تزریق ژل به لب: مزایا، هزینه و سایر نکات مهم

در طول اولین جلسه ملاقات در کلینیک، لازم است بیمار انتظارات خود درباره نتایج درمان را بطور دقیق توضیح داده و ظاهر مورد علاقه خود در ارتباط با لبها را تشریح نماید. برای این که با نحوه انجام تزریق کردن ژل به لب آشنا شوید در بخش زیر یک نمونه از فیلم هایی که در کلینیک زیبایی ندای سلامت برای یکی از مراجعهکنندگان انجام شده است را برای شما قرار داده ایم، می توانید این نمونه کار را مشاهده نمایید تا با نحوه انجام تزریق ژل به لب بیشتر آشنا شوید. امروزه از تکنیکهای تزریق مختلف با توجه به نوع ژل انتخاب شده و ناحیه تحت درمان استفاده میشود، اما معمولاً در هر حالت یک یا چند تزریق به پوست انجام شده و سپس فرد معالجه کننده به آرامی ناحیه تحت درمان را ماساژ میدهد تا به این ترتیب از پخش هماهنگ ژل در زیر پوست مطمئن گردد. با این حال مشاهده برخی موارد به دلیل وارد شدن سوزن به زیر پوست، عادی و کاملا طبیعی خواهد بود. سوزن های حاوی فیلر برجسته کننده لب ها ، بسیار ریز هستند و در عمق کمی از لب وارد می شوند.

پس بهتر است پیش از آن که برای حجم دهی به لب هایتان از این پروسه زیبا سازی استفاده کنید ، به اندازه کافی با برند ها و ترکیبات این برند ، همچنین اطلاعات مورد نیاز دیگر در رابطه با تزریق ژل آشنا شوید. همچنین دکتر ادیبی عکسهای قبل و بعد از تزریق را در موارد مشابه به شما نشان خواهند داد، و به هرگونه سؤال احتمالی شما پاسخ خواهند گفت، درنتیجه شما میتوانید، آگاهانه و بهصورت هدفمند بهترین تصمیم را بگیرید. در کلینیک خانه سفید، با هدف افزایش زیبایی شما کلیه خدمات برجستهسازی لب توسط مجموعه ای از متخصصان پوست و مو خبره و باتجربه، با نهایت دقت و ظرافت انجام میشود. به مدت 20 دقیقه قبل از شروع درمان از کرم بیحسی یا تزریق داروی بیحسی برای بیمار استفاده میشود. مصرف نمک را بعد از تزریق ژل لب تا مدتی کاهش دهد. نتایج حاصل از تزریق این ژل با گذشت زمان بیشتر مشخص شده (در طول یک دوره چند هفتهای) و نتایج نهایی آن میتواند تا دو سال دوام و ماندگاری داشته باشد.

تزریق ژل یکی از ایمن ترین و موثرترین ترین روش های درمانی برای از بین بردن عوارض پیری و افزایش جذابیت ظاهری چهره است. یکی از سوالاتی که همیشه برای افراد فعال در حوزه زیبایی پیش می آید این مورد است که آیا میتوان از تزریق چربی برای لب استفاده کرد؟ ولی با توجه به این موضوع که از جنس خود پوست نبوده و غیر طبیعی می باشند ، ممکن است تا حدی ، باعث بروز عوارض گردد . نقش لب ها در زیبایی صورت بسیار پر رنگ و تاثیر گذار است و لب ها تاثیرات بسیاری بر چهره می گذارند و باعث می شوند تا جذابیت شما دو برابر بشود، افرادی که دارای لب های نازک و کوچک هستند از باریک بودن لب ها شکایت دارند و به دنبال روش هایی برای حجیم سازی لب ها استفاده می کنند . این روش تعیین سن خاصی ندارد و همه سنین میتوانند از این روش بهرهمند گردند. با افزایش سن هم این ماده رفته رفته کاهش می یابد و به عبارت دیگر، راز جوان ماندن پوست وجود این ماده در بدن می باشد، با تزریق این ژل در لب می توان فرم لب را اصلاح کرد.

به طور کلی، هرچه محصول متراکم تر باشد (بستر تشکیل دهنده ژل هر چه غلیظ تر باشد و هرچه عمیق تر تزریق شود) دوام بیشتری خواهد داشت، اگرچه این یک قانون همیشگی نیست. تزریق ژل لب چه مزایایی دارد؟ بله ، اگر اکثر مواد پرکننده مستقیماً به داخل پرانتزهای اطراف دهان شما تزریق شود، شکل لبخند شما تغییر میکند. 6. نباید آرایشی در ناحیه لب ها و اطراف آن وجود داشته باشد. بهترین پزشک پس از معاینه و ضد عفونی کردن ناحیه مقدار معینی از بهترین نوع فیلر را در لب تزریق می کند. توجه داشته باشید هزینه تزریق چربی معمولاً گرانتر از تزریق ژل میباشد. یکی از روش های فرم دهی لب ها تزریق ژل لب است که با بی حسی موضعی انجام می شود و حدود 10 الی 15 دقیقه زمان می برد. طی این مدت شما باید هر 6 الی 9 ماه یکبار برای ترمیم به پزشک مراجعه کنید.