تزریق ژل لب : نکات + علت جذب سریع + روشهای ماندگاری

در کلینیک خانه سفید از بهترین ژل موجود در بازار ایران استفاده میکنیم. از ژل برای ایجاد ساختار مناسب و حجم دهی به لب ها، گونه، زاویه سازی صورت، از بین بردن گودی زیر چشم و نیز چروک های روی دست استفاده می شود. کانتورینگ و یا زاویه سازی صورت روشی است که برای بهبود ظاهر و شکل خط فک طراحی شده است. پس اگر شما نیز به عمل تزریق ژل به لب فکر می کنید، چه این سوال در ذهن شما شکل گرفته باشد و چه از آن غافل شده باشید، این مطلب را تا انتها بخوانید، شاید این همان مطبی است که تصمیم شما را نهایی می کند. همواره نمونه هایی وجود دارند که بدون آگاهی کامل، برای تزریق ژل، پا به کلینیک های زیبایی گذاشته و نتیجه نهایی آن چیزی نبوده که انتظار داشته اند و بازتاب تجربه آن ها، بیشتر به این باورهای غلط دامن زده است. اگر تصمیم گرفته اید که تزریق لب داشته باشید در ادامه ۱۸ نکته ای که باید قبل از تزریق بدانید را برای شما آورده ایم. ۱۶. سفتی و توده در لب ها که گاهی اوقات می بینید، نتیجه پرکننده ای است که بیش از حد به سطح نزدیک است.

افزایش حجم تدریجی باعث میشود که توجه اطرافیان نیز بیش از اندازه جلب نشود و به قولی نفهمند که ژل تزریق کردهاید. شاید به همان اندازه که مردم موهایشان را هایلایت میکنند، رایج باشد. کنترل حجم لب: مقدار ژل تزریقی به راحتی قابل کنترل است، بنابراین پزشک تسلط بهتری روی میزان تزریق و اندازه حجم لب دارد. واکنش آلرژیک بسیار نادر است: از آنجایی که پرکننده های اسید هیالورونیک از موادی شبیه به آنچه در بدن انسان وجود دارد ساخته شده است، بعید است که باعث واکنش آلرژیک شوند. با تزریق مجدد ژل اتفاق دیگری که می افتد این است که، ژلهای جدید با واکنش کمتری از سوی بدن برای جذب، مواجه می شوند. رایجترین و استاندارترین ژلها برای تزریق به لب، ژلهای هیالورونیک اسیدی برند ژوودرم از نوع اولترا پلاس و وولبلا هستند. فقط در مورد میزان تزریق ژل و زمان مناسب خود با پزشک متخصص مشورت کنید و به توصیه های او عمل نمایید.

از همه مهمتر اینکه ژل لب باید در لایه مناسب تزریق شود. این سوال ممکن است برای شما پیش بیاید که آیا تزریق ژل می تواند عوارض جانبی داشته باشد یا خیر؟ به متقاضیانی که میخواهند برای بار اول تزریق ژل به لب انجام دهند، توصیه میکنیم از ژلهای موقت هیالورونیک اسیدی استفاده کنند. علاوه بر این، برخی افراد به مدل لب های باربی بسنده نمی کنند، و تلاش می کنند تا با انجام جراحی های مختلف، سایر قسمت های بدن خود را نیز شبیه به این عروسک معروف در آورند. در حالی که خطرات ناشی از پرکنندههای پوستی حداقل هستند، شما باید قبل از شروع درمان، سابقه پزشکی خود را کاملاً بیان کنید، زیرا برخی از آلرژیها، شرایط پوستی و عصبی یا داروها میتوانند ایمنی یا نتایج شما را به خطر اندازند. ژلهای هیالورونیک اسیدی ایمن هستند، ماندگاری متوسطی دارند، بعد از تزریق ظاهری طبیعی به صورت میدهند و میتوانند برای پوست شما مفید باشند. ✅ برای کاهش ورم و کبودی در محل تزریق یک هفته قبل از تزریق، از داروهای بدون نسخه رقیقکننده خون مانند آسپرین، ایبوپروفن و ناپروکسن استفاده نکنید. این به شما کمک می کند تا تورم، خارش، کبودی و هر درد دیگری به مراتب کاهش یابد.

ما نباید جای شما تصمیم بگیریم و تنها وظیفه داریم که راهنمای خوبی برای شما باشیم. زمانی که میخواهید برای هزینهها برنامه ریزی کنید، یادتان باشد که ماندگاری ژلهای رایج که به لب تزریق میشوند، بین ۶ تا ۹ ماه است. این مورد به نوع مادهی فیلر تزریق شده بستگی دارد؛ اما بهطور میانگین تزریق ژل مدل روسی بین 6 تا 12 ماه ماندگار است. یکی دیگر از مزیتهای تزریق فیلر لب روسی این است که برای همه افراد مناسب است. بنابراین، برای حفظ ظاهر باید سالی یک یا دو بار تزریق خود را تکرار کنید. 5. به مدت 48 ساعت پس از درمان از قرار گرفتن در معدض دمای بالا مانند اتاق بخار، سونا، یا کلاس های ورزشی گرم خودداری کنید. همچنین باید بدانید که استفاده از ژلها فقط به میزان حجم دهی بستگی ندارد. همچنین ممکن است در محل های تزریق مقداری قرمزی یا کبودی مشاهده کنید که طبیعی است. ۸. شما می توانید انتخاب کنید که قبل از تزریق ژل لب ها از بی حسی موضعی استفاده شود یا خیر. انجام چنین تزریق های زیبایی اگر به صورت بی رویه و در حجم زیاد انجام شود، چهره ی فرد را از حالت طبیعی خارج می کند.