تزریق ژل لب – فرم دهی و حجم دهی لب، هزینه و مزایا

از جمله این نکات میتوان به این موارد اشاره کرد که تزریق باید در محل مناسب انجام شود. میزان کم کبودی هم پس از گذشت چند روز برطرف خواهد شد. به این منظور، چربی مورد نیاز از سایر نقاط بدن بیمار گرفته شده و پس از تصفیه و جداسازی، به لبها تزریق میشود. به این ترتیب از ژلهای نازکتر برای ایجاد تغییرات محدود در لبها استفاده شده، در حالی که ژلهای ضخیمتر برای اضافه کردن حجم لبها مورد استفاده قرار میگیرند. 1. سوابق پزشکی خود را در اختیار پزشک خود قرار دهید. این تزریق باید به دقت انجام شود ، دقت کافی داشتن در این مساله منجر می شود تا شما درانتخاب پزشک برای تزریق ژل و یا فیلر در لب ها اهمیت دهید و دقت کافی را داشته باشید . چه مقدار ژل باید تزریق کنم؟ 5.9 چرا باید به تخلیه ژل قبلی پرداخت؟ تزریق ژل برای خط خنده یکی از روش هایی است که برای افزایش زیبایی بسیاری از افراد، چه مردان و چه زنان انجام میدهند.

بهترین پزشک پس از معاینه و ضد عفونی کردن ناحیه مقدار معینی از بهترین نوع فیلر را در لب تزریق می کند. اولین مرحله برای تزریق ژل به لب انتخاب یک پزشک خوب و با تجربه می باشد، پس از انتخاب پزشک مورد نظر برای مشاوره به مطب او رفته و انتظارات خود را با او در میان بگذارید. هیالورونیک اسید یک ماده طبیعی است که در بسیاری از ارگانیسمهای زنده وجود دارد. اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی است که در بدن یافت میشود. هنگامی که این نوع ژل برای پر کردن بافت نرم در بدن استفاده شود، این ماده در محلول ژل مانند حاوی کلاژن گاوی اضافه شده و سپس به نواحی هدف در لبها تزریق میگردد. نتایج حاصل از تزریق این ژل با گذشت زمان بیشتر مشخص شده (در طول یک دوره چند هفتهای) و نتایج نهایی آن میتواند تا دو سال دوام و ماندگاری داشته باشد. برای پیشگیری از عفونت لب بعد از تزریق ژل از تمیز بودن صورت و پوست هنگام تزریق اطمینان حاصل کنید. به منظور گرفتن نتیجه بهتر، می توانید در هفته اول نصف سرنگ را تزریق کنید و هفته دوم نصف دیگر را، در این صورت حالت طبیعی لب ها بهتر حفظ می شود.

کلاژن یک نوع خاص از پروتئین است که بخش مهمی از پوست و سایر بافتهای بدن را تشکیل میدهد. به همین دلیل معمولا توصیه می شود، در تزریق ژل، از ژل های دائمی استفاده نشود. مقدار و عمق تزریق ژل به مواد و درخواست متقاضی و همچنین میزان چین اطراف لب بستگی دارد. اگر بیماری پوستی خاصی دارید و یا جوش های چرکی زیادی دارید تزریق ژل لب موجب تحریک و تشدید آن ها میشود و بهتر است از تزریق ژل پرهیز کنید. طبق توصیه یکی از مراجعین بهتر است تصویری از آنچه از نتیجه نهایی توقع دارید به پزشک ارائه کنید. 7. نمونه کارهای پزشک مورد نظر را برای اطمینان از انتخاب خود مشاهده کنید. بهتر است که غذا بسیار سرد یا بسیار داغ نباشد چون ممکن است لب خود را بسوزانید و یا لب را گاز بگیرید. ولی با توجه به این موضوع که از جنس خود پوست نبوده و غیر طبیعی می باشند ، ممکن است تا حدی ، باعث بروز عوارض گردد .

این میزان را متخصص زیبایی با توجه به فرم لبها و خواسته شما از نتیجه تزریق تعیین میکند. نتایج استفاده از این ژل طبیعی بوده و چهره شما را مصنوعی جلوه نمیدهد. بدون تجویز پزشک از مصرف خودسرانه هر گونه دارو و فراوردههای دارویی جدا خودداری کنید. یعنی اگر کلینیک زیبایی غیر معتبری انتخاب کنید و از کیفیت ژلی که وجود دارد اطمینان نداشته باشید احتمال اینکه تجربه تلخی برای شما ایجاد شود وجود دارد. از جمله دلایل بروز این عارضه، نامناسب و بیکیفیت بودن ژل مورد استفاده و عدم تجربه و مهارت متخصص زیبایی است. به طور کلی ژل هایی که برای جوانسازی پوست یا برجسته نمودن اعضای صورت به کار گرفته می شود ، دو نوع هستند. همچنین دقت کنید که پزشک تجربه و مهارت کافی برای این کار داشته باشد. از قرار گرفتن بیش از حد در معرض آفتابو یا گرمای شدید و مصرف مشروبات الکلی پرهیز کنید.