تزریق ژل لب طبیعی و نچرال [کلاسیک و مدل عروسکی]

به طور کلی ممنوعیت غذایی پس از تزریق دیده نمی شود یعنی اینطور نیست که غذای خاصی برای شما حساسیت زا باشد اما بهتر است از مواد غذایی استفاده کنید که نیاز به تلاش زیاد برای جویدن نداشته باشد در این صورت بافت پوست لب شما موقعیت استراحت خواهد داشت و حالت اجرایی بهتری به خود می گیرد. البته این مصرف انتی بیوتیک نباید سر خود باشد و باید حتما با مشورت پزشک صورت گیرد. عمل تزریق ژل لب برای برخی از افراد ممنوع است، زنان باردار، اشخاصی که آلرژی دارند، بیماران قلبی، افراد مبتلا به دیابت یا آسم هستند، اشخاصی که سابقه سکته مغزی یا قلبی دارند به طور کلی بدون مشورت با پزشک متخصص نمی توانند اقدام به این کار کنند. در روش مدل ژل لب چاک دار، در قسمت میانی لب پایینی چاک یا خط ایجاد می شود تا حجم دو طرف لب پایین بیشتر دیده شود. فقط همان طور که گفته شد به ناحیه تزریق به هیچ عنوان دست نزنید و به آن فشار وارد نکنید، و در صورتی که میزان تورم در ناحیه تزریق بیشتر از سه روز ادامه داشت حتما این مورد را به پزشک متخصص خود گزارش دهید.

برای این که با نحوه انجام تزریق کردن ژل به لب آشنا شوید در بخش زیر یک نمونه از فیلم هایی که در کلینیک زیبایی ندای سلامت برای یکی از مراجعهکنندگان انجام شده است را برای شما قرار داده ایم، می توانید این نمونه کار را مشاهده نمایید تا با نحوه انجام تزریق ژل به لب بیشتر آشنا شوید. تزریق ژل لب یکی از عمل های زیبایی در بین خانم ها می باشد که به منظور حجیم سازی و برجسته کردن و ایجاد تقارن در هر یک از لب های بالا و پایین استفاده می شود. پس استفاده از تکنیک های زیبایی نه تنها ایرادی ندارد بلکه شکرگذاری برای این نعمت و تلاش در راه حفظ آن می باشد. اگر به لیدوکائین حساسیت دارید حتما به پزشک خود بگویید، تزریق ژل حدود ۱۰ الی ۱۵ دقیقه طول می کشد،در مورد لب ها این عمل پس از تزریق بی حسی موضعی انجام می شود. ⛔ همچنین اگر می خواهید درمان های دندانپزشکی داشته باشید، بهتر است قبل از درمان دندانپزشکی، ژل لب را دریافت نکنید.

مثلاً در برخی از کلینیک ها از سوزن های بزرگ استفاده می شود و کمبود امکانات سبب بروز حس ناخوشایند و درد در شخص می شود. بنابراین تا زمان برگشت کامل حس لب خوردن و آشامیدن ممنوع می باشد. 2. تزریق ژل را می توان به تدریج طی چند جلسه مختلف انجام داد تا زمانی که نتایج مطلوب حاصل شود. انتخاب برند به دلیل متفاوت بودن غلظت مواد استفاده شده در برندهای مختلف و کیفیت ژلها اهمیت دارد. همانطور که در ویدیو بالا میشاهده کردید، تزریق فیلر به قسمت های مختلف صورت دقیقا برای رفع چین و چروک و افتادگی گونه ها به وجود آمده است. توجه داشته باشید برای شستن صورت بعد از تزریق ژل به لب از مواد شوینده قوی استفاده نکنید . به جرات خواهیم گفت که تزریق ژل به لب هرگز فرایند دردناکی نخواهد بود. اکثر افرادی که ژل لب تزریق کرده اند به راحتی غذا می خورند و یک احساس کاملا طبیعی دارند. ایجاد تورم و قرمزی بعد از تزریق ژل لب تا حدی طبیعی است اما در صورتی که نسبت به لمس حساسیت داشته باشید باید به پزشک مراجعه کنید. ژل هایی با ساختار اسید poly-L لاکتیک، کلسیم هیدروکسیاپاتیت و پلی کاپرولاکتون که معمولا نسبت به قبل دیرتر اثر می کنند اما کمی دیرتر از بین می روند.

همانطور که اشاره شد نباید پس از تزریق ژل به لب از لوازم آرایشی استفاده شود بنابراین کسانی که از رژ و سایر موارد آرایشی استفاده می کنند معمولاً با خشکی لب یا پوسته پوسته شدن روبرو می شوند. بلافاصله پس از تزریق به آرایش یا اصلاح صورت نپردازید. برند ژل مورد استفاده: انتخاب برند مناسب ژل لب از اهمیت زیادی برخوردار است، زیرا برخی از آن ها مخصوص تزریق به لب هستند و برندهای دیگر برای تزریق به بخش های دیگر صورت مناسب می باشند. برای حفظ نتایج، دکتر تزریق ژل لب می تواند درمان را تکرار کند، مقدار و تکنیک های لازم و اصولی جهت تزریق می تواند نتایج بهینه را تضمین کند. بهتر است قبل از هر اقدامی از شرایط و چگونگی تزریق ژل لب آگاهی پیدا کنید تا بتوانید معتبرترین مرکز تزریق ژل را انتخاب نموده و زیر نظر بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران این عمل را انجام دهید. مدت زمان ماندگاری این ژل ها 6 ماه تا یک سال می باشد که بعد از این مدت به دلیل جذب تدریجی این ماده در بدن تزریق تمدید شود. برای بررسی دقیقتر میزان ماندگاری و تزریق مجدد بهتر است با متخصص پوست مشورت کنید. اگردر هنگام تزریق ژل برای لب دچار سرماخوردگی هستید ویا دچاراختلالات عصبی وفشارهای شدید هستید انتظاردست یابی به یک نتیجه دلخواه رانداشته باشید.درمورد اینکه چگونه به اهداف خود درمورد زیبایی خواهید رسید با پزشک مشورت کنیدتا بهترین راه حل ها را دراختیارتان قراردهد.

0 دیدگاه دربارهٔ «تزریق ژل لب طبیعی و نچرال [کلاسیک و مدل عروسکی]»

دیدگاهتان را بنویسید