تزریق ژل لب طبیعی و نچرال [کلاسیک و مدل عروسکی]

برای دو تا چهار هفته بعد از عمل ، معمولاً احساس تورم ، بی حسی ، کبودی ، سفتی و یا تنش در ناحیه صورت و گردن وجود دارد. اگر اولین بار است که تزریق انجام می دهید، در تقویم خود یکی دو روز برای این کار زمان بگذارید در صورتی که محل تزریق دچار ورم شده باشد بهتر است تا بهبودی کامل بدست می آید استراحت کنید.. اولین تزریق را برای آخر هفته تنظیم کنید یا به مدت دو روز از محل کار خود مرخصی بگیرید. انتظار حداقل چند روز یا ترجیحا دو هفته ایده آل است. البته ممکن است لبها تا چند روز ورم خفیفی داشته باشند. کبودی که روند طبیعی بدن میباشد،بعضی از افراد بیشتر ازافراد دیگر دچار این کبودی میشوند،میزان کبودی درافراد ژنتیکی میباشد همچنین سیگارکشیدن واستفاده از داروهایی مانند آسپیرین میزان این کبودی را افزایش میدهد.این کبودی ها درحدود 1 هفته بهبود میابد البته بستگی به فرد دارد. اسید هیالورونیک ماده ای است که به طور طبیعی در بدن انسان وجود دارد.

پس حتما در انتخاب کلینیک معتبر و پزشک متخصص و استفاده از بهترین برندهای موجود در بازار دقت داشته باشید. هدف کلینیک پوست دکتر مدرسی استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین دستاوردهای دانش و تکنولوژی در محیطی مدرن و آرامش بخش برای ارائه بهترین خدمات پوست مو و زیبایی در اصفهان میباشد. این ماده که به صورت طبیعی در پوست صورت وجود دارد، مسئولیت حفظ رطوبت و طراوت پوست بدن را به عهده دارد. مقدار ژل تزریق شده و سطحی یا عمقی تزریق شدن آن، از طرفی بستگی به نوع ماده استفاده شده و نتایج مورد نظر مراجع و از طرف دیگر عمق و محل چین مورد نظر دارد. منظور از دائمی اینکه یک بار ژل تزریق شود و دیگر نیازی به تمدید و تزریق نباشد. درمیان خانم های مسن تر، اکثر اوقات مشکل این است که خط دور لب دیگر مشخص نیست و بسیاری از خانم ها از اینکه رژلب از روی لب شان به روی پوست می رود شاکی هستند. یک تکنیک مناسب برای کسانی که از فرم لب های خود و نازکی آنها ناراضی اند اما در عین حال نمیخواهد چهره شان از حالت طبیعی خارج شود، مخصوصا خانم های مسن که حجم طبیعی لب های خود را از دست داده اند.

خوشبختانه تا به حال گزارشی مبنی بر عوارض تزریق فیلر لب توسط متخصصین گزارش نشده است. خوشبختانه می توان از بسیاری از عوارض تزریق ژل لب جلوگیری کرد. به طور کلی انواع مختلفی از مواد پرکننده وجود دارند که می توانند در بافت لب شما تزریق شوند که در ادامه به سه مورد از مهمترین آنها اشاره خواهیم کرد. افرادی که لبهای باریکی دارند به حالت طبیعی قابل مشاهده نیست. در هفته های اول بعد از تزریق ژل لب وجود توده یا نامتقارنی یک امر طبیعی است اما در صورتی که این نامتقارنی به مدت طولانی بروی لب ها مشاهده شد حتما به پزشک خود اطلاع دهید در این حالت باید ترمیم به منظور رفع نامتقارنی ها صورت گیرد. باید در نظر داشته باشید که ژل لب به تدریج ظاهر شما را تغییر می دهد. پزشک در طول مشاوره حضوری ، گزینه ها را با شما بررسی می کند تا انتخاب صحیحی داشته باشید. در این مقاله همراه ما باشید تا شما را با مهمترین نکاتی که در رابطه با عوارض و مراقبت بعد از تزریق ژل باید بدانید، آشنا کنیم. در تکنیک تزریق ژل لب روسی قبل از توجه به اندازه لبها بر روی کشیدگی و تیزی حاشیه لبها توجه میشود.

نوع ژل، میزان مصرف ژل، شرکت و برند آن از جمله موارد تاثیر گذار بر هزینه تزریق ژل می باشد. احتمالا درباره وجود این ماده در کرمهای مخصوص صورت شنیدهاید و دلیل آن این است که اسید هیالورونیک یک هومکتانت است. تخصص و تبحر پزشک و انتخاب بهترین مارک ژل در تزریق فیلر بسیار مهم است. مقدار ژل مصرفی به عوامل مختلفی مانند مقدار دلخواه زیباجو، نوع و مارک ژل و تشخیص متخصص بستگی دارد. در ادامه باید گفت که ژل های پرکننده ی استاندارد بین ۶ تا ۹ ماه دوام می آورند، اما گزینه های دائمی دیگری نیز وجود دارد. تزریق نیز خطرات اندکی دارد. اگر به داشتن لب های بزرگ علاقه مند هستید، اما از ملاقات با پزشک و عوارض جانبی احتمالی آن می گریزید، گزینه های جایگزینی وجود دارد که می توانید در ابتدا آن ها را امتحان کنید. پزشکی که عمل تزریق ژل به لب را انجام می دهد باید با دقت تمام در ناحیه مشخص شده و زاویه درست ژل را تزریق کند. تزریق ژل لب قبل یا بعد از عمل بینی ممکن است؟ ممکن است بعد از تزریق دچار کبودی یا تورم بشوید اما این عوارض یکی دو روز بعد فروکش خواهد کرد.