تزریق ژل به لب بهتر است یا تزریق چربی؟

تزریق ژل و آرایش دائمی لبها را میتوان بدون نیاز به بستری شدن و یا آمادگی خاصی در مطب پزشک انجام داد. در اکثر موارد فرایند تزریق کمتر از یک ساعت به پایان خواهد رسید، سپس ایشان دستورالعملهای لازم را به شما خواهد داد و شما قادر خواهید بود مطب را ترک نمایید. 5.6 آیا تزریق ژل لب به بهبود ظاهر لب و کسب نتایج دلخواه کمک میکند؟ برای کسب اطلاعات کامل در مورد تزریق ژل مدل نچرال اینجا کلیک کنید. پاسخ این سوال مثبت است و تزریق ژل با توجه به شکل و ساختار طبیعی لب به کسب نتایج مورد انتظار شما کمک خواهد کرد. 5.8 چرا تزریق ژل روسی زمان بیشتری طول میکشد؟ معمولاً تزریق ژل روسی برای افزایش حجم لب در مطب پزشک انجام میشود و حدود ۴۵ دقیقه تا یک ساعت طول خواهد کشید که این زمان شامل مشاوره کوتاه قبل از تزریق و انجام فرآیند تزریق است. روند تزریق ژل در افرادی که اصلاً خط لب ندارند کمی دشوارتر است و ممکن است چند هفته روند تزریق ژل در افرادی که اصلاً خط لب ندارند کمی دشوارتر است و ممکن است چند جلسه طول بکشد تا نتایج مورد انتظار آن ها به وجود بیاید.

تئوسینال گروهی از پرکنندههای اسید هیالورونیکی است که از یک تکنولوژی به نام RHA یا هیالورونیک اسیدِ انعطافپذیر استفاده میکند. این ژل یک ژل بسیار کاربردی است زیرا به ایجاد ظاهری طبیعی و زیبا میپردازد و با توجه به خواستههای بیمار نتایج مطلوبی را به وجود میآورد و نیاز تزریق مقدار بسیار زیادی ژل نیست. عوارض جدی تر بسته به تجربه فردی که تزریق را انجام میدهد و دقیق بودن محل تزریق دارد. بنابراین برای اطلاع از هزینه انجام این کار با مشاوران ما تماس بگیرید. میزان هزینهای که باید برای این روش در نظر بگیرید. همچنین دکتر ادیبی عکسهای قبل و بعد از تزریق را در موارد مشابه به شما نشان خواهند داد، و به هرگونه سؤال احتمالی شما پاسخ خواهند گفت، درنتیجه شما میتوانید، آگاهانه و بهصورت هدفمند بهترین تصمیم را بگیرید. پاسخ این سوال مثبت از زیرا هیالورونیک اسید یک محصول موقت است و در صورتی که شما به هر دلیلی از نتیجه به دست آمده رضایت نداشته باشید میتوانید از تزریق مجدد ژل و تمدید نتایج به دست آمده اجتناب کنید.

زمانی می توان یک تزریق خوب و بی نقص و طبیعی را در کلینیک تزریق ژل تجربه کرد که این کار توسط دکتر تزریق ژل لب متخصص و باتجربه بالا انجام شود چرا که در غیر این صورت شاهد ایجاد لب های اردکی یا گونه هایی با برجستگی زیاد و همچنین ریمدلینگ نامناسب فک هستید که نشانه ای از کیفیت نامناسب محصول مورد استفاده و یا خطا در نقاط تزریق است. چه مدت پس از تزریق کبودی لب از بین میرود؟ معمولاً از چه نوع ژلی استفاده میشود؟ از جمله روشهای فرمدهی و حجمدهی لبها، تزریق فیلرهای موسوم به هیالورونیک اسید است. برآمدگی عمودی لبها را هم میتوان مقداری ژل تزریق کرد که به برجسته تر شدن لب بالایی کمک میکند. به طور کلی این سوالات در ذهن تمام افرادی که قصد انجام این کار را دارند، نقش می بندد. برای اینکه تزریق ژل به لب با موفقیت انجام شود و لبها حالتی زیبا و متقارن به خود بگیرند، انتخاب پزشکی کار بلد و متخصص اهمیت بالایی دارد چرا که اگر تزریق با دقت و رعایت نکات لازم صورت نگیرد نه تنها لبهای شما خوشفرم نخواهند شد بلکه امکان مشاهده نتیجه عکس نیز وجود خواهد داشت. تزریق فیلر به لب باید توسط پزشک متخصص و در کلینیک یا مطب معتبر انجام گیرد.

معمولاً تزریق ژل لب روسی در گروه اول از بیماران نسبتاً ساده است و تنها کاری که پزشک باید انجام دهد تزریق مقداری از ژل هیالورونیک اسید بهدرون لب با مدل روسی است که فوراً منجر به افزایش حجم لب و بهبود ظاهر آن خواهد شد. ماساژ ندادن نواحی که به آنها ژل تزریق شده است. همه محصولاتی که توسط پزشک برای بهبود ظاهر لب مورد استفاده قرار میگیرند توسط سازمان غذا و داروی آمریکا تایید شده اند و ترکیب اصلی آنها هیالورونیک اسید میباشد. گودی بالای لب یکی دیگر از نقاطی است که پزشک برای بهبود ظاهر لب و به وجود آوردن نتایج مطلوب بر آن تمرکز میکند. علاوه بر آن، گذر سن سبب میشود تا حجم لبها کمتر شود. همچنین ژل باید از مراکز معتبر خریداری شود تا مشکلی از بابت انتقال بیماری یا غیراستاندارد بودن مواد درون آن وجود نداشته باشد. ژلهای تزریقی معمولاً از مواد زیست سازگار طبیعی یا مصنوعی تهیه میشوند و میتوانند بهعنوان جایگزین تزریق چربی، باعث بزرگ کردن لب شوند. تزریق ژل به لب ها می تواند فرم و شکل ظاهری لب شما را به شدت تغییر دهد.