تزریق ژل لب : نکات + علت جذب سریع + روشهای ماندگاری

به طور کلی پوست به دلیل قرار گیری در معرض نور خورشید، گذر سن و حتی عواملی که به عنوان عوامل ارثی معرفی می شوند ممکن است دچار چین و چروک شوند. در لیزر کم توان همانطور که از نامش پیدا است از شدت تابش نور کم استفاده می شود و درصد آسیب رسانی ندارد. نکته مثبت دیگری که می توان به آن اشاره نمود این است که این روش نیازی به انجام جراحی و بیهوشی بیمار ندارد. به طور معمول یک سرنگ ژل برای لب ها کافی می باشد اما اگر بخواهید لب ها به صورت طبیعی باشند این مقدار زیاد است و با یک سرنگ می توان هر دو لب را پوشش داد به صورتی که حالت طبیعی آن ها تغییر نکند. در صورتی که سابقه عفونت در اطراف لب خود را دارید نیز بهتر است از تزریق ژل لب خودداری کنید. بنابراین به یک پزشک معتمد رجوع کنید. تزریق چربی : چربی نیز گاها به عنوان یک گزینه جهت افزایش حجم لب مورد استفاده قرار می گیرد. تعیین میزان ژل تزریقی بر چه اساسی انجام می گیرد؟ خطوط عمیقی که روی پوست ایجاد می شود که به آن ها خط خنده یا غم گفته می شود از جمله این موارد هستند.

اما در مورد اظهار نظر در مورد مشکلی که پیش آمده حتما باید از نزدیک معاینه شوید. 4. شما باید حداقل به مدت 48 ساعت قبل از انجام این پروسیجر از مصرف نوشیدنی های حاوی الکل اجتناب نمایید. بگذارید لبها ۲۴ ساعت آرام شوند. توصیه های ما پس از تزریق ژل به گونه : این است که نباید تا سه روز به محل آن آب بزنید و بهتر است از تمرینات ایروبیک برای 24 ساعت خودداری کنید و برنامه کاری یا اجتماعی مهمی را برای چند روز بعد از درمان طرح ریزی نکنید. معمولا در جلسه اول تعداد کم تزریق می شود که تغییر ایجاد شده برای فرد قابل پذیرش باشد. امروزه از این ژلها میتوان برای رفع بسیاری از مشکلات مختلف همچون رفع خطوط ریز ایجاد شده بر روی صورت و نیز افزایش حجم لبها استفاده کرد. هزینه که پزشکان از شما دریافت می کنند در درجه اول به کیفیت ژل های مورد استفاده بستگی دارد و پس از آن میزان و حجم ژل مصرفی می تواند در تعیین قیمت و هزینه اثرگذار باشد. افرادی که تزریق ژل انجام می دهند بلافاصله به فعالیت های عادی روزانه خود می پردازند و عملا دوره نقاهتی برای این افراد وجود ندارد.

افرادی که انتظارات منطقی و مثبت نسبت به نتایج این درمان دارند. همراه ما باشید تا با هر آنچه که نیاز است قبل ار اقدام به کار در مورد تزریق ژل لب و فواید آن بدانید بیشتر آشنا شوید. آشنایی با عوارض احتمالی و نحوه مراقبت های قبل و بعد از تزریق ژل از جمله مواردی است که می تواند نقش مهمی در نتیجه گیری بهتر از آن داشته باشد. علاوه بر کیفیت ژل، نحوه تزریق و حجم داروی مورد استفاده می تواند تاثیر مستقیم بر نتیجه کار داشته باشد. دفرمه شدن لب ها در اثر سرطان پوست یا ترومای جراحی می تواند علتی برای از دست رفتن حجم و نامتقارن شدن لب ها باشد. برای افرادی که قصد دارند این کار را انجام دهند داشتن اطلاعات کافی امری ضروری تلقی می گردد. موضوع بعدی در خصوص استاندارد هایی است که در ژل ها باید در نظر گرفته شود. کیفیت و استاندارد ژل های مورد استفاده برای تزریق به ویژه در زمانی که قرار است تزریق در صورت انجام شود مانند تزریق ژل لب دارای اهمیت بسیار بالایی است زیرا هم با سلامت افراد به طور مستقیم در ارتباط است و هم زیبایی آن ها را تحت تاثیر قرار می دهد.

از مشکلات دیگر ژلهای غیر استاندارد، دشواری در تخلیه آنها است که سبب عوارض بسیار زیادی خواهد شد. همان گونه که بیان شد در اکثر موارد عوارض ناشی از تزریق ناصحیح است. دانشمندان دریافتهاند که تزریق اسید هیالورونیک باعث تولید کلاژن بیشتر در پوست میشود. ژل هایی که از جنس بدن می باشد و چون و بیشترین هماهنگی را با پوست دارد ، در جای خود کاملاً پایدار هستند. تنها موادی که مجاز به تزریق در لب می باشد ژل های هیالورونیک اسید می باشد. در بعضی موارد ، لب ها ممکن است دقیقا ظاهری که می خواهید را نشان ندهد. متخصص زیبایی باید به بیمار خود بگوید که هر مدلی تزریق فیلری برای همه مناسب نیست و ممکن است نتایج مختلفی را در چهره فرد داشته باشد چرا که اندازه لب و دیگر اعضای صورت هر فرد با همدیگر متفاوت هستند و یکسان نیستند و مهمترین علت تزریق ژل بالا بردن زیبایی لبها و ایجاد تقارن و هماهنگی در لبها و داشتن لبهای نزدیک به نچرال است. پس از تزریق شخص حس طبیعی بودن را در لبهای خود دارد و حالت مصنوعی و سنگینی را حس نمیکند. اما در کنار مزایایی که گفته شد این عمل نیز دارای عوارضی است.