تزریق ژل لب و قیمت انواع برندها و عوارض ژل لب – مجله سلامت دکترتو

تزریق ژل لب مدل عروسکی یک روش سرپایی است و نیاز به جراحی ندارد. از دیگر مزایای تزریق ژل لب این است که به حالت سرپایی انجام میشود و پس از آن شخص به استراحت نیاز ندارد و انجام کارهای روزمره برای او امکانپذیر است. تخلیه ژل لب امکانپذیر است اما باید دانست که اگر با شکل لب یا حجم آن مشکل دارید متخصصین پوست میتوانند با استفاده از روشهای خاصی در ظاهر لبهای شما تغییراتی انجام دهند. از مهمترین مزایای تزریق ژل لب ، مشاهده نتایج تزریق در مدت کوتاه است. برند ژلی که شما استفاده می کنید هم بسیار تاثیرگذار است و شرکت های مختلف ژل هایی با فرمولاسیون های مختلف تولید میکنند و شما باید حتما یک برند معتبر را برای تزریق ژل به لب استفاده نمایید. هزینه تزریق ژل لب و یا تزریق به نواحی دیگر بدن بسته به نوع ژل و مقدار مورد نیاز متفاوت است. تزریق ژل به لب چقدر هزینه دارد؟ تزریق ژل لب چیست؟

نحوه تزریق این آنزیم هم به این صورت است که متخصص زیبایی سوزن ظریفی را به قسمتی که ژل به آن تزریق شده است، فرو میکند و آنزیم هیالورونیدایز را به آن تزریق میکند. شما میتوانید در مورد مقایسه این دو روش با متخصص پوست یا زیبایی مشورت کنید. در نهایت متخصص زیبایی برای برجستهتر شدن لبها مقداری ژل را به قسمت گوشتی هر دو لب تزریق میکند. تزریق ژل به لب بهترین و سالمترین عمل حجم دهی به لب می باشد و اکثر افرادی که از این روش استفاده کرده اند، از انجام آن رضایت کامل داشته اند و بعد از اینکه ژل روی لب آنها جذب بدن شد، خواستار تزریق مجدد شده اند. این عدم آگاهی در مواردی مانند عوارضی که بعد از تزریق برای شما بوجود خواهد آمد، یا بی اطلاعی از دائمی بودن و نبودن تزریق ژل، مزایا و معایب روش ها و بسیاری موارد دیگر، بخاطر ضعف در مشاوره بعضی پزشکان بوده است یا فرصت طلبی برخی از مراکز زیبایی، که تنها اولویت آنها کسب درآمد است.

در روزهای اولیه یعنی تا حدود هفته دوم این امر ممکن است کاملاً عادی باشد و بعد از بین برود. در این حالت نسبت به ژل که نوعی ماده مصنوعی است نتیجه و ماندگاری بهتری به همراه دارد. پس از تزریق شخص حس طبیعی بودن را در لبهای خود دارد و حالت مصنوعی و سنگینی را حس نمیکند. لذا اگر از این ماده برای لب استفاده کنیم، نتیجه نهایی شکلی غیر طبیعی خواهد بود. مدل چاک دار را میتوان از جذاب ترین مدلهای تزریق ژل لب دانست. روش تزریق ژل لب مدل چاک دار به این نحو است که لب پایین پس از تزریق به دو بخش تقسیم میشود که میان آن دو یک چاک قرار گرفته است. مصرف نوشیدنی های الکل دار موجب التهاب و تورم خواهد شد، بنابراین تا مدتی از مصرف آنها خودداری کنید. توصیه میشود دو هفته پیش از عمل تزریق از مصرف هر گونه آنتی بیوتیک خودداری کنید. حداقل از دو روز قبل از تزریق، مصرف هر گونه نوشیدنیهای الکلی را کنار بگذارید. زیرا الکل احتمال بروز خونریزی و کبودی را بالا می برد.

اصلا جای هیچ گونه نگرانی نیست زیرا این ماده به طور طبیعی در بدن نیز یافت می شود. در این روش لبها به جای این که برجسته شوند، صاف و خوش فرم شده و به طرف بالا متمایل میشوند. بی شک داشتن لب های زیبا، برجسته و خوش فرم نیز از چنین قاعده و قانونی مستثنی نیست. برآمدگی عمودی لبها را هم میتوان مقداری ژل تزریق کرد که به برجسته تر شدن لب بالایی کمک میکند. در ادامه به معرفی انواع مدلهای تزریق ژل لب پرداختهایم. مدل پاریسی یکی از انواع مدلهای تزریق ژل لب محسوب میشود. تزریق ژل لب یکی از راهکارهای موقتی محسوب میشود که میتواند تا حدود زیادی سبب تقویت حجم لبها شده و زیبایی و طراوت را به لبها بازگرداند. این دو ماده برای رفع حجم از دست رفته نواحی مختلف پوست و از بین بردن چینوچروکهایی استفاده میشود که با گذشت زمان روی پوست ایجاد شده است.