تزریق ژل لب با متد روسی و هزینه آن

تزریق ژل سیلیکون علی رقم دائمی بودن روشی نا ایمن و غیر استاندارد به منظور استفاده به عنوان ژل پر کننده است. در هنگام تزریق، HA به عنوان یک اسفنج عمل می کند تا آب را به پوست جذب کند. مرحله 2 : معمولا نواحی استراتژیک روی لب مشخص می شود، تا به عنوان راهنما برای تزریق ژل و چربی لب، در برجسته شدن لب عمل کند. همچنین انواع دیگری از ژل با ساختار های اینچنین موجود می باشند که معمولا از آن ها برای تزریق ژل گونه استفاده می شود. به عنوان مثال ، Juvdderm Voluma XC برای اضافه کردن حجم گونه ها به عنوان تزریق ژل گونه استفاده می شود، که به طور طبیعی با گذشت زمان صاف می شوند. در ادامه می توانید جدول مدت زمان ماندگاری انواع ژل لب را مشاهده کنید. ماندگاری ژل لب به عوامل مختلفی بستگی دارد که با دانستن این عوامل می توانید ماندگاری ژل لب را بیشتر کنید که در ادامه این عوامل را توضیح می دهیم. هزینه تزریق ژل لب به عوامل مختلفی بستگی دارد که تعیین کننده قیمت نهایی ژل لب هستند. اولین موردی که در مورد تزریق ژل لب باید در نظر بگیرید نوع ظاهری و مدت ماندگاری ژل لب که به دنبال آن هستید می باشد.

اگر هدف شما تغییر شکل لب، اندازه یا متناسب کردن آن برای داشتن ظاهری ایدهآل است، سعی کنید تصاویری را از مجله یا اینترنت پیدا کنید تا به پزشک خود نشان دهید. همچنین خطوط “پرانتز” متوسط تا عمق اطراف بینی و دهان شما (مثل چین های بینی) و خطوطی را که از گوشه های دهان شما به سمت چانه (خطوط ماریونت) می رود ، را صاف می کند. همچنین باید بگوییم به خاطر برجسته شدن و کشیدگی زیاد لبها در این مدل، تزریق ژل لب با روش روسی به افرادی که لبهای بزرگ یا چشمهای ریزی دارند توصیه نمیشوند و بهتر است این افراد مدلهای دیگری را برای تزریق فیلر لبهای خود انتخاب کنند و حتما قبل از این کار با متخصصهای زیبایی و پوست و مو مشورت کنند. برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر می توانید به صفحه اینستاگرام سیمارو مراجعه نمائید همچنین از طریق صفحه اینستاگرام می توانید از طرح های ویژه ما بهره مند شوید پس حتما ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

Juvéderm Ultra XC لبها را جمع می کند، ژل Juvéderm Volbella XC ، برای نرم کردن خطوط عمودی لب استفاده می شود. Juvederm XC و Juvederm Vollure XC: بر ترمیم و جوانسازی پوست مانند ازبینبردن چینوچروکها و خطوط اطراف دهان و بینی (خط لبخند) کاربرد دارد. یکی از مزایای ژل های مبتنی بر ماده HA نسبت به ژل های دیگراین است که به دلیل اینکه HA به طور طبیعی در بدن یافت می شود، هیچ گونه خطر واکنش آلرژیک یا حساسیت وجود ندارد. حداقل از دو روز قبل از تزریق، مصرف هر گونه نوشیدنیهای الکلی را کنار بگذارید. اما دلایل مختلفی وجود دارد که باعث می شود بعد از انجام این گونه عمل های زیبایی، افراد پشیمان شوند. اگر به این روش علاقهمند هستید اما جوانب مثبت و منفی آن و یا آنچه را که باید قبل و بعد از درمان تزریق ژل لب انتظار داشته باشید را نمی­دانید، مطلب زیر را از دست ندهید. در این مطلب ما به تمام آنچه که شما باید در مورد تزریق ژل لب و قیمت ژل لب بدانید پرداخته ایم، با ما همراه باشید.

به همراه مراقبت روزانه از پوست خود، از لب هایتان نیز مراقبت کنید. این محصولات همیشه نتایج خوبی به همراه داشتهاند، ریسک عوارض جانبی کمی دارند و پس از تزریق نیاز به استراحت ندارند. تزریق ژل لب اگر بهطور صحیح و دقیق انجام شود عوارض جانبی زیاد و بلندمدتی ندارد. با افزایش سن، پوست حجم خود را از دست می دهد و چین و چروک ها به احتمال زیاد ظاهر می شوند. تزریق ژل یکی از جدیدترین و بهترین روش ها برای از بین بردن مشکلات پوستی، عوارض پیری و افزایش جذابیت چهره است. کلینیک سیمارو با استفاده از مدرن ترین تجهیزات و متخصصین با تجربه خدمات تقویت و حجم دادن به لب را با روش های مختلفی برای همه علاقه مندان با بهترین کیفیت و ضمانت انجام می دهد. این روزها، تزریق ژل در لب رایج ترین روش تقویت حجم لب است. قبل از انجام این روش در مورد آن تحقیق کنید و اطلاعات بیشتری کسب کنید. تزریق ژل لب در کرج کاربردهای بسیاری دارد که بانوان جهت زیبایی خود به بهترین مرکز تزریق ژل کرج مراجعه و عمل تزریق ژل را انجام میدهند. این پر کننده حاوی کلاژن بوده و تنها برای قسمت های ضخیم تر پوست استفاده میشود مانند تزریق ژل به صورت جهت از بین بردن خط لبخند.