تزریق ژل به لب: مزایا، هزینه و سایر نکات مهم

پرلین هم یکی از ژلهای خوب موجود در بازار است که غلظت خوبی از اسید هیالورونیک دارد. اما در میان ژلهای موجود، با توجه به وضعیت شما باید تصمیم گرفت که از کدام ژل استفاده کنید و برای همه افراد نمیتواند یک توصیه واحد داشت. پس از تزریق ژل نباید از ساندویچ و مواد غذایی با بافت سخت استفاده کنید. این ژلها در صورتی که از نتیجه تزریق خود راضی نباشید، پس از مدتی جذب بدن شده و اثرشان از بین میرود. به طور کلی ژلهایی که مورد تایید وزارت بهداشت و پزشکان متخصص هستند، در صورتی که در مرکزی معتبر و به صورت بهداشتی تزریق شوند، عوارض جدی برای شما به همراه نخواهند داشت و بعد از مدت زمان مشخصی، رفته رفته اثرشان کمتر شده و جذب بدن میشوند. برخی از افراد جذب بالاتری دارند و ممکن است هیالورونیک اسید را زودتر جذب کنند. برخی از افراد ممکن است لبهای باریک یا کوچکی داشته باشند.

این در حالی است که ژلهایی با ترکیب پلی آکریل آمید ماندگاری زیادی دارند و ممکن است استفاده از آنها وسوسه انگیز باشد. برای آنکه ژل مدت زمان بیشتری در لبها بماند و به طور کلی پوست بهتری داشته باشید، حتما باید از ضد آفتاب مناسب استفاده کنید و پوست خود را مرطوب نگه دارید. افرادی که از موهای زائد پشت لب ناراضی هستند می توانند از لیزر موهای زائد برای حذف آنها استفاده نمایند. در 6 ساعت مایعات گرم استفاده نشود و در افرادی که سابقه تبخال در ناحیه لب دارند باید 3 تا 5 روز بعد از تزریق قرص تبخال استفاده کنند. در غیر این صورت لازم است حتما با پزشک متخصص خود تماس بگیرید. طبق گفته پزشک تاثیر فیلر بین 6 تا 9 ماه باقی می ماند.اکثر افرادی که تجربه تزریق فیلر داشته اند این حرف را تصدیق میکنند اما ممکن است تاثیر آن کوتاه مدت تر بوده و بین 4 تا 5 ماه باشد.این که تاثیر فیلر تا چه مدت باقی میماند بستگی به خود فرد نیز دارد به عنوان مثال ، اگر متابولیسم سریع تری دارید ، ممکن است تاثیر تزریق زودتر از بین برود.

این ژل میتواند تا ۱۸ ماه یا حتی بیشتر از آن باقی بماند. رستیلن لیپس تا ۹ ماه ماندگاری دارد که نسبت به نسخه قبلی سه ماه بیشتر است. تزریق ژل به لب در محلهای غیرمجاز یا استفاده از ژلهای بیکیفیت که در مورد قبلی اشاره کردیم، خطرات بسیار زیادی دارد. از جمله این عوامل میتوان به هدف شما از تزریق، سن، میزان چین و چروک، تجربه قبلی تزریق اشاره کرد. تزریق بوتاکس با بلاک کردن سیستم عصبی در عضله تزریق شده مانع انقباض عضله گردیده و چین و چروک را کاهش میدهد، در حالی که ژل یا فیلر با پرکردن و حجم دادن در ناحیه ی درم، چین و چروک پوست را صاف میکنند. این ژل برای اجزای دیگر صورت نیز کاربرد دارد، برای مثال افزایش حجم صورت، کاهش چین وچروک صورت، خطوط اخم و خط خنده هم استفاده میشود. هدف اصلی استفاده از این روش برای افراد رسیدن به فرم ایدهآل صورت است. بیشترین کاربرد تزریق ژل در کشور ما در قسمت لب ها می باشد .تزریق ژل در لب ها در صورتی که در مراکز معتبر زیبایی و توسط متخصص انجام بگیرد می تواند تغییرات زیاد و مثبتی را در چهره هر فرد بگذارد.تزریق ژل در لب ها از حساسیت بالایی برخوردارد است و در صورتی که به درستی انجام نگیرد می تواند تناسب صورت را از بین ببرد.لب ها بعد از تزریق برجسته می شود و برای افرادی که لب های باریکی دارند موثر واقع می شود.

بعد از انجام تزریق ژل لب شما باید یکسری مراقبتها را در نظر بگیرید از جمله اینکه به ناحیه تزریق شده زیاد دست نزنید و فشار وارد نکنید. پزشک برای ازبین رفتن این حالت هابه شما ماساژدادن لب را آموزش میدهد . عمل افزایش حجم لب، برای چه افرادی مناسب است؟ بهترین ژل برای تزریق ژل لب، ژل های هیالورونیک اسید می باشند که بهترین برند آن ژوودرم از نوع اولترا پلاس، و وولبلا می باشد. که هیچ کدام به دلیل برخی از عوارض احتمالی که دارند، به اندازه این نوع ژل محبوبیت ندارند. نحوه تزریق ژل در کسب نتیجه نهایی و کاهش عوارض جانبی آن بسیار تاثیر گذار می باشد. علاوه بر آن، نحوه مراقبت شما از پوست خود تاثیر زیادی در ماندگاری ژل دارد. اسکاپلترا هم از آن دسته ژلهایی است که ماندگاری زیادی دارد. میزان تزریق ژل لب بستگی به درخواست متقاضی دارد. تعیین قیمت تزریق ژل لب به عوامل متعددی بستگی دارد که توضیح آن را دادیم.