تزریق ژل لب و قیمت انواع برندها و عوارض ژل لب – مجله سلامت دکترتو

برای رسیدن به نتیجه دلخواهتان حداقل سه هفته زمان لازم است. معمولاً یک بار تزریق برای رسیدن به نتیجه دلخواه کافی میباشد. کسانی که به انجام تزریق ژل به لب هایشان علاقه بسیاری دارند و یا حتی یک بار در طول عمر خود یکبار آن را امتحان کرده اند حتما با انواع مدل های متنوع آن آشنا هستند. بسیاری از مراجعان با عکسی از شکل لبهای مورد نظرشان وارد مطب میشوند. شما می توانید با مشورت پزشک و تصمیم گیری در مورد فرم لب دلخواهتان یکی از این مدل ها را انتخاب کنید. از آنجا که اسید هیالورونیک (HA) دائمی نیست، پزشک شما می تواند یک آنزیم پاک کننده به نام هیالورونیداز را تزریق کند. در صورتی که شما کلینیک تخصصی و مناسب را انتخاب نکنید می تواند برای شما گران تمام شود. به خاطر داشته باشید که پس از تزریق حتما مقدار زیادی آب به صورت روزانه مصرف نموده و به دستورالعملهای پزشک خود را عمل کنید. تزریق ژل لب به مدل های متفاوتی مانند: مدل عروسکی یا باربی، مدل روسی، مدل توپر و غیره انجام می شود که بیشتر به خاطر شباهت لب ها با چنین مدل هایی، نامگذاری شده اند. برای اینکه به دلیل وجود این شبکه عصبی درد در حین تزریق ژل ، فرد را اذیت نکند، از بلوک عصب سه قلو استفاده میکنند.

اگر شما لب های ضخیم تر را بپسندید، می توانید از ژل بیشتر استفاده کنید. اما در صورتی که شما میخواهید از ژل های دائمی برای تزریق استفاده نمایید و در صورتی که از نتیجه کار راضی نباشید خارج کردن آن از لب ها و برگرداندن لب ها به حالت اول بسیار کار دشواری خواهد بود. همانطور که می دانید به طور کلی ژل ها به دو دسته موقت و دائم تقسیم می شوند، و پیشنهاد ما به مراجعه کنندگان این است که برای تزریق ژل به لب از ژل های موقت استفاده کنند که اگر احیانا از نتیجه کار راضی نبودند به راحتی بتوانند آن را از ناحیه موردنظر خارج کنند. در صورتی که به هر دلیلی از نتیجه این عمل راضی نباشید برگرداندن لب ها به حالت اول و یا خارج کردن ژل از لب ها بسیار دشوار می باشد. شخص میتواند نتیجه اصلی را هم پس از گذشت 7 تا 14 روز مشاهده کند. البته که لب ها از نظر سبک و مدل با هم فرق دارند و برخی از افراد بدون رعایت غذایی نیز نتیجه می گیرند. در بسیاری از موارد به دلیل متفاوت بودن آناتومی لب های افراد این خواسته امکان پذیر نیست و تزریق لب فرد می تواند لب زیباتری داشته باشد نه اینکه کاملاً لب متفاوت شود.

به دلیل اینکه ژل های نا مرغوب می تواند باعث به هم زدن زیبایی شما شده و عوارض بسیاری را در پی داشته باشد. بهترین کار برای اینکه بتوانید از قیمت و هزینه تمام شده تزریق ژل مطلع شوید، تماس با کارشناسان کلینیکی می باشد که قصد انجام تزریق را دارید. آیا بیماری خاص و یا آلرژی نسبت به داروها دارید؟ تزریق ژل اغلب بی حسی با پماد موضعی یا بلوک شاخه عصبی با تزریق یا استفاده از ژل هایی که داخل خودشان بی حسی دارند استفاده می شود. پزشک با استفاده از محصولات با کیفیت و مورد تائید سازمان غذا و دارو ، شکل لب های صاف و غیر جذاب شما را به لب هایی برجسته ، جوان تر و زیباتر ، ارتقا می دهد. برخی از افراد جذب بالاتری دارند و ممکن است هیالورونیک اسید را زودتر جذب کنند. به علت داشتن سیستم خنککنندگی با استفاده از باد سرد فشرده، به سطح پوست افراد صدمه نمی زند. لب پایین در اغلب افراد نسبت به لب فوقانی بزرگتر و حجیمتر است. یکی از دیگر برندهای ژل لب است که در کشور آلمان تولید میشود. برای حل کردن و تجزیه ژلهای هیالورونیک اسید به آنزیمی به نام هیالورونیداز نیاز است که سبب کاهش اثرات منفی ژل میشود.

عده ای به طور خدادادی این زیبایی را دارند و عده ای دیگر با استفاده از تزریق ژل به این زیبایی می رسند. در این مقاله قصد داریم تا شما را با جزییات تزریق ژل لب و انواع مدل های تزریق آشنا کنیم. ۴ – نیاز به استراحت ندارد و شما می توانید به زندگی و فعالیت های شغلی خود بپردازید. بنابراین، برای حفظ ظاهر باید سالی یک یا دو بار تزریق خود را تکرار کنید. فرمول تولیدی ژل ها در شرکت های مختلف متفاوت است، بنابراین باید برای استفاده بهترین مارک ژل از طریق پزشک متخصص مطلع شوید. بهترین انتخاب برای افزایش حجم لب استفاده از ژلهای هیالورونیک اسید است؛ البته مارک ژل و کیفیت برند آن هم از موارد حائز اهمیت است. از مهمترین و اصلیترین مزیت این کار میتوان به جذابیت بالایی که در لبها بعد از تزریق ژل ایجاد میشود اشاره کرد. تزریق چربی یک عمل جراحی افزایش حجم است که در آن، با استفاده از لیپوساکشن، چربی از یک قسمت از بدن برداشته و در قسمت دیگری از بدن تزریق میشود. تزریق چربی برای لب ها مناسب است؟ ثانیا به تکنیک این روش شامل محل مناسب تزریق، مقدار تزریق و قرار دادن این مواد در لایههای مناسب پوستی، کاملا مسلط باشد.