تزریق ژل لب : نکات + علت جذب سریع + روشهای ماندگاری

پس از تزریق، تا ۷۲ ساعت از ماساژ ناحیه تزریق شده پرهیز نمایید. 1. پس از تزریق، کیسه های یخ یا تکه یخی که آن را درون پارچه ای گذاشته اید، را روی لب های خود قرار دهید (بنابراین به لب نمی چسبد و باعث درد نمی شود). پزشک با مراجعه به عکس جوانی شما میتواند مشکلاتی را که باید برطرف شوند به شما توضیح دهد. در مورد هر گونه داروی مصرفی که در حال استفاده از آن هستید با پزشک خود مشورت کنید. تزریق ژل لب یک پروسه سرپایی است، تورم اولیه آن اغلب 24 تا 48 ساعت طول می کشد . حداقل تا ده روز قبل از تزریق ژل لب، از مصرف آسپیرین و داروهای ضد التهابی خودداری شود. در روز تزریق از مصرف هرگونه لوازم آرایشی مالیدنی به محل تزریق خودداری شود. از انجام ورزش و فعالیت های سنگین تا ده روز پس از تزریق خودداری کنید.

تزریق ژل لب اگر به درستی انجام نشود، میتواند عوارض جبرانناپذیری را به همراه داشته باشد. به خاطر داشته باشید که تزریق مجدد ژل نه تنها مشکلی برای شما ایجاد نمی کند، بلکه زیبایی شما را دو چندان خواهد کرد. برای قرینه شدن و زیبایی بیشتر لب ها پزشک به گوشه دهان ژل تزریق میکند. تحقیقات نشان میدهد که تزریق فیلر (HA) ممکن است تولید کلاژن را تحریک کرده و در طولانی مدت منجر به پوستی با ظاهری شادابتر شود. بر خلاف پرکنندههای متداول لب، انژکتوری که از تکنیک روسی لب استفاده میکند، تزریق این محصول را به طور عمودی از پایه لب شروع کرده و محصول را به سمت خارج به سمت حاشیه لب تزریق میکند. در این مدل، لب پایینی نسبت به لب بالایی حجیم تر شده و حس جوانی و شیک بودن به ظاهر خانمها میدهد ولی انجام چنین تزریق های زیبایی اگر به صورت بی رویه و در حجم زیاد انجام شود، چهره ی فرد را از حالت طبیعی خارج میکند. تزریق ژل لب به جهت حجم دهی و فر م دهی انجام می پذیرد و چنانچه این پروسه تحت نظر یک متخصص با تجربه صورت گیرد ، نتیجه رضایت بخشی را حاصل می کند.

هزینه کلی تزریق ژل به لب ، به مقدار فیلر مورد نیاز برای تولید نتیجه مورد نظر ، بستگی دارد. البته می توان این تکنیک را با تکنیک های دیگر برای لب بالا ترکیب کنیم و یک فرم و مدل جدید به دست آوریم. برای پیشگیری از نتیجهی نامطلوب پیش از تزریق به موارد زیر توجه کنید. برای بیشتر افراد دو سرنگ بیش از اندازه است ولی اگر بخواهید خیلی لبهای خود را برجسته کنید، ممکن است نیاز باشد. در این روش قسمت میانی لب بالا و دو قسمت کناری لب پایین را بیشتر از قسمت های دیگر ژل تزریق میکنند. اکثرا کسانی که این حالت را برای لب های خود انتخاب میکنند بقیه اعضای صورتشان مانند گونه و فک خود را نیز به حالت فانتزی در میآورند. علاوه بر این، برخی افراد به مدل لب های باربی بسنده نمی کنند، و تلاش میکنند تا با انجام جراحی های مختلف، سایر قسمت های بدن خود را نیز شبیه به عروسک معروف در آورند. از دست دادن حجم و استحکام بافتی به ویژه در صورت باعث میشود خطوط سطحی تا عمیق، چین و چروک، افتادگی در گونهها – خط خنده – چانه و لبها ایجاد شود. ژل های لب عموما بین ۶ تا ۸ ماه دوام دارند .

نکته آخر و مهم ترین اصل در اصلاح طبیعی فرم لب ، کیفیت ژل های تزریق شده است در حال حاضر در بازار ایران ژل های بسیاری موجود است که مورد تایید وزارت بهداشت نمی باشند (فراموش نکنید که استانداردهای وزارت بهداشت در خصوص کالاهای وارداتی بسیار سخت گیرانه می باشد و کالایی که تاییدیه وزارت بهداشت را دارد یقینا مورد اطمینان خواهد بود) در بین ژل های تایید شده از سوی وزارت بهداشت ژل های آسیایی و اروپایی قرار دارند که در این مرکز ژل های آسیایی تزریق نمی شوند (این ژل ها به نسبت ژل های اروپایی قیمت فوق العاده ارزان تری حتی گاها تا نصف قیمت دارند). اگر مایل به دانستن این نکات هستید؛ به ادامه مطلب توجه فرمایید. قبل از هرگونه تزریقی باید لب معاینه شود، تا اگر اختلال عملکردی وجود دارد مورد توجه قرار گیرد. مدل قلوه ای دارای شکل نامنظمی است که توانسته زیبایی بسیار خاصی را در افراد به وجود بیاورد. در این حالت حجم لب ها بسیار زیاد می شود و نمیتوانند حالت طبیعی و عادی خود را حفظ کنند و به صورت فانتزی شکل میگیرند. این درمان بخصوص ویژه خانمهای جوانی است که صورت آنها بیضی شکل است، زیرا ظاهری طبیعی و زیبا و لبخندی زنانه در آنها ایجاد میکند.