تزریق ژل لب – فرم دهی و حجم دهی لب، هزینه و مزایا

از آنجا که چربی مستقیم از بدن بیمار گرفته می شود ، احتمال بروز واکنش آلرژیک وجود نخواهد داشت. یا اگر لبهای پری دارید و از فیلربا حجم دهندگی ضعیف تری استفاده کرده باشید ، ممکن است نسبت به شخصی که فرم طبیعی لب هایش نازک تر بوده و از فیلر با حجم دهندگی بالاتری استفاده کرده است تاثیر تزریق زود تر از بین برود. آیا تزریق فیلر لب دردناک است؟ در این حالت میتوانید چند ماه صبر کنید تا لب به حالت اول بازگردد یا به کلینیک مراجعه کنید تا هیالورونیک اسید تزریق شده را تجزیه کنیم. از سوی دیگر به دلیل عدم ماندگاری دائم پس از گذشت ۶ الی ۱۸ ماه به تدریج جذب بدن و سپس دفع خواهد شد، همچنین اگر از فرم ایجاد شده راضی نباشید پس از گذشت چند روز می توان با تزریق هیالورونیداز (Hyaluronidase) کل تاثیر ژل را از بین برد و به حالت قبل بازگرداند.

این نوع ژل ها دوام بیشتری دارند و ماندگاری آن ها بین 6 تا 9 ماه است. ماندگاری تزریق ژل لب مدل عروسکی به طور معمولی بین 6 تا 9 ماه میباشد. پزشک متخصص اقدامات احتیاط آمیز زیادی را انجام می دهد تا تجربه شما تا حد ممکن بدون درد شود. این به پزشک کمک میکند تا از قبل بداند در کدام نواحی تزریق انجام دهد بدون این که لب های شما را از فرم طبیعیش خارج کند. تقویت لب ها با انتقال چربی جایگزینی مناسب برای خانمهایی است که می خواهند بدون استفاده از پرکننده های مصنوعی یا ایمپلنت ها فرم دهان خود را جوان کنند. این دو گزینه برای بازگرداندن حجم و از بین بردن چین و چروک هایی که به مرور زمان ایجاد شده است مناسب هستند. فیلرهای پوستی سالهاست که برای پر کردن چین و چروک ها و بازگرداندن حجم جوانی به چهره مورد استفاده قرار می گیرد و برخی از عوارض جانبی روند پیری را معکوس می کند. به طور کلی زمانی که تزریق به ناحیه مورد نظر انجام میشود، کمی تورم، قرمزی و حساسیت و کبودی بعد از تزریق ژل طبیعی است البته اگر تنها برای چند روز به طول انجامد. دکتر بال افکن، جراحی لیفت لب را پیشنهاد می کند ، که باعث بهبود دائمی می شود.

پزشک در این روش ماده لیدوکائین را به لبها تزریق میکند و سبب بازسازی و بهبود فرم قلبی لبها میشود. این مدل برای زنانی که فرم لب های آنها به شکل بیضی است مناسب است زیرا با تزریق ژل به روش قلبی فرم بسیار زیبا و طبیعی به لب های خود می دهند. با این وجود ، ممکن است متوجه شوید که لبهای شما به طور موقت و گاهی تا یک هفته با کبودی همراه ورم می شوند. گاهی استفاده از ژل های نامعتبر ممکن است سبب بروز عفونت، و آلرژی شود. در صورت نیاز به استحمام از آب ولرم استفاده کنید. 8. تزریق در لب را میتوان برحسب نیاز بیمار فقط در خطوط دور لب انجام داده و یا اینکه حجم خود لبها را نیز افزایش داد. از مزایای این روش این است که چهره تغییر زیادی نمیکند و فقط لبها شکل بهتری به خود میگیرند. تزریق ژل لب می تواند برای مردان و خانمهایی که به دنبال تغییر شکل لب و یا پرکردن نامحسوس اطراف دهان هستند ، سودمند باشد. نیکوتین به عنوان یک وازو کانسترونکتور عمل می کند ، که ممکن است خطر بیشتری برای خونریزی و کبودی در طول و بعد از درمان شما ایجاد کند.

مهم است که در طول مشاوره کاملاً صادق باشید. ایمنی و راحتی شما در طول این روش برای ما بسیار مهم است. توجه داشته باشید که برخی از این مدل ها ظاهر فرد را بسیار زننده و غیر قابل تحمل می کنند؛ حتی اگر هم چنین مدل هایی را انتخاب می کنید آن را به دست دکتر متخصص بسپارید تا نهایت یک تزریق ژل لب مدل نچرال داشته باشید. امروزه از یک روش خاص برای افزایش حجم و ساختار لب استفاده میشود و ظاهر کاملا طبیعی را به وجود خواهد آورد و دیگر از ظاهر متورم و غیر عادی لب خبری نیست. ژل های مختلف دارای ساختار مشابهی هستند اما تفاوت اصلی آن ها در قوام و غلظت می باشد. شخص میتواند نتیجه اصلی را هم پس از گذشت 7 تا 14 روز مشاهده کند. در حالی که ممکن است برخی از چربی ها طی هفته ها یا ماه ها پس از درمان از بدن جذب شوند ، بقیه سلول های زنده مانده نیز به طور نامحدود باقی خواهند ماند و نتیجه مطلوبی را ارائه می دهند که بیماران می توانند تا سالهای بعد از آن لذت ببرند. تزریق ژل لب شامل تزریق حجم دهنده به لب است که به تقویت اندازه و شکل آنها کمک می کند.