تزریق ژل به لب بهتر است یا تزریق چربی؟

این تصاویر به پزشک کمک خواهد کرد تا لب های شما را بطوری که شما خواسته اید فرم دهی کند. قدرت شگفت آور هیالورونیک اسید در نگهداری آب باعث میشود که هم مادهای فوقالعاده برای آبرسانی به پوست باشد و هم انتخابی بسیار خوب برای حجم دهی به لبها، گونهها، چانه، فک و غیره. البته در کل به دلیل ایمنی بالا، ژلهای هیالورونیک اسیدی بهتر هستند. بیماری های دیگری مثل سینوزیت، پریودنتال، عفونت گلو، آبسه دندان و چند مورد دیگر نیز در صورت تزریق فیلر و ژل احتمال عفونت دارند که البته در صورت مشورت با پزشک از این موضوع مطلع خواهند شد. که میزان و نوع ژلی که مورد نیاز است برای تزریق توسط پزشک متخصص کلینیک زیبایی ندای سلامت برای شما در نظر گرفته می شود. همه این محصولات به طور یکسان تزریق می شوند و نتایج مشابهی را به شما می دهند. به طور معمول ماندگاری ژل تزریق شده بین ۶ الی ۱۸ ماه متغیر است. ماندگاری ژل لب ؟ همانطور که می دانید به طور کلی ژل ها به دو دسته موقت و دائم تقسیم می شوند، و پیشنهاد ما به مراجعه کنندگان این است که برای تزریق ژل به لب از ژل های موقت استفاده کنند که اگر احیانا از نتیجه کار راضی نبودند به راحتی بتوانند آن را از ناحیه موردنظر خارج کنند.

به طور کلی عوارض خاصی بعد از این عمل جوانسازی وجود ندارد جز مواردی که فرد نکات مراقبتی لازم را رعایت نکرده است. اما به طور کلی زمانی که از پرکننده های طبیعی با اسید هیالورونیک استفاده میشود، با توجه به اینکه این ماده به صورت طبیعی در بدن وجود دارد، عوارض خاصی در دراز مدت به همراه ندارد. اسید هیالورونیک به عنوان ژل تزریقی نیز شناخته می شود. توجه داشته باشید که از فیلر علاوه بر لب ها برای حجم دادن گونهها، چانه و ریمدلینگ زاویه فک، رفع چین وچروکهای عمیق در ناحیهی نازولبیال و یا خط خنده و نیز برطرف کردن گودی اطراف چشم استفاده میشود. در کلینیک خانه سفید، ما مجموعه ای از مجرب ترین و متعهد تررین پزشکان متخصصی را گردهم آورده ایم که دارای سال ها تجربه درامر عمل های زیبایی و به خصوص تزریق ژل می باشند. اگر شما به طور مادرزادی صاحب لب هایی نازک هستید و این مدل لب مطلوب شما نیست ، یا فکر می کنید حجم لب هایتان به دلیل بالا رفتن سن ، کاهش یافته است ؛ جراحی لب ، گزینه ای درست برای حل این دغدغه فکری شماست.

نکته جالب در مورد پرکننده های اسید هیالورونیک این است که آنزیمی وجود دارد که می تواند برای حل این محصول به منطقه مورد نظر تزریق شود. در مورد ژل لب مدل روسی بیشتر بدانبد. تزریق ژل لب به مدل های متفاوتی مانند: مدل عروسکی یا باربی، مدل روسی، مدل توپر و غیره انجام می شود که بیشتر به خاطر شباهت لب ها با چنین مدل هایی، نامگذاری شده اند. با وجود اینکه این جراحی زیبایی تا حدودی به تزریق چربی شباهت دارد، اما در برخی موارد اصلی با یکدیگر متفاوت هستند. مشکل این است که اگر از نتیجهی این ژلها خوشتان نیاید، خارج کردن ژل و برگرداندن لبها به حالت اول کار بسیار سختی است. پیری، افتادگی پوست و همچنین تغییرات تحلیل استخوانی منجر به تغییر زاویهی فک و یا ظاهری ناخوشایند برای بسیاری از افراد است. اگر به دنبال تغییرات ظریف و تدریجی لب هستید و نمی خواید یکباره لب های شما تغییر قابل توجهی داشته باشد می توانید طی دوره های مشخص به میزان آن اضافه کنید. شما می توانید جهت استعلام هزینه تزریق ژل لب و دریافت مشاوره لازم در این زمینه از طریق لینک زیر با متخصصین کلینیک زیبایی در تهران ارتباط برقرار نمایید.

در بخش زیر شما می توانید یک نمونه از تزریق ژل لب را مشاهده نمایید که قبل از تزریق و بعد از تزریق چه تغییراتی در ناحیه لب مشاهده می شود. بعد از اولین جلسه تزریق ، پزشک به شما توصیه می کند تا برای حفظ نتیجه درمان ، 6 الی 9 ماه بعد مراجعه بعدی را انجام دهید. نتایج حاصل از بوتاکس تا ۵ ماه یا بیشتر، ماندگاری دارد. مثلاً ژلهای هیالورونیک اسیدی بین ۶ تا ۹ ماه ماندگاری دارند. فیلر زیر چشم یک تزریق زیر بافتی می باشد که بر پایه ی اسید هیالورونیک طبیعی است، تیم زیبایی زمانی از فیلر زیر چشم به منظور حجم دادن و بالا آوردن بخش هایی از پوست که فرو رفته اند استفاده میکند. جالب است بدانید که فرد پس از تزریق ژل نیازی به استراحت ندارد و تنها کافی است به توصیه های پزشک خود در مرکز تزریق ژل عمل کند. باید بدانید که چنین برند هایی واقعا وجود دارند اما کیفبت آن بسیار پایین می باشد و موجب ایجاد مشکلات حادی در فرد می شود. تجربه پزشک در حیطه تزریق بسیار مهم است. بلافاصله پس از درمان، رایج ترین عوارض جانبی گزارش شده قرمزی موقتی و تورم در محل تزریق است.