تزریق ژل لب نچرال و طبیعی – مزایا، عوارض و هزینه [2022] – کلینیک هلیا

مرحله 2 : معمولا نواحی استراتژیک روی لب مشخص می شود، تا به عنوان راهنما برای تزریق ژل و چربی لب، در برجسته شدن لب عمل کند. مرحله 3 : با استفاده از مواد آنتی باکتری، نواحی تزریق ژل و چربی، ضد عفونی می شود و برای اذیت نشدن بیماران از بی حسی های موضعی استفاده می کنند. نوع ژلی که استفاده می شود کاملاً درجه یک است و اجرای قابل قبولی دارد. در تزریق ژل لب، ژلی که به زیر پوست تزریق شده است مایعات را از بافت های اطراف جذب می کند و متورم می شود؛ بدین ترتیب برجسته شدن لب ها را به دنبال دارد و در صورت لزوم، چروک های عمیق اطراف دهان را پر می کند و خطوط مخروطی لب بالایی را واضح تر ساخته و چروک های ایجاد شده بر روی لب را از بین می برد. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که در ادامه به آن اشاره می کنیم هرگز به دنبال اینکار نباشید.

زیرا هنگامی که سن خانم ها افزایش می یابد استروژن پوست آنها کم شده و حجم لب کاهش می یابد. تزریق ژل لب یا هما ن پروتز لب که یکی از روش های کاملا غیر جراحی می باشد مدتی است که در بین خانم ها طرفداران زیادی پیدا کرده است. یعنی پزشک مطابق میل شما، میزان حجم ژل را تزریق می کند. یعنی لبها پس از تزریق این ماده همیشه حالت هیدراته داشته و برجسته تر دیده میشوند. 2. در تمام روندهای تزریق ، بهتر است در زمان مراجعه به پزشک جهت درمان ، آرایش نکنید. بعضی از دوستان به خاطر قیمت ارزان تر ژل های نامعتبر را انتخاب می کنند و تزریق را پیش افراد غیر پزشک انجام میدهند که عوارض غیر قابل جبران به همراه خواهند داشت.لطفا، برای اندکی ماندگاری بیشتر و صرفه جویی در هزینه ها با سلامت خود بازی نکنید. از کمپرس یخ برای لب های خود به مدت 48 ساعت استفاده کنید.

روش هایی که تا اینجا گفته شد برای زمانی مفید هستند که از ژل هایی با غلظت کم استفاده شده باشد. در مطب دکتر زمانی نیا هدف ما ارائه درمانهای تقویت کننده لب است که طبیعی به نظر میرسند و از لبهایی که برای صورت غیرطبیعی یا نامتقارن به نظر میرسند، با وضوح و شخصیت اجتناب میکنند. ژل های موقت از جنس هیالورونیک اسید که از مرغوب ترین ژل ها هستند این ماده به صورت طبیعی در بدن وجود دارد به همین خاطرسازگاری بسیار زیادی با بدن دارند معمولا تا بازه ی زمانی ۶ ماه الی ۱ سال باقی می مانند و کم کم اثرات آن از بین می رود و دوباره باید تزریق شود. ژلهای مبتنی بر هیالورونیک اسید: این نوع ژل پرکاربردترین ژل مورد استفاده برای رفع مشکلات ظاهری است و از ایمنی بسیار بالا برخوردار میباشد. پس از آنکه خط لب مشخص شد و بیمار از ظاهر به وجود آمده رضایت داشت پزشک از یک مقدار دیگر ژل برای افزایش حجم لب و بهبود ظاهر آن استفاده میکند.

ما آن را به طور طبیعی در بدن خودمان میسازیم. برای به وجود آوردن خط لب باید پزشک و لب بالا و پایین به طور همزمان تمرکز داشته باشد در غیر این صورت لب بالا و پایین تقارن طبیعی و مطلوب را نخواهند داشت. تزریق ژل لب در واقع تزریق فیلرهای طبیعی پوستی است که در زیر پوست آب را جذب می کند. اگر فردی بخواهد زودتر اثر ژل از بین برود با تزریق یک آنزیم می توان لب را به حالت اول بازگرداند. هزینه تزریق ژل با توجه به میزان تزریق ژل ( برحسب سی سی ) ، مارک آن و دستمزد پزشک متخصص متفاوت می باشد . برای خواندن مقاله تزریق ژل گونه اینجا را کلیک کنید. اگر قصد دارید تزریق ژل لب انجام دهید در این مقاله با ما همراه باشید. سپاس گذارم که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید. ژل های موقتی از موادی تشکیل شدهاند که ساختاری مشابه با مواد درونی پوست و بدن داشته و در نتیجه بعد از مدتی به راحتی جذب بدن پوست میشوند.