تزریق ژل به لب: مزایا، هزینه و سایر نکات مهم

پزشک شما با توجه علم زیباشناختی چهره در صورت نیاز ، مقدار آن را برای شما افزایش خواهد داد. زیبایی لب ها و چهره : پس از تزریق، ژل بافت لب ها را پر کرده و شکل می دهد بنابراین می توان گفت مهمترین فایده حجیم شدن لب ها، تاثیر فوق العاده زیاد در چهره فرد و همگام شدن با دنیای مد و زیبایی است . رفع خود به خودی برآمدگی های روی لب : هر گونه برآمدگی ایجاد شده بعد از تزریق با صحبت کردن و گردش خون در لب ها در طی نهایت یک هفته رفع می شود. این نوع ژل محبوب ترین ژل در میان افراد است چراکه تورم خیلی کمی ایجاد می کند، ماندگاری بالایی تا 2 سال دارد. از جمله کاربردهای تزریق ژل به لب بالا و لب پایین میتوان به حجم دهی لبها، متقارن کردن لب، رفع چروکهای سطحی ایجاد شده در اطراف لبها و مواردی از این قبیل اشاره کرد. متخصص زیبایی باید به بیمار خود بگوید که هر مدلی تزریق فیلری برای همه مناسب نیست و ممکن است نتایج مختلفی را در چهره فرد داشته باشد چرا که اندازه لب و دیگر اعضای صورت هر فرد با همدیگر متفاوت هستند و یکسان نیستند و مهمترین علت تزریق ژل بالا بردن زیبایی لبها و ایجاد تقارن و هماهنگی در لبها و داشتن لبهای نزدیک به نچرال است.

تقویت لب ها با انتقال چربی جایگزینی مناسب برای خانمهایی است که می خواهند بدون استفاده از پرکننده های مصنوعی یا ایمپلنت ها فرم دهان خود را جوان کنند. ماندگاری طولانی : ماندگاری ژل لب با توجه به نوع ژل مورد استفاده حداقل 6 ماه تا یک سال می باشد، بعد از آن با تزریق مجدد می توان زیبایی را به لب های خود برگردانید. البته این میزان با توجه به اندازه لب ها و تناسب چهره فرد متفاوت است. در گذشته پرکنندههای کلاژنی به طور رایج استفاده میشدند، اما امروزه بیشتر پرکنندهها و فیلرها بر پایهی اسید هیالورونیک می باشند، به دلیل آن که اسید هیالورونیک می تواند با میزان جذب بالای آب در مرطوب کردن، هیدراته کردن و شادابی پوست نقش بسزایی ایفا کند و در خیلی موارد با جذب بالای آب سبب بازشدن چین و چروکهای پوستی شود. 1. افرادی که دارای عفونت پوستی در نواحی اطراف منطقه تزریق هستند.

در مقابل ژل یا فیلر پوستی نوعی پرکننده محسوب می شود که برای تزریق ژل به صورت به کار می رود. تزریق ژل و فیلر های منقضی می تواند عوارضی را برای شما در پی داشته باشد که جبران آن غیر ممکن یا زمان بر باشد . جوانسازی ناحیه تناسلی چه در مردان و چه در زنان از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که به طور مستقیم بر میزان رضایت طرفین از رابطه جنسیشان تاثیرگذار است. از طرف دیگر ممکن است که فرد به اندازه کافی چربی نداشته باشد و در نتیجه برای جوانسازی نیاز به جایگزین های دیگر مانند ژل داشته باشند. مراقبت های تزریق ژل:یکی از روشهای موثر وپرطرفدار در جوانسازی و زیبایی پوست، تزریق ژل است. اگرچه ژلهای تزریق شده در بدن حرکت نمی کنند، اما اگر مراقبت شود، ژل نمی تواند به سایر نقاط بدن گسترش یابد. مراقبت های تزریق ژل حتما پیش از انجام تزریق، آزمایش قند، تست بارداری و آزمایش وضعیت عملکرد کبد را انجام دهید. اگر قصد تزریق ژل لب را دارید، چنانچه سابقه تبخال داشتهاید، حتما قبل از انجام تزریق ژل داروی پیشگیری کننده تبخال مصرف نمایید. برای انتخاب این مدل زمان بیشتری اختصاص دهید چون بعد از مدتی ممکن است برایتان خسته کننده باشد.

۱ – یک پزشک مسلط و با تجربه انتخاب کنید و یا به یک مرکز معتبر پوست مو و زیبایی مراجعه کنید. با کمک تزریق میتوان بسیاری از چین و چروکها، فرورفتگیهای پوست و … از دیگر موارد استفاده از ژل میتوان به برجسته کردن لبها، گونه و … افراد مبتلا به دیابت که از انسولین استفاده می کنند. چه مواردی دوام ژل لب را کاهش می دهند؟ در حالی که ممکن است یک یا دو روش درمانی بعد از اولین انتقال چربی مورد نیاز باشد ، نتایج نهایی همچنان خوب خواهد بود و نیاز به برنامه ریزی درمان های مداوم را چندین بار در سال کاهش می دهد . در این روش تزریق در حاشیه بالای لب انجام می شود. این مدل برای کسانیکه لب بالایی آنها کوچکتر و باریک است مناسب است. این مدل برای کسانیکه مناسب است که می خواهند اثری از تزریق ژل لب مشخص نباشد و صورت کاملا طبیعی و نچرال به نظر برسد. پیاده روی سبک برای شما در این مرحله گزینه مناسب تری است. این مدل تزریق ژل لب که بیشتر در کشورهای آسیایی رواج دارد، و تلاش می شود شکل لب ها شبیه به عروسک و باربی باشد.