکسان تزریق می شوند و نتایج مشابهی را به شما می دهند.

هدف از این مدل شبیه شدن به عروسکها و شخصیتهای کارتونها دخترانه است. مدل گرد برای از بین بردن چین و چروک ها و صاف کردن لب ها است. برخی افراد علاقه دارند اطراف لب هایشان حجیم تر به نظر برسد برای همین در حاشیه لب های خود ژل تزریق می کنند تا دور لبشان زیبا تر به نظر برسد.در حالتی که لب های شما در به طور طبیعی زیبا هستند با برجسته کردن اطراف آنها میتوانید زیباییشان را چند برابر کنید. در این شرایط پزشک میتواند از آنزیمهای پاک کنندهی طبیعی استفاده کرده و آنها را تزریق کند تا این حجم دهی معکوس شود. شکل دهی و مشخص کردن مرزهای لب نیز در زیبایی لب مهم هستند و باید به آنها توجه ویژهای داشته باشیم. اکثر افراد با این موضوع که لب های برجسته باعث زیبایی صورت می شود موافق هستند. البته می توان این تکنیک را با تکنیک های دیگر برای لب بالا ترکیب کنیم و یک فرم و مدل جدید به دست آوریم. نتایج که شما پس از عمل میتوانید به دست آورید. تصمیم گیری در این خصوص را به عهده پزشک بگذارید تا نتیجه نهایی برای شما مطلوب و خوشایند باشد.

برای قرینه شدن و زیبایی بیشتر لب ها پزشک به گوشه دهان ژل تزریق میکند. لب پایین در مقایسه با لب بالا بسیار بزرگتر بوده و از نیم رخ لب ها نیز کمی جلو تر هستند تا زیبایی خود را نمایان کنند. برای کسب نتیجه ایده آل ، تبحر و تکنیک پزشک بسیار حائز اهمیت است. هرگز برای این کار به سالنهای زیبایی نرفته و حتما پیش یک پزشک معتبر اقدام به پروتز لب کنید. ژل لب یکی از پر طرفدار ترین عمل های زیبایی است. لازم به ذکر است که استفاده از مواد، ژل با فیلر مرغوب و با کیفیت برای تزریق ژل لب، سبب پایداری حجم لب ها میشود به طوری که لب های شما بین 6 تا 9 ماه به حالتی خوش فرم و زیبا درمیآیند. شما می توانید در صورت تجربه درد ، از استامینوفن یا تیلنول استفاده کنید. ژل های معتبر و استاندارد که با استفاده از تکنولوژی ریز ذرات ساخته شده اند، بسیار طبیعی و فرم پذیر هستند. برخلاف فیلر های لب ، لیفت لب جراحی می تواند تقارن دهان را تقویت کند و حتی برای داشتن ظاهری جوان تر و جوان تر فاصله بین بینی و لب را تغییر دهد.

امروزه علاوه بر افراد مسن، نسل جوان از این تکنیک برای برجسته تر کردن، نرم تر کردن و صاف کردن لب های خود استفاده میکنند. این کار پس از ضدعفونی کردن لب و اطراف آن، ژل مخصوص لب با استفاده از سوزن های بسیار ظریف، در پوست و بالای عضله لب تزریق میشود. در این مدل از ژل لب هزینه بیشتری را باید پرداخت کنید که در عوض میتوانید زیبایی بسیار باشکوهی را برای خود به ارمغان آورید. هدف در این مدل، زیبایی و بلد شدن لب ها است. این که فیلرهای لب تا چه مدت تاثیر و حجم خود را حفظ کنند به طور دقیق قابل پیش بینی نیست زیرا به ویژگی های متابولیسمی بدن فرد نیز وابسته است. در مدل هالیوودی تزریق ژل از فیلم های سینمایی هالیوود و سلبریتی ها الهام گرفته شده است. با تزریق این مدل ژل لب برای میکاپ خود نیاز به تکنیک های برجسته کردن اطراف لب خود ندارید. همینطور نباید ورزش های پر تحرک داشته باشید. از انجام ورزش و فعالیت های سنگین تا ده روز پس از تزریق خودداری کنید. آیا میتوان پرکننده های لب را زودتر از بین برد؟ از طرف دیگر، پوست صورت و لبهای شما نیز بدون هیچ گونه افتادگی یا کشیدگی به حالت طبیعی خود باز میگردد.