تزریق ژل لب – دکتر فرزان رضایی

پزشک در جلسه مشاوره در مورد تمام این موارد صحبت خواهد کرد. برای جلوگیری از این عوارض می توان از کمپرس یخ بعد از تزریق استفاده کرد. از دیگر موارد استفاده از ژل میتوان به برجسته کردن لبها، گونه و … با کمک تزریق میتوان بسیاری از چین و چروکها، فرورفتگیهای پوست و … از مهمترین و اصلیترین مزیت این کار میتوان به جذابیت بالایی که در لبها بعد از تزریق ژل ایجاد میشود اشاره کرد. اشاره کرد. روش تزریق ژل و تزریق ژل لب هر دو به دلیل مزایایی مانند هزینه کم، روش کم تهاجمی، دوره نقاهت کوتاه، اثربخشی سریع و … همچنین تا یک هفته از هرگونه فشار روی لب ها باید خودداری کرد. رفع خود به خودی برآمدگی های روی لب : هر گونه برآمدگی ایجاد شده بعد از تزریق با صحبت کردن و گردش خون در لب ها در طی نهایت یک هفته رفع می شود. ژل Restylane ساخت فرانسه با غلظت بالا و ماندگاری 6 ماهه می باشد.

ژل هایی دیگری مانند ژل تئوسیال ساخت سوئیس و ژل آلیاکسین ایتالیایی ، HylaForm و Elevess نیز وجود دارند اما بیشتر از دو ژل ژوویدرم و ژل رستلین برای تزریق به لب استفاده می شود. در این مدل ناحیه میانی (V شکل) لب بالا و دو قسمت کناری آن بیشتر از نقاط دیگر حجیم میشوند. همچنین ماندگاری موارد جدید مانند ژل لب بیشتر است و آثار آن مدتزمان بیشتری باقی میماند. قابل توجه است که اگر به فکر تزریق دوباره ژل هستید بهتر است که این کار را زمانی انجام دهید که هنوز یک چهارم از ژل قبلی بر روی لب شما باقی مانده است. ژل لب Volbella محصول معروف و پرطرفدار چهارم است. یکی از مدل های بسیار پرطرفدار در بین مراجعه کنندگان ما مدل عروسکی است که شما می توانید جهت آشنایی بیشتر با این روش مقاله تزریق ژل لب مدل روسی را مطالعه نمایید، تزریق ژل لب مدل عروسکی به تزریق ژل به سبک روسی نیز شناخته میشود که در مقاله ذکر شده به صورت کامل در مورد استفاده از این روش توضیح داده شده است. بسیار پرطرفدار هستند. اما قبل و بعد از انجام این عمل پرطرفدار چه کارهایی باید انجام داد؟ این عوارض جانبی غیر مضر اما موقت است و باید طی چند ساعت یا چند روز فروکش و ناپدید شود.

عوارض جانبی ژل لب موقتی هستند و بعد از گذشت 2 تا 3 روز رفع خواهند شد. خطرات و عوارض جانبی مرتبط. تنها عوارض موقتی که ممکن است در روز های اولیه بعد از تزریق مشاهده شود تورم و کبودی ناشی از تزریق است که با رعایت مراقبت های لازم بر طرف خواهد بود. ژل Belotero Balance ساخت آلمان با ماندگاری بین 6 تا 9 ماه و یکی از سبک ترین فیلرها و ژل های تزریقی صورت موجود است. تزریق ژل برای خط خنده یکی از روش هایی است که برای افزایش زیبایی بسیاری از افراد، چه مردان و چه زنان انجام میدهند. بنابراین بهتر است ابتدا به مطب دکتر رمضانی مراجعه، سپس در مورد میزان و مدل تزریق ژل لب خود مشورت کنید، سپس دکتر مبلغ هزینه تزریق ژل لب را به شما اعلام خواهد کرد. شما درحین کار دردی حس نخواهید کرد. بعد از بیحس کرد لب و در هنگام تزریق، ابتدا یک سوزش خیلی جزئی، سپس کمی فشار و نهایتاً یک حس ضربانی بسیار گنگ خواهید داشت. هزینه به مقدار مواد مورد نیاز بستگی دارد و امروزه به دلیل نوسانات مداوم قیمت دارو نمی توان هزینه ثابتی را اعلام کرد.

امروزه انواع مدل تزریق ژل لب وجود دارد که با توجه به سلیقه شما و نظر پزشک می توان یکی از آنها را انتخاب کرد. زیبایی لب ها و چهره : پس از تزریق، ژل بافت لب ها را پر کرده و شکل می دهد بنابراین می توان گفت مهمترین فایده حجیم شدن لب ها، تاثیر فوق العاده زیاد در چهره فرد و همگام شدن با دنیای مد و زیبایی است . زمانی که ژل تزریقی کیفیت خوبی نداشته باشد در ناحیه ی مورد نظر، گرانوله می شود و بافت یکدست و همواری را ایجاد نمی کند. درمان های موضعی دیگر نیز لب را برای تولید کلاژن بیشتر تحریک می کند. کنترل ژل تزریقی برای متخصص زیبایی راحتتر است و او میتواند مواد تزریقی را بهاندازه مهار و مصرف کند. مصرف آب فراوان به صورت روزانه می تواند تا حد زیادی عوارض را کاهش دهد. این مدل برای کسانیکه مناسب است که می خواهند اثری از تزریق ژل لب مشخص نباشد و صورت کاملا طبیعی و نچرال به نظر برسد. روش تزریق لب روسی یا Bow cupid به این صورت است که بیشتر از اندازه اصلی لبها بر روی کشیدگی و تیز بودن حاشیههای لب توجه میکنند. هزینه و قیمت تزریق ژل لب می تواند به عوامل متعددی بستگی داشته باشد، به عنوان مثال نوع فیلری که به لب شما تزریق میشود و میزان فیلر در نظر گرفته شده برای تزریق به لب شما از جمله عواملی است که می تواند بر روی هزینه تزریق ژل لب تاثیر گذار باشد.