تزریق ژل لب – فرم دهی و حجم دهی لب، هزینه و مزایا

تزریق ژل لب نیز مانند سایر عملهای زیبایی ممکن است عوارضی به همراه داشته باشد اما باید توجه داشت که اگر کار تزریق توسط فرد متخصص انجام گیرد این عوارض به حداقل خواهد رسید همچنین اگر مارک ژل تزریقی معتبر باشد ممکن است عوارض بعدی به وجود نیاید. از مزایای تزریق چربی به لب می توان به دستیابی به نتایج فوری، حداقل تورم ، دوام و ماندگاری و … از مهمترین مواردی که در تعیین قیمت و هزینه نهایی ژل تأثیر گذار هستند می توان به برند مورد استفاده و شرکت سازنده، میزان ژل مورد نیاز برای روند درمانی، و نوع ژل نظیر موقت، دائمی و یا نیمه دائمی اشاره داشت. خوشبختانه می توان از بسیاری از عوارض تزریق ژل لب جلوگیری کرد. با این وجود این گزینه های دائمی عوارض جانبی به همراه دارد. بسیاری از پزشکان می گویند پرکننده های دائمی مانند سیلیکون می تواند آسیب های دائمی به لب ها برساند. دکتر بال افکن، جراحی لیفت لب را پیشنهاد می کند ، که باعث بهبود دائمی می شود. فکر کردن به این که هر متخصصی می تواند خطر کند و پرکننده ای را که مورد تایید FDA نیست به لب های شما تزریق کند دیوانه کننده است، اما این اتفاق رخ می دهد.

بسیاری از پزشکان معتقدند اکثر مردم می توانند از ژل های پر کننده ی لب استفاده کنند اما برای همه مناسب نیست. در صورت استفاده از ژلهای استاندارد و باکیفیت، مراجعه کننده پس از تزریق به عوارض خاصی دچار نخواهد شد. معمولاً پزشکان از داروی بی حس کننده استفاده نمیکنند زیرا باعث تورم لب میشود و نامتقارن بودن ظاهر لب پس از تزریق را به دنبال خواهد داشت. باید در نظر داشته باشید که ژل لب به تدریج ظاهر شما را تغییر می دهد. احتمال بسیار کمی وجود دارد که مشتری نسبت یه اسید هیالورونیک حساسیت داشته باشد، در این گونه موارد جراح پلاستیک این قابلیت را دارد که ژل را تخلیه کند. در هنگام تزریق به نسبت لب بالا و پایین باید دقت شود که در اغلب موارد لب پایین باید نسبت به لب بالا باشد. چرا کلینیک صدف انتخابی مناسب برای تزریق ژل به لب است؟ کلینیک تخصصی پوست، زیبایی، لیزر و کاشت موی دکتر مدرسی با کادری مجرب، محیطی مناسب، امکانات و تجهیزات به روز دنیا، تمامی خدمات را در حوزه پوست مو و زیبایی، در اختیار مراجعه کنندگان محترم قرار میدهد. تا زمانی که قرمزی و تورم برطرف نشده است، از قرار گرفتن ناحیه تزریق با گرمای شدید (آفتاب یا حمام آفتاب، شنا، سونای خشک و بخار و جکوزی) خودداری کنید.

تزریق ژل به این ناحیه باعث میشود که زن به سرعت به ارگاسم رسیده و از رابطه لذت بیشتری ببرد. تزریق بوتاکس با بلاک کردن سیستم عصبی در عضله تزریق شده مانع انقباض عضله گردیده و چین و چروک را کاهش میدهد، در حالی که ژل یا فیلر با پرکردن و حجم دادن در ناحیه ی درم، چین و چروک پوست را صاف میکنند. جراحی پلاستیک یا محصولات زیبایی در جهت افزایش زیبایی طبیعی شما به کار می رود، نه برای تغییر ظاهر یا اعتماد به نفس شما. استفاده از محصولات مربوط به دندان تا دو هفته بعد از تزریق پیشنهاد نمی شود. اگر کبودی گسترش یابد بهبود آن تا دو هفته به طول می انجامد، اما معمولا رژلب های کم رنگ کبودی را می پوشاند. همانطور که گفته شد، حتی اگر عوارض جانبی این کار کم باشد، هنوز هم احتمال آن وجود دارد. اغلب پزشکان با امتحان کردن این گزینه ها موافق هستند و می گویند رژ های حجم دهنده، خط لب و رژ لب گزینه های کم خطر تری هستند. ۱۴. برخی از کبودی ها و خونریزی ها در محل تزریق طبیعی است و انتظار می رود. افزایش حجم تدریجی باعث میشود که توجه اطرافیان نیز بیش از اندازه جلب نشود و به قولی نفهمند که ژل تزریق کردهاید.

توجه داشته باشید که از فیلر علاوه بر لب ها برای حجم دادن گونهها، چانه و ریمدلینگ زاویه فک، رفع چین وچروکهای عمیق در ناحیهی نازولبیال و یا خط خنده و نیز برطرف کردن گودی اطراف چشم استفاده میشود. اولین تزریق را برای آخر هفته تنظیم کنید یا به مدت دو روز از محل کار خود مرخصی بگیرید. به همین دلیل در هنگام خوردن غذا ممکن است سهوا لب خود را گاز بگیرید و به آن آسیب بزنید. هنگامی که موضوع به صورت شما مربوط است، مسائل ایمنی را جدی بگیرید. ۱۳. ده روز قبل از تزریق، از داروهای ضد درد (به استثنای تیلنول)، روغن ماهی و ویتامین E اجتناب کنید، که تمایل دارند خون را از بین ببرند. نوع ژل و همچنین مجل تزریق ژل تاثیر زیادی در مدت ماندگاری آن دارند. مدت زمان همچنین به عوامل بسیاری مانند نوع پوست، وضعیت پوست، سبک زندگی و سن بستگی دارد. این ژل توسط سازمان غذا و داروی آمریکا ( FDA ) تایید شده است و مدت ماندگاری آن از 9 ماه تا 18 ماه ؛ بسته به عوامل مختلف متفاوت است .