تزریق ژل لب : نکات + علت جذب سریع + روشهای ماندگاری

بلترو نوع Balance یا متعادل و نوع Basic یا پایه پرکنندههای اسید هیالورونیکی هستند که به حالت یک ژل نرم و چسبناک تولید میشوند. از اسید هیالورونیکهای با منشأ حیوانی در تولید آن استفاده نشده است. این محصول در کشور فرانسه تولید میشود. پرکردن لبها با استفاده از تزریق ژل لب یکی از موارد آرایشی محسوب میشود که منجر به پر شدن و بزرگتر دیدهشدن لبها میشود و سالبهسال بیشتر مورداستفاده قرار میگیرد. بعد از این مدت برای حفظ حجم و ظاهر لبها باید مجدداً تزریق صورت بگیرد. البته احتمال بروز برخی عوارض جانبی مثل کبودی و التهاب نیز وجود دارد که در کمتر از ۱ هفته از بین رفته و شخص میتواند بعد از این مدت زمان به طور کامل از نتیجه به وجود آمده نهایت لذت را ببرد. این عوامل ممکن است کبودی یا خونریزی در محل تزریق را افزایش دهند. همه محصولات ژوویدرم که در نام خود عبارت XC دارند، دارای یک ماده بیحسکننده مانند لیدوکائین نیز هستند تا درد یا ناراحتیهای حین تزریق را از بین ببرد.

تزریق ژل لب مدل عروسکی، یکی از متد هایی است که امروزه بسیاری از افراد برای تبدیل لب های خود به فرم و شکل عروسک های باربی انجام می دهند. متخصصان زیادی هستند که می توانند تزریق ژل لب را انجام دهند، اما مهم ترین نکته در یافتن یک پزشک خوب، که واجد شرایط بوده و از تجربه کافی برای تزریق برخوردار باشد و بتوانید به او اعتماد کرده و درمان را به دست او بسپارید، بسیار حائز اهمیت است. بلافاصله پس از درمان، رایج ترین عوارض جانبی گزارش شده قرمزی موقتی و تورم در محل تزریق است. 2. تا چند روز اول نباید محل تزریق را دستکاری کنید. به طور کلی عوارض خاصی بعد از این عمل جوانسازی وجود ندارد جز مواردی که فرد نکات مراقبتی لازم را رعایت نکرده است. اثر ژل تزریق شده به لب دائمی نبوده و بعد از چند مدت شخص شاهد از بین رفتن آن خواهد شد. به طور کلی میتوان ژلهای موجود در دنیا را به دو دستهی دائمی و موقت تقسیم کرد.

این ماده از پلی ساکارید گلیوکوسامینوگلیکان ساخته شده که به طور طبیعی در بدن موجود است و در سلول ها باعث ایجاد چربی می شود. در صورت بروز نکروز لب، باید درمان بلافاصله متوقف شده، ناحیه، ماساژ داده شده و لب ها گرم شوند. زیبایی هدیه ایست که از جانب خداوند به ما داده شده است. گروه پزشکی دکتر زمانی با 18 سال سابقه در امر زیبایی ، ارائه دهنده کلیه خدمات زیبایی پوست، مو و جراحیهای زیبایی میباشد. کلاژن نیز زمانی پرکننده پوستیِ رایجی بوده اما امروزه کمتر مورداستفاده قرار می گیرد. Juvederm Ultra XC و Juvederm Volbella XC: بهعنوان حجم دهندههای لب تزریقی و غیر جراحی مورداستفاده قرار میگیرند. در غیر این صورت باید به متخصص مراجعه کنید. همچنین ابتلا به عفونتها که در تزریق با لوازم غیر استریل رخ میدهند. برای اطلاع بیشتر از این موضوع میتوانید با دکتر پوست مشاوره داشته باشد. اگر نکروز متوقف نشد، آنتی بیوتیک برای پیشگیری از بروز مشکلات بیشتر، مورد نیاز می باشد. اگر پاسخ شما مثبت است، گزینه های بعدی را بررسی کنید. برخی مواقع با افزایش سن و برخی مواقع به دلایل مادرزادی، حجم لب افراد آنچنان که مورد علاقه شان است، زیاد نیست. با رعایت تمامی این موارد میتوان ماندگاری تزریق ژل لب باربی را به ۲ سال رساند.

تزریق بوتاکس با بلاک کردن سیستم عصبی در عضله تزریق شده مانع انقباض عضله گردیده و چین و چروک را کاهش میدهد، در حالی که ژل یا فیلر با پرکردن و حجم دادن در ناحیه ی درم، چین و چروک پوست را صاف میکنند. در این مدل تزریق به ناحیه وسط لب پایین صورت میگیرد. رستیلن: – برای ازبینبردن چینوچروکهای صورت کارایی دارد. اما روش سریع و خانگیای برای ازبینبردن یا تخلیه ژل لب وجود ندارد. تزریق ژل لب در مردان نیز به هدف ازبینبردن چینوچروکهای اطراف لب یا شکلدادن به لبها مورداستفاده قرار میگیرد. برای فرم دهی به لبها تزریق ژل مناسب است یا چربی؟ وقتی در خصوص انتخاب پزشک مناسب برای تزریق ژل لب فکر می کنید، در خصوص دوره های آموزشی و دانش او در این زمینه سوال کنید. در مقایسه با سایر روش های حجیم کردن لب ها،تزریق ژل لب دارای عوارض جانبی کمتری بوده و ممکن است به مدت 2 تا 7 روز کبودی جزئی در لب ها ایجاد شود که با گذشت این زمان از بین خواهد رفت. همچنین ممکن است در محل های تزریق مقداری قرمزی یا کبودی مشاهده کنید که طبیعی است. عوارض جدی تر بسته به تجربه فردی که تزریق را انجام میدهد و دقیق بودن محل تزریق دارد.