تزریق ژل لب طبیعی و نچرال [کلاسیک و مدل عروسکی]

1. از پاک کننده های ملایم، بدون بو و یا پدهای استریل الکلی برای پاک کردن آرایش خود استفاده کنید. فیلر ها پر کننده هایی هستند که می توانند به لب ها فرم بدهند و آن هارا زیبا کند. همچنین تزریق در قسمت های کناری لب بالا بیشتر از مرکز آن انجام میشود. متخصصان پوست و مو میگویند کافی است تا چند عدد آمپول ژل حجمدهنده لب در بافت لبهایتان تزریق کنید تا لب های شما به چنین فرمی در بیاید اما متخصصان تاکید میکنند که روشهای برجستهسازی لب چندان هم خالی از خطر نیستند و اگر ژلهای غیراستاندارد را به لبهایتان تزریق کنند و یا این کار به وسیله افراد غیر متخصص انجام گردد باید منتظر ناقرینگی و بدشکل شدن لبهایتان باشید. مدل ژل لب هالیوودی از ستاره های سینمای خارجی الهام گرفته است؛ این روش فقط بر روی برجسته سازی و حجیم سازی لب ها تاکید دارد. 2. بعد از تزریق ژل به لب، از مصرف الکل خودداری کنید. جلوگیری از مصرف الکل قبل و بعد از انجام تزریق زیبایی از توصیه های پزشکی است. شما پس از مراجعه به مطب زیبایی ندای سلامت تهران، ابتدا طی یک جلسه مشاوره ای با دکتر تزریق ژل لب، با فرایند کلی عملیات، شیوه انجام، اقدامات لازم قبل و بعد از تزریق و عوارض احتمالی آن اشنا خواهید شد.

در این صورت باید ژل هیالورونیک اسید را در یخچال (نه در فریزر) قرار دهید. تزریق ژل یکی از روش های رایج برای کاهش چین و چروک و جوانسازی پوست است که از مواد طبیعی مانند اسید هیالورونیک ساخته شده است. عمل تزریق ژل لب برای برخی از افراد ممنوع است، زنان باردار، اشخاصی که آلرژی دارند، بیماران قلبی، افراد مبتلا به دیابت یا آسم هستند، اشخاصی که سابقه سکته مغزی یا قلبی دارند به طور کلی بدون مشورت با پزشک متخصص نمی توانند اقدام به این کار کنند. وقتی آکنه ها، اسکارها و التهاب ها از خود جای ناخوشایندی در صورت بر جا می گذارند، عمل های زیبایی سرپایی مانند پانچ صورت می تواند این ظواهر ناخوشایند را رفع کرده و پوست را صاف و شفاف کند. تزریق ژل لب هم برای زیبایی بیشترو هم برای رفع اثار کهولت سن انجام می شود. هزینه تزریق ژل لب باربی همانند تمامی مدلهای فرمدهی لب با توجه به شرایط و عوامل متعدد، متفاوت خواهد بود. این کار بسیار ساده خواهد بود. زمانی شما نیازمند استفاده از بیشتر از یک سرنگ خواهید بود که به فکر برجسته کردن لب های خود و خارج کردن آن از حالت عادی باشید. بنابراین مدت زمانی که برای استراحت لب نیاز است ممکن است متفاوت باشد.

اگر احساس می کنید بعد از تزریق ژل به لب و یا قسمت های دیگر صورت خودتان نیاز به مشاوره و یا ملاقات با پزشک متخصص و با تجربه دارید، پیشنهاد می کنیم برای گرفتن وقت قبلی از طریق شماره های ۳۴۴۱۶۴۷۹ ۰۳۱ یا ۰۹۳۷۵۰۹۱۳۱۶ با کلینیک در تماس باشید. 3. حتما ۲ هفته پس از تزریق، جهت معاینه و ادامه تزریق (در صورت نیاز) به پزشک مراجعه کنید. 3. از مصرف نوشیدنی های داغ، تا یک الی دو هفته بعد از انجام تزریق ژل به لب ها خودداری کنید. پس از تزریق ژل ، به اندازه کافی آب بنوشید. تزریق ژل ، روشی سرپایی بوده که افراد بلافاصله پس از انجام آن ، می توانند به فعالیت های روزمره خود بپردازند ؛ اما آن ها باید توجه نمایند که انجام فعالیت های سنگین تا مدتی پس از تزریق ژل ، ممنوع است. 1. در دقیقه اول پس از تزریق ژل لازم است یک گاز استریل بر روی لب های خود قرار دهید تا هیچ نوع ارتباطی به فضای خارج وجود نداشته باشد .

در چه صورتی ژل لب گلوله گلوله میشود؟ زیرا این احتمال وجود دارد که لب ها متورم شوند تا مدت ها (حدود ۲ هفته) نشانه ها و زخم هایی از تزریق باقی بماند. البته لازم است بدانید که مواظب مراکزی که برای هزینه تزریق بوتاکس و ژل لب قیمت های نامتعارف بسیار پایینی عنوان باشید چون در بسیاری ازین موارد احتمال استفاده از ژل تقلبی و یا بی کیفیت که عوارض جبران ناپذیری هم دارد؛ جود دارد. 1. نزدیک به یک مراسم خاص یا رویداد خاص، تزریق ژل را انجام ندهید. 4. برای انجام تزریق در دو یا چند مرحله ممکن است پزشکتان ژل را به شما بدهد تا در خانه نگهداری نمایید. در حال حاظر بسیاری از افراد برای حجیمسازی لبهای خود از تکنیک تزریق ژل لب یا تزریق فیلر لب استفاده می کنند. امروزه پر بودن صورت بخصوص در ناحیه ای مثل لب ها، مورد پسند بسیاری از افراد می باشد. در مورد ژلهای هیالورونیک به ندرت کبودی ایجاد میشود در صورت کبودی معمولا” طی یک تا هفت روز مرتفع میشود.