تزریق ژل لب – دکتر الهام کفایی

سلام خدمت زیباجویان عزیز سایت دکتر پاکدل ، قرار هست که تو این مقاله اول از تجربه شخصی خودم از تزریق ژل لب که توسط دکتر پاکدل انجام شد صحبت کنم .چون زمانی که برای بار دوم به کلینیک دکتر پاکدل برای تزریق ژل لب مراجعه کردم خیلی از مراجعه کننده ها دکتر در مطب از فرم لب من خوششون اومده بود و خیلی میپرسیدن که آیا من دوباره اومدم تزریق ژل لب رو انجام بدم یا میپرسیدن که دفعه اول تزریق ژل لبم رو کجا انجام دادم و خیلی سوالای دیگه . این ژل بهعنوان روان کننده بافتهای همبند، مفاصل بدن، چشم و پوست فعالیت میکند. تجربه ، مهارت و نوع ژل هایی که یک پزشک استفاده می کند در نتیجه کار موثر است . زمانی می توان یک تزریق خوب و بی نقص و طبیعی را در کلینیک تزریق ژل تجربه کرد که این کار توسط دکتر تزریق ژل لب متخصص و باتجربه بالا انجام شود چرا که در غیر این صورت شاهد ایجاد لب های اردکی یا گونه هایی با برجستگی زیاد و همچنین ریمدلینگ نامناسب فک هستید که نشانه ای از کیفیت نامناسب محصول مورد استفاده و یا خطا در نقاط تزریق است.

طبق گفته پزشک تاثیر فیلر بین 6 تا 9 ماه باقی می ماند.اکثر افرادی که تجربه تزریق فیلر داشته اند این حرف را تصدیق میکنند اما ممکن است تاثیر آن کوتاه مدت تر بوده و بین 4 تا 5 ماه باشد.این که تاثیر فیلر تا چه مدت باقی میماند بستگی به خود فرد نیز دارد به عنوان مثال ، اگر متابولیسم سریع تری دارید ، ممکن است تاثیر تزریق زودتر از بین برود. مثلاً ممکن است با نشت ماده تزریقشده مواجه شوید یا فرد مبتلا به نوعی واکنش التهابی به نام گرانولوم شود. از ویژگیهای منحصر به فرد این سبک تزریق، لیفت لب به سمت بالا است. قبل از تزریق ژل لب باید اطلاعاتی در مورد آن کسب کنید و از نحوه انجام ماندگاری مراقبت و … به همین دلیل افراد قبل از انجام هرکاری باید با جستجو در گوگل، سر زدن به شبکه های اجتماعی و پرس و جو از افرادی که پیش تر تزریق ژل انجام داده و از نتیجه آن رضایت داشته اند از اسامی پزشکان خوب یک لیست تهیه کنند. به منظور تعیین اینکه نیاز به چند سرنگ خواهید داشت باید با پزشک مشاوره کنید.

شما احساس کاملا طبیعی مثل گذشته خواهید داشت و هیچ گونه تفاوتی حسی با لب های واقعی شما ندارد. ماندگاری تزریق ژل لب چقدر هست؟ این ژل ها از نظر پزشکی ایمن هستند و ماندگاری مناسب و متوسطی دارند و برای پوست شما مناسبند. مدت زمان ماندگاری آن روی افراد متفاوت می باشد اما معمولا تا 9 ماه ماندگاری دارد. ۱ – هر پزشکی دقیقا مانند یک نقاش هنرمند روش و فرمولی دارد که از آن استفاده می کند . عملکرد این نوع آنزیم به گونه ای است که ژل های تزریق شده در محل لب را دچار فروپاشی کرده و در نهایت از بین می برد. تزریق ژل لب و فرم دهی به آنها یکی از کارهایی است که امروزه افراد زیادی به آن روی آورده اند! زیرا در صورتی که حجم زیادی از ژل که چگالی آن هم بالاست با سوزنهای ظریف تزریق شود، عروق لبها دچار پارگی میشود که پیامد آن بروز تورم و کبودی پس از تزریق است. در صورت بروز کبودی معمولا طی یک الی هفت روز طول می کشد تا از بین برود. ۲ – اگر به هر دلیلی بعد از تزریق ژل از فرم لب خود راضی نبودید می توانید به راحتی آن را از بین ببرید و به حالت اول باز گردید.

۳ – با توجه به پزشک و منطقه ای که برای تزریق ژل لب به آن مراجعه می کنید قیمت از حدود ۷۵۰۰۰۰ هزار تومان تا ۱۶۰۰۰۰۰ تومان بابت تزریق هر سی سی ژل متفاوت است . البته لب ها پس از تزریق معمولا تورم دارند و برای رسیدن به فرم ایده آل یک تا دو هفته زمان لازم است. اگر برای اولین باری است که تزریق ژل لب انجام می دهید صبور باشید تا پس از دو یا سه روز ورم آن از بین برود . برای اثرپذیری بیشتر تزریق مجدد و اینکه کسی متوجه تغییر مداوم در چهره شما نشود، توصیه می کنیم وقتی هنوز بین 25 تا 30 درصد از حجم ژل قبلی بر روی لب شما باقی مانده است، از پزشک خود بخواهید دوباره تزریق ژل را برای شما انجام دهد. برای اینکه بتوانید به انتخاب بهترین ها بپردازید باید از برندها و انواع محبوبی استفاده کنید که متخصصین به شما توصیه می کنند.