تزریق ژل لب : نکات + علت جذب سریع + روشهای ماندگاری

تمیز نگه داشتن ناحیه برای جلوگیری از خطر عفونت مهم است. ما انتخاب می کنیم که از جدیدترین محصولات پرکننده پوست استفاده کنیم که حاوی لیگنوکائین اضافه شده برای راحتی بیشتر در طول درمان است. هدف کلینیک پوست دکتر مدرسی استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین دستاوردهای دانش و تکنولوژی در محیطی مدرن و آرامش بخش برای ارائه بهترین خدمات پوست مو و زیبایی در اصفهان میباشد. در مطب دکتر زمانی نیا هدف ما ارائه درمانهای تقویت کننده لب است که طبیعی به نظر میرسند و از لبهایی که برای صورت غیرطبیعی یا نامتقارن به نظر میرسند، با وضوح و شخصیت اجتناب میکنند. هدف ما این است که روند درمان تقویت لب تا حد امکان راحت باشد. این عوارض جانبی و اغلب ظاهری هستند و طی چند ماه از بین می روند. فیلرهای پوستی سالهاست که برای پر کردن چین و چروک ها و بازگرداندن حجم جوانی به چهره مورد استفاده قرار می گیرد و برخی از عوارض جانبی روند پیری را معکوس می کند.

به طور کلی این روش عوارض جانبی خاصی ندارد ولی ممکن است تا چند روز در ناحیه لب خود تورم داشته باشید و یا با کبودی رو به رو شوید ولی با رعایت موارد زیر میتوانید روند بهبودی خود را تا حد زیادی تسریع کنید. مطمئنا هیج یک از روشهای زیبایی بدون عارضه نخواهد بود، ولی به طور کلی عارضههای ناشی از تزریق ژل بعد از چند روز از بین میروند. یکی از روشهای برجسته کردن لب که این روزها باب شده است، تزریق ژل به داخل بافت لب است که میتواند لبهایی برجسته و زیبا را برای شما در پی داشته باشد. اگر فرد پیش از این از روشهای تزریق ژل لب استفاده نکرده است، ژل لب روسی، پیشنهاد جذابی برای او محسوب شده و میتواند ظاهری خاص در صورتش ایجاد کند. 2. تزریق ژل به نواحی خاص لب و در حجم مورد نیاز انجام میشود تا لب به مدل باربی برسد.

البته که نوع ژل تزریقی و میزان تزریق باید با مشورت با پزشک صورت گیرد تا از انجام آن نتیجهی خوبی بگیرید. در هر بیماری که تحت تزریق لب قرار می گیرد و سابقه ای از تبخال دارد می بایست یک دوره کوتاه مدت داروهای ضد ویروسی تجویز گردد و مصرف نماید تا عارضه برطرف شود. نمونههای تزریق ژل به لب در کلینیک خانه سفید را در زمان مراجعه به کلینیک در اختیار شما قرار میدهیم. قسمتهای مختلف لبهای بالا و پایین، دقت و مدت زمان تزریق متفاوتی را نیاز دارد. لب بالا و پایین از سه بافت مختلف تشکیل شده است. تا سه روز پس از تزریق از انجام ورزشها و فعالیتهای سنگین خودداری کنید. باید توجه داشت که ژلها به دو نوع ماندگاری کم و ماندگاری بالا تقسیم میشوند و افرادی که تزریق را برای اولین بار انجام میدهند بهتر است از ژلهای ماندگاری کم استفاده نمایند تا اگر حساسیتی برای آنها ایجاد شد بتوان بهراحتی و بدون دردسر ژل را تخلیه کرد.

نوع ژلی که برای تزریق استفاده میشود: ژلهای موقت بین ۶ تا ۹ ماه، ژلهای نیمه دائمی در حدود ۱ تا ۲ سال و همچنین ژلهای دائمی نیز مدت ماندگاری نسبتا طولانی تری نسبت به بقیه انواع ژل دارند. پیاده روی سبک برای شما در این مرحله گزینه مناسب تری است. همچنین میتوانید تمامی سوالات خود را در بخش نظرات کامنت کنید تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم. پس اگر رویداد مهمی در پیش دارید، به خصوص اگر برای اولین بار است که این تزریق را انجام میدهید، حداقل سه هفته پیش از رویداد باید تزریق را انجام دهید. برای تزریق ژل لب ابتدا باید توسط ماده بیحسی لیدوکائین لبها بیحسی موضعی شود و اگر به این ماده حساسیت دارید میتوانید از پزشک بخواهید از ماده بیحسکننده دیگری برای لبهای شما استفاده کند؛ البته مراکزی وجود دارد که کار تزریق ژل را بدون بیحسی انجام میدهد که در این صورت تزریق بسیار دردناک خواهد شد.