تزریق ژل به لب بهتر است یا تزریق چربی؟

افراد میتوانند از داروهای مسکن برای کاهش درد استفاده کنند، اما بهتر است نوع مسکن مصرفی را با پزشک خود چک کنند. یخ به کاهش تورم، کبودی و خارش کمک میکند. در این مدل، لب پایینی نسبت به لب بالایی حجیم تر شده و حس جوانی و شیک بودن به ظاهر خانمها میدهد ولی انجام چنین تزریق های زیبایی اگر به صورت بی رویه و در حجم زیاد انجام شود، چهره ی فرد را از حالت طبیعی خارج میکند. بدن به طور طبیعی فیلر یا پرکننده تزریق شده در لبها را متابولیزه میکند و این بدان معناست که پرکننده های تزریقی با گذشت زمان به آرامی محو میشوند. البته ما در کلینیک زیبایی بلوتاچ این عمل زیبایی را برای افزایش سایز اندام تناسلی آقایان را انجام نمی دهیم و فقط جهت آشنایی شما عزیزان در اینجا ذکر شده است.ولی دپارتمان اورولوژی کلینیک بلوتاچ، درمان اختلال نعوظ با استفاده از شاک ویو تراپی را ارائه می کند.

شاید به این عمل ساده فکر نکرده باشید، اما استفاده از نی میتواند به لب های شما فشار وارد کند. توجه داشته باشید که پس از تزریق باید تغذیه مناسبی داشته باشید تا به روند بهبود کمک کند. خیر، حداقل تا 24 ساعت پس از تزریق ورزش کردن امکانپذیر نیست. بهتر است حداقل ۴۸ ساعت پس از تزریق از سوار شدن به هواپیما خودداری کنید. برای جلوگیری از جمع شدن خون در اطراف لبها، هنگام خواب از بالش اضافی استفاده کنید تا سر خود را بالاتر از بدن نگه دارید. اگر هنگام تزریق پرکننده یا ژل، پزشک برای شما از کرم بیحسی استفاده کرده باشد، ممکن است اثرات بیحسی تا چندین ساعت روی لبهای شما باقی بماند. فیلر به طور کلی با جذب آب در بدن عمل میکند و فشار تغییر یافته بر پوست و سایر بافت های شما میتواند نتایج نامطلوبی را در پی داشته باشد. از طرف دیگر، پوست صورت و لبهای شما نیز بدون هیچ گونه افتادگی یا کشیدگی به حالت طبیعی خود باز میگردد. نکته آخر و مهم ترین اصل در اصلاح طبیعی فرم لب ، کیفیت ژل های تزریق شده است در حال حاضر در بازار ایران ژل های بسیاری موجود است که مورد تایید وزارت بهداشت نمی باشند (فراموش نکنید که استانداردهای وزارت بهداشت در خصوص کالاهای وارداتی بسیار سخت گیرانه می باشد و کالایی که تاییدیه وزارت بهداشت را دارد یقینا مورد اطمینان خواهد بود) در بین ژل های تایید شده از سوی وزارت بهداشت ژل های آسیایی و اروپایی قرار دارند که در این مرکز ژل های آسیایی تزریق نمی شوند (این ژل ها به نسبت ژل های اروپایی قیمت فوق العاده ارزان تری حتی گاها تا نصف قیمت دارند).

این دوره درعلاقه و دیدگاه من نسبت به رشته پوست بسیار موثر بود. ماندگاری میزان ماندگاری ژلها بسته به شرایط مختلف خواهد بود. ماندگاری ژل ها بسته به نوع لب و نوع ژل می تواند بین 6 ماه تا یک سال متغیر باشد. آنچه در مورد ژل آلیاکسین و ماندگاری آن مهم است بدانید ! در این روش از بافت چربی موجود در ناحیه ران یا باسن فرد به روش ساکشن، چربی برداشته می شود و به بافت لب تزریق می شود. از طرف دیگر ممکن است که فرد به اندازه کافی چربی نداشته باشد و در نتیجه برای جوانسازی نیاز به جایگزین های دیگر مانند ژل داشته باشند. استفاده برای جوانسازی غیر تهاجمی. لب ها فرم غیر عادی و غیر طبیعی به خود نمیگیرند و بیش از اندازه حجیم نمیشوند. البته، بهتر است قبل از تصمیم به از بین بردن پرکننده کمی صبر کنید تا نتیجه واقعی تزریق را مشاهده کنید چرا که همان طور که گفته شد در اوایل تزریق لبها بیش از اندازه بزرگ به نظر میرسند.

ممکن است بلافاصله پس از تزریق لبهای شما بیش از حد پر شده به نظر برسند. شما بهتر است قبل از تزریق در مورد عوارض احتمالی ناشی از آن کمی مطالعه کنید. تزریق ژل میتواند کاملاً بیدردسر باشد؛ البته اگــر در کلینیک مناسب و توسط پزشک متخصص انجام بگیرد. میتوان با تزریق فیلر، با افزایش حجم پوست خط خنده را محو کرد. علاوه بر این لازم است در طول جلسه مشاوره درباره مشکلات احتمالی مربوط به درمان همچون آلرژی با بیمار صحبت شده و در صورت نیاز آزمایشهای لازم بر روی پوست وی قبل از شروع درمان انجام شود. با تزریق این مدل ژل لب برای میکاپ خود نیاز به تکنیک های برجسته کردن اطراف لب خود ندارید. این محصولات همیشه نتایج خوبی به همراه داشتهاند، ریسک عوارض جانبی کمی دارند و پس از تزریق نیاز به استراحت ندارند. عوارض جانبی این محصول نیز مانند دیگر محصولات کم و موقتی بوده و عوارض جدیای به همراه ندارد. زیرا کار دندانپزشکی میتواند باکتریها را به جریان خون وارد کرده و احتمال ایجاد عفونت را افزایش دهد. بهتر است یخ را در یک حوله بپیچید زیرا لمس کردن لبهای متورم و حساس با یخ مستقیم ممکن است باعث یخزدگی و آسیب بیشتر آنها شود.