تزریق ژل لب طبیعی و نچرال [کلاسیک و مدل عروسکی]

داشتن سبک زندگی سالم و حفظ آرامش هم در وضعیت پوست ما تاثیر زیادی دارد و طبیعتا به ماندگاری ژل هم کمک میکند. وضعیت لبها و میزان برجسته شدن لب از عوامل تعیین کننده است که این مسئله بعد از مشورت با پزشک روشن میشود. از این ژل برای فرم دهی چانه، زاویه سازی فک، برجسته سازی لب و گونه، رفع خط اخم و برجستگی سینه و … رفع چین های برجسته ای که در اثر از بین رفتن لایه های چربی صورت به وجود اومدند و باعث شدن که پوست افتاده بشه . مدل قلوه ای دارای شکل نامنظمی است که توانسته زیبایی بسیار خاصی را در افراد به وجود بیاورد. این آلرژی یکی دیگر از دلایلی است که فرد باید برای آن به دکتر پوست یا جراح زیبایی رجوع کند. خیلی طول نکشید ، بعد از چند دقیقه لبم کاملا بی حس شد و نوبتم هم رسید.( نوبت دهی کلینیک دکتر پاکدل خیلی منظم هست و وقت بیمار تلف نمیشه که این برای من واقعا با ارزش بود و لازم دونستم که بگم.) اولین بار که من از پماد بی حسی استفاده کردم لبم یکم ورم کرد، پیشنهاد می کنم اگر اولین بار هست که می خوایید تزریق ژل لب انجام بدید قبل از زدن پماد بی حسی از لبتون عکس بگیرید که وقتی وارد اتاق دکتر شدید فرم واقعی لبتون رو به دکتر نشون بدید که دکتر فرم واقعی لبتون رو بدونن که چی بوده.

از همه مهم تر این بود که حالت برجستگی خیلی طبیعی به لب میده . این نوع ژل موجب رفع خطوط خنده و چین هایی که در اثر پیری و لبخند ،در هر دو طرف بینی به وجود میاد. بدن به طور طبیعی فیلر یا پرکننده تزریق شده در لبها را متابولیزه میکند و این بدان معناست که پرکننده های تزریقی با گذشت زمان به آرامی محو میشوند. این ماده یک ترکیب ژل مانند است که به طور طبیعی ، در بدن انسان در محل هایی از قبیل پوست ، بافت همبند و مایعات چشم وجود دارد. بعد از مدتی این ماده با مواد طبیعی که در ساختار پوست وجود دارد ادغام میشود و بافت پوست ترمیم شده و بهبود پیدا میکند. این ژل ها سفتی و چسبندگی خوبی به بافت های زیر پوست می دهد و همینطور باعث بافت سازی می شود. کبودی و تورم محتمل است، اما در عرض چند روز کاهش پیدا می کند و کاملا برطرف می شود. اگرچه باید به این نکته توجه کنید که بدن و به ویژه لبها برای بهبودی کامل نیاز به زمان دارند، بنابراین مواردی برای مراقبت بعد از تزريق ژل لب وجود دارد که باید از آنها اجتناب کنید تا احتمال کبودی، تورم و التهاب را به حداقل برسانید.

البته احتمال بروز برخی عوارض جانبی مثل کبودی و التهاب نیز وجود دارد که در کمتر از ۱ هفته از بین رفته و شخص میتواند بعد از این مدت زمان به طور کامل از نتیجه به وجود آمده نهایت لذت را ببرد. این محبوبیت ممکن است به همان اندازه ای که خانم ها وقتشان را صرف هایلایت کردن موهایشان می کنند باشد. همان طور که می دانید تزریق ژل لب هم می تواند به مدل های مختلف انجام شود که یکی از پر متقاضی ترین مدل های تزریق ژل لب، مدل عروسکی می باشد. تزریق ژل را در کدام قسمت از صورت و بدن می توان انجام داد ؟ ولی باز هم همچی به بدن شما برمیگرده بعضی پوست ها 4 تا 6 ماه بیشتر ژل رو نگه نمیدارن و همش جذب میشه و بعضی دیگه حتی تا 2 سال هم ماندگاری داشته.در مورد قیمت تزریق ژل لب ها هم باید حتما با کلینیک تماس بگیرید که قیمت رو خدمتتون اعلام کنن ولی در کل قیمت ژل ژوییدرم بیشتر از رووفیل پلاس و قیمت رووفیل پلاس بیشتر از رووفیل اولترا هست.

تقارن خط فک : اگر خط فک صورت شما تقارن نداره میتونید با استفاده از تزریق ژل این تقارن رو در صورت به وجود بیارید. بعضی افراد بعد از جراحی پلاستیک خطوط فکشان بد فرم میشه و از ژل برای بازسازی این ناحیه استفاده می کنند .و همینطور زمانی که ما پا به سن میذاریم ساختار و نظم خط آرواره ما از بین میره که این مشکل رو میشه با تزریق ژل برطرف کرد. منم برای جلسه اول یک سی سی تزریق ژل لب انجام دادم و بعد از یک هفته که نتیجه رو دیدم خیلی خوب بود ولی بازم دوست داشتم که حجم بیشتری داشته باشه به خاطره همین بعد از یک ماه مجدد برای تزریق یک سی سی ژل دیگر مراجعه کردم. برخی افراد متابولیسم سریعتری دارند و اسید هیالورونیک تزریق شده خیلی زود جذب بدن میشود. همچنین هر چه متابولیسم بدن کمتر باشد ، برجستگی حاصل از فیلر مدت زمان طولانی تری باقی می ماند. 3- متابولیسم بدن شما : فیزیولوژیک پوست نیز در ماندگاری ژل تعیین کننده است. دکتر با توجه به فرم صورت ،پیشنهاد خودشو به مراجعه کننده ارائه میده و همچنین میزان تزریق ژل لب مورد نیاز برای رسیدن لب به فرم دلخواه مراجعه کننده را نیز اعلام می کنند.