تزریق ژل به لب

برای رهایی از ورم لب پس از تزریق باید تا 72 ساعت ناحیه مورد نظر را دستکاری نکنید. احساس برآمدگی و ناهمواری در لب ها در چند هفته اول بعد از تزریق ژل لب طبیعی است. اگر فردی بخواهد زودتر اثر ژل از بین برود با تزریق یک آنزیم می توان لب را به حالت اول بازگرداند. در تزریق ژل لب، تا حد امکان از ریزترین سوزن ها برای انجام تزریق استفاده می شود و بیشتر بیماران به خوبی آن را تحمل می نمایند. در برخی از افراد خطوط بالا و پایین لب مشخص نیست و این مسئله در افراد مسن که به علت روند پیری و بالا رفتن سن حجم و شکل طبیعی لب خود را از دست داده اند بیشتر به چشم میآید. در هنگام تزریق ژل لب ناحیه مورد نظر تمیز شده و با استفاده از بی حسی ناحیه مورد نظر بی حس می شود و مقدار مناسبی از ژل توسط سوزن های بسیار باریک به زیر پوست بیمار تزریق می شود و به لب فرم دلخواه داده می شود.

اگر ناراحتی بیش از دو یا سه روز ادامه داشته یا اگر واکنشهای دیگری رخ داده است، لطفا با پزشک خود تماس بگیرید. معمولا اینگونه شرکت ها از یک مانده با یک ترکیب مشابه پلاستیک جهت تزریق ژل استفاده می کنند. تزریق ژل بایستی حتما توسط پزشک متخصص پوست و مو انجام گیرد و از ژل های معتبر که مخصوص لب می باشد استفاده گردد. اگر می خواهید کانتور صورت خود را بهبود ببخشید، زخم ها را ترمیم کنید، فرو رفتگی های زیر چشم را پر کنید و گردی طبیعی گونه های صورت خود را دوباره جوان کنید. بله، ژل لب می تواند راهی موثر برای ترمیم بافت از دست رفته یا پوشاندن اسکارهای قدیمی بر روی یا اطراف لب ها باشد. بله، فیلرهای پوستی به غیر تزریق به عنوان ژل لب برای افزایش حجم گونه ها و از بین بردن خطوط لبخند، بازیابی انحناهای طبیعی صورت یا گاها در بالای صورت برای پر کردن حفره ها، ناهنجاری های بینی یا صاف کردن استخوان های بیرون زده اطراف ابروها تزریق می شوند.

ترجیح پزشکان این است که ابتدا درمان را با سطح پایین تری آغاز کنند و بعد از مشاهده اولیه میزان آن را افرایش دهند؛ تا این که در ابتدا تزریق ژل لب را در میزان زیادی انجام دهند که موجب ظاهر غیر طبیعی لب ها گردد. هزینه تزریق ژل با توجه به میزان تزریق ژل ( برحسب سی سی ) ، مارک آن و دستمزد پزشک متخصص متفاوت می باشد . بعضی از دوستان به خاطر قیمت ارزان تر ژل های نامعتبر را انتخاب می کنند و تزریق را پیش افراد غیر پزشک انجام میدهند که عوارض غیر قابل جبران به همراه خواهند داشت.لطفا، برای اندکی ماندگاری بیشتر و صرفه جویی در هزینه ها با سلامت خود بازی نکنید. تزریق ژل لب یا هما ن پروتز لب که یکی از روش های کاملا غیر جراحی می باشد مدتی است که در بین خانم ها طرفداران زیادی پیدا کرده است. یکی از مزایای این روش نسبت به ژل های دایمی این است که اگر به هر دلیلی فرد از تزریق پشیمان شد این مواد از بین می روند.

5. نتایج حاصل از تزریق ژل نسبت به روشهای دیگر ازجمله تزریق چربی سریعتر قابلمشاهده هستند. ژل لب روسی به افزایش و زیبایی حجم لبها کمک میکنند و مانند دیگر روشهای تزریقی ژل لب لبهای اردکی شکل را برای فرد ایجاد نمیکند، این روش از تزریق ژل یک روش کاربردی است که ظاهری طبیعی و زیبا را برای فرد به ارمغان میآورد. خود تزریقها مانند یک نیشگون گرفتن خفیف احساس میشوند، و ممکن است هنگام تزریق محصول، فشار خفیفی یا احساس سوزش داشته باشید. از انجام هر گونه فعالیتی، مانند: خم شدن، حرکت های کششی، ورزش کردن و یا فعالیت هایی که ممکن است به لب هایتان فشار بیاورد، برای جلوگیری از کبودی و خونریزی خودداری کنید. تزریق ژل لب ممکن است عوارضی را به دنبال داشته باشد. اگر قصد دارید تزریق ژل لب انجام دهید در این مقاله با ما همراه باشید. هزینه تزریق ژل لب با متد روسی چقدر است؟