تزریق ژل لب : نکات + علت جذب سریع + روشهای ماندگاری

که میزان و نوع ژلی که مورد نیاز است برای تزریق توسط پزشک متخصص کلینیک زیبایی ندای سلامت برای شما در نظر گرفته می شود. البته اگر نیاز باشد نکات دیگری را پزشک متخصص شما برای رفع قرمزی و ورم ناحیه تزریق برای شما تجویز خواهد کرد. اگر در این رابطه نیاز به اطلاعات بیشتری دارید، میتوانید از فیلم این عمل جوانسازی استفاده کنید که به وفور در کانالهای آپارات و یوتیوب وجود دارد استفاده کنید. به لبهای خود ژل تزریق کنید. جالب است بدانید که اگر پس از گذشت این مدت تمایل داشته باشید می توانید لب های خود را ترمیم کنید یا حتی مدل آن ها را تغییر دهید. چند تصویر نمونه لب از آن چه مورد نظرتان است را تهیه و به پزشک نشان دهید. نکته آخر و مهم ترین اصل در اصلاح طبیعی فرم لب ، کیفیت ژل های تزریق شده است در حال حاضر در بازار ایران ژل های بسیاری موجود است که مورد تایید وزارت بهداشت نمی باشند (فراموش نکنید که استانداردهای وزارت بهداشت در خصوص کالاهای وارداتی بسیار سخت گیرانه می باشد و کالایی که تاییدیه وزارت بهداشت را دارد یقینا مورد اطمینان خواهد بود) در بین ژل های تایید شده از سوی وزارت بهداشت ژل های آسیایی و اروپایی قرار دارند که در این مرکز ژل های آسیایی تزریق نمی شوند (این ژل ها به نسبت ژل های اروپایی قیمت فوق العاده ارزان تری حتی گاها تا نصف قیمت دارند).

در خصوص تزریق ژل نیز تمام امر زیر را به نحو احسن و با هزینه ای مناسب برای شما انجام خواهیم داد. در زمان شرکت در جلسه مشاوره ، پزشک علاوه بر انجام اقدامات مربوط به این جلسه ، از قبیل آزمایش فیزیکی لب ها و کسب اطلاعات درباره انتظارات و اهداف و نیز سابقه پزشکی تان ، در خصوص هزینه نیز به شما اطلاع رسانی خواهد کرد. گاهی برای حصول نتیجه بهتر میتوان تزریق را در دو مرحله و به فاصله یک ماه انجام داد. ژل های موقتی از موادی تشکیل شدهاند که ساختاری مشابه با مواد درونی پوست و بدن داشته و در نتیجه بعد از مدتی به راحتی جذب بدن پوست میشوند. همین مسئله باعث میشود که بدن این ماده را به عنوان یک عامل خارجی و بیگانه شناسایی کند و در نتیجه به آن واکنش نشان دهد. در بخش زیر شما می توانید یک نمونه از تزریق ژل لب را مشاهده نمایید که قبل از تزریق و بعد از تزریق چه تغییراتی در ناحیه لب مشاهده می شود. ولی مطمئنا اکثریت آن ها در این مورد با هم اتفاق نظر دارند که بعد از تزریق ژل اگر قصد شستن صورت خود را داشتید، از مالش شدید آن جدا خود داری کنید و سعی کنید که آن را به آرامی مالش دهید.

پس از این مدت در صورتی که مایل باشید می توانید لب های خود را ترمیم کنید و حتی مدل لب های خود را به شکل جدیدی تغییر دهید. فقط همان طور که گفته شد به ناحیه تزریق به هیچ عنوان دست نزنید و به آن فشار وارد نکنید، و در صورتی که میزان تورم در ناحیه تزریق بیشتر از سه روز ادامه داشت حتما این مورد را به پزشک متخصص خود گزارش دهید. البته ما در کلینیک زیبایی بلوتاچ این عمل زیبایی را برای افزایش سایز اندام تناسلی آقایان را انجام نمی دهیم و فقط جهت آشنایی شما عزیزان در اینجا ذکر شده است.ولی دپارتمان اورولوژی کلینیک بلوتاچ، درمان اختلال نعوظ با استفاده از شاک ویو تراپی را ارائه می کند. پس از انجام تزریق ژل لب باید حساسیت بیش تری نسبت به تغییراتی که در پوست اطراف لبتان مشاهده میکنید داشته باشید. ایجاد تورم و قرمزی بعد از تزریق ژل لب تا حدی طبیعی است اما در صورتی که نسبت به لمس حساسیت داشته باشید باید به پزشک مراجعه کنید. یکی از مهم ترین نکاتی که می توانید در دوران نقاهت برای خوابیدن استفاده کنید این است که بهتر است سر شما در ارتفاع بالاتری نسبت به بدن قرار داشته باشد، و همچنین این که باید این نکته را باید به خاطر داشته باشید که در زمان خوابیدن باید به گونه ای بخوابید که به محل تزریق زیاد فشار وارد نشود.

۱۰. شما نباید در روز انجام تزریق لب ورزش کنید. ما افتخار این را داریم که با بهترین دکتر تزریق فیلر زیر چشم همراه شما عزیزان باشیم و به شما این اطمینان را بدهیم که تزریق این ناحیه حساس به نحو احسن و با هزینه مناسب انجام میشود. در ادامه مقاله با دکتر محبی جراح پلاستیک و زیبایی همراه باشید. باید بدانید که در زمان خوابیدن باید به هر نحوی که شده از وارد کردن فشار به محل تزریق خود داری نمایید. ۲. اگر به هر دلیلی از این مواد خوشتان نیامد می توانید آن ها را پاک کنید و از بین ببرید. 5. به مدت 48 ساعت پس از درمان از قرار گرفتن در معدض دمای بالا مانند اتاق بخار، سونا، یا کلاس های ورزشی گرم خودداری کنید. فرقی نمیکند، شاید در سنین پایین به دلیل اسیب های چون تابش نور افتاب یا استعمال دخانیات و یا دلایل دیگر، چین و چروک هایی در اطراف لب ایجاد شده و به اصلاح خط خنده را تحت تاثیر قرار دهد.