تزریق ژل به لب: مزایا، هزینه و سایر نکات مهم

برای تزریق لب پاریسی ، ژل فیلر به گونه ای تزریق می شوند که ظاهری خاص به لب ها بدهد. یکی از مزایای اصلی تزریق ژل لب به فرم طبیعی این است که صورت را زیاد تغییر نداده و از مد نیز نخواهد افتاد. در روش آخر نیز متخصصین پوست با جراحی بسیار کوچکی در لبها اسید هیالورونیک تزریقشده را خارج میکنند. مدل های ژل لب با استفاده از هیالورونیک اسید بسیار طبیعی تر خواهند بود. به همین دلیل هزینه تزریق ژل کمتر می شود. این چربیها را از نواحی از بدن مانند باسن و ران برمیدارند؛ سپس سلولها خالص سازی میشوند و به لب ها تزریق میشوند. در این مدل میزان فاصله ای بین دو حاشیه لب به وجود می آید که به آن مدل قلبی گفته می شود. البته تمامی موارد مذکور در ایجاد فرم طبیعی، مورد استفاده قرار می گیرد و در برخی موارد امکان دارد، در 2 مرحله ( به فاصله حدودا 14 روز ) تزریق صورت بگیرد. کیفیت ژل مورد استفاده بسیار حائز اهمیت است در صورتی که توسط پزشک متخصص از کیفیت و مواد اولیه مناسبی استفاده شود و در هنگام تزریق پزشک دقت بالایی داشته باشد و ژل در دوز مناسبی تزریق شود، تزریق ژل عوارضی را به همراه نمی آورد اما در صورتی که این موارد رعایت نشود و از کیفیت و مواد نامناسبی استفاده شود تزریق ژل لب می تواند عوارضی را به همراه آورد.

مدل سوتی با به وجود آوردن فضای خالی مابین لب ها که متخصص با روش های خاص تزریق فیلر لب انجام می دهد صورت می گیرد. تزریق لب پاریسی ؛ یکی از تکنیک های حجیم نمودن لب با استفاده از فیلرهیالورونیک اسید به کار می رود. پروتز می تواند یک راه حل دائمی برای بزرگ کردن لب ها باشد؛ اما از آن بسیار کم استفاده می شود. انتقال چربی برای لبها، عملی شایع نیست. همانطور که هیچ صورتی شبیه صورت دیگر نیست، هیچ لبی هم شبیه لب دیگر نیست. حاشیه لب بالایی اصطلاحاً چین دار می شود مقداری هم ژل فیلر به برجستگی عمودی بالای لب تزریق می شود تا لب بالایی برجستهتر گردد. اکثر مراجعه کنندگانی که از پروتز استفاده می کنند، قبلا از ژل استفاده کرده اند و از تزریق های مداوم هر چند ماه پشت سر هم خسته شده اند. 3. حداقل به مدت 24 ساعت از مواد آرایشی روی لب ها استفاده نشود. گزینه های تزریق ژل به لب موقتی وجود دارند که در جلسه اول تزریق توصیه می شوند.

جابجا شدن ژل و حالت کیست گرفتن به خود ظاهر نامطلوبی را برای فرد ایجاد میکند. در برخی مواقع برای رفع این عوارض نامطلوب، هزینه های اضافی به افراد تحمیل می شود. بعضی مواقع جهت دست یافتن به این فرم لب احتیاج است تا افزون بر لب ها ، در سایر نواحی صورت هم تزریق ژل انجام شود. انواع تزریق ژل لب شامل تزریق ژل لب روسی ، مدل میکرو قطره ای ، مدل تزریق ژل طبیعی ، مدل لب فانتزی ، مدل تزریق قلبی ، مدل تزریق لب سوتی را بشناسید. در ابتدا وقتی که تزریق ژل در لب بسیار باب گردیده بود ، اغلب متقاضیان مدل های فانتزی و عروسکی را که نشان دهنده ی انجام تزریق فیلر بود را انتخاب می نمودند. مدل تزریق ژل لب روسی در حالت دهی لب ها به تازگی مورد استقبال زیادی قرار گرفته و متقاضیان بسیاری به دست آورده است. در گذشته، تزریق ژل به لب بسیار در دسترس بود. این روش برای مراجعانی که تصمیم دارند نتایج بزرگ کردن لب شان را برای طولانی مدت حفظ کنند، در دسترس است. انجام این کار باعث میشود کل فرآیند درمان برای بیمار راحت و بدون درد شده و در هنگام انجام تزریق به پوست، بیمار ناراحتی احساس نکند.

در این حالت تزریق در ناحیه حاشیه بالای لب انجام شده و خط و گوشه بالای لب برجسته خواهد شد. منطقه مناسب جهت تزریق ژل لب روسی بین ۳ تا ۴ میلیمتر بالای محل اتصال معکوس خط بالا لب و همچنین ۳ تا ۵ میلی متر پایین محل اتصال موکوس در لب پایینی می باشد. در این تکنیک در عوض این که مشابه شیوه قدیمی فیلر را از یک ناحیه به لب وارد کنند ، از چند ناحیه به تدریج و اندک اندک ژل به درون لب تزریق می شود. به همین دلیل پزشک مربوطه باید قادر به شاخت دقیق پوست و اجزای صورت باشد، همچنین باید با در نظر گرفتن تناسبات صورت فرد ، محل مناسب برای تزریق ، مقدار تزریق و قرار دادن این مواد در لایه های پوست را تشخیص دهد. این وب سایت پلتفرمی برای معرفی بهترین های مشاغل تخصصی در زمینه آرایشی و زیبایی می باشد که این مهم بزرگترین مزیت وب سایت می باشد . حتماً پیش از انتخاب فرم عروسکی با متخصص مشورت نمایید تا بررسی شود این مدل برای حالت چهره و لب های شما مناسب می باشد یا خیر. هر نوع درمانی باید توسط یک پزشک متخصص دارای مجوز انجام شود.